Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה למתנה לילד בן 5

GOLF
שימו לב! השרשור הזה בן 4992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האחיין של חברה שלי חוגג יום הולדת 5 בסוף השבוע. אני מאוד אוהב את הילד הזה והוא כמו אח קטן בשבילי (אני מכיר אותו מהיום בו הוא נולד). אני רוצה לקנות לו מתנה, ואני ממש לא יודע מה. הדבר היחיד שאני יודע זה שאני רוצה לקנות לו משהו מעניין וייחודי ולא סתם צעצוע חסר תועלת. מיותר לציין שיש לו כבר אופניים/קורקינט ומכוניות על שלט למיניהן.

אשמח להמלצות למתנה מעניינת ויעילה. התקציב הוא משהו באזור ה-200-250 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה לו הפתעה ותיקח אותו בשבת ללונה פארק בתל אביב.

עשיתי את אותו הדבר עם ביתי בת ה5, היינו שם מ12 בצהריים עד כמעט 8 בערב. החיוך לא ירד מהפנים שלה לאורך כל היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת היא שההורים שלו לוקחים אותו בשבת הקרובה ללונה פארק בכל מקרה :)

אני רוצה לקנות מתנה, אבל לא סתם משהו, אלא משהו חינוכי או משהו יצירתי כדי להפעיל אותו קצת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא קורא?

אם כן אז יש את "סיפורים מהלב". זו סידרה של שני ספרים (אחד מהלב של אימא ואחד מהלב של אורי) שנכתבו ע"י חיים ולדר (סופר ועיתונאי חרדי. אף אחד לא מושלם). הם מציגים כל מיני דילמות ורגשות של הילד ושל אימו. אצל הבת שלי זה להיט וגם עוזר לה להתבטא יותר טוב לגבי הרגשות שלה (בת 4.5).

אופציה נוספת אבל יקרה יותר זה טיסן מונחה רדיו.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טיסן אני לא רוצה לקנות לו - יש לו כבר מטוס ומסוק על שלט. לגבי ספר זה דווקא רעיון טוב. הוא בדיוק מתחיל להתעניין בקריאה ונראה לי שזו תהיה מתנה שימושית.

תודה על הטיפ. אשמח לעוד הצעות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר יום ההולדת של ביתי ביוני, נסענו לToys-R-Us בשפיים לחפש לה מתנה. חזרנו עם קיט כזה של "קופי ים" שהם בעלי חיים אמיתיים שבוקעים מביצים. היא מאוד התלהבה מהתהליך של הכנת האקוריום לבקיעה. מהוספת הביצים והצפיה בקופי הים שבקעו וגדלו. וגם מלהאכיל אותם על בסיס שבועי.

אחרי מספר חודשים, כל קופי הים מתו משום מה (אני חושד שזה היה באשמתי). אז ארגנתי קופסת עוגיות גדולה ושקופה. מילאנו בה יחד אבני זכוכית צבעונית בקרקעית והזמנתי מאתר אוסטרלי את:

ועכשיו יש לה אקווריום עם קופים, חלזונות ובועות שחיים יחד בהרמוניה ואף מתרבים בינם לבין עצמם וממלאים את האקווריום בחיים חדשים.

זה מרתק, זה חינוכי, זה מדעי ומעשיר מאוד לילדים.

אין צורך בתחזוקה, החלפות מים וכאלה. רק האכלה שבועית ואיוורור יומי עד שהאצות גודלות.

זה לא יקר והם חיים לאורך זמן (ויש דור המשך). לדעתי זו מתנה מדהימה לילד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ליום הולדת 5 של בני קניתי גלובוס מואר (עם מנורה בתוכו), כאשר בנוסף לשמות המדינות מצויירות עליו חיות (לפי מיקומן בעולם).

ועוד בעניין הגלובוס - היום ראיתי גלובוס מרחף:

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר יום ההולדת של ביתי ביוני, נסענו לToys-R-Us בשפיים לחפש לה מתנה. חזרנו עם קיט כזה של "קופי ים" שהם בעלי חיים אמיתיים שבוקעים מביצים. היא מאוד התלהבה מהתהליך של הכנת האקוריום לבקיעה. מהוספת הביצים והצפיה בקופי הים שבקעו וגדלו. וגם מלהאכיל אותם על בסיס שבועי.

אחרי מספר חודשים, כל קופי הים מתו משום מה (אני חושד שזה היה באשמתי). אז ארגנתי קופסת עוגיות גדולה ושקופה. מילאנו בה יחד אבני זכוכית צבעונית בקרקעית והזמנתי מאתר אוסטרלי את:

ועכשיו יש לה אקווריום עם קופים, חלזונות ובועות שחיים יחד בהרמוניה ואף מתרבים בינם לבין עצמם וממלאים את האקווריום בחיים חדשים.

זה מרתק, זה חינוכי, זה מדעי ומעשיר מאוד לילדים.

אין צורך בתחזוקה, החלפות מים וכאלה. רק האכלה שבועית ואיוורור יומי עד שהאצות גודלות.

זה לא יקר והם חיים לאורך זמן (ויש דור המשך). לדעתי זו מתנה מדהימה לילד.

חייב לציין, שזה תפס את תשומת ליבי. רק דבר אחד מפריע לי קצת - מחיפוש בגוגל, קופי הים האלה הם יצורים קטנים ומגעילים למדי. אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה עניין של טעם אישי מן הסתם ולא אוכל לעזור לך בזה. בעיניי הם דווקא חמודים וגם הילדה שלי מאוד אוהבת אותם.

הם שוחים מהר ובתנועות לוליניות תוך כדי שהם כאילו מרפרפים בכנפיים כך שזה נראה ממש כמו מופע אקרובטיקה.

http://www.youtube.com/watch?v=FJXLGFGeTe8 דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

מעבר לשאלה אם הם חמודים או לא וכמה, יש את הערך המוסף של ליצור חיים חדשים ולדאוג שישארו בחיים. המעקב, הטיפול והאחריות הם מאוד חינוכיים לילדים.

תושיב את הילד מול המחשב, תראה לו סרטונים של קופי ים, בועות וחלזונות מYOUTUBE ותראה מה דעתו עליהם.

אם הוא יתלהב, לך על זה. אם לא, תחשוב על משהו אחר. נראה לי שהכי טוב לתת לו להחליט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקנה לו מעגל חשמלי להרכבה עצמית, רולטה או אורגן אורות, או אזעקה כלשהי, כאלו שבאים עם חלקים סכמה , ויש להרכיב,

אתה כמובן חייב לעזור לו, שינסה להלחים לבד בהשגחה שלך , אם לא אז אתה תרכיב לבד והוא רק יתלהב מזה,

הדגש הוא על העבודה המשותפת שלכם וזה הוא ילמד דבר או שניים, כי הילדים של היום מתעסקים בפלייסטיישן

ובהרבה שטויות שלא ממש עוזרות להם לפתח כישורים או יכולות .

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגו זה תמיד רעיון טוב.

באותה מידה יכול לעבוד היטב ספר על אוריגמי (אפשר אפילו למצוא בחינם באינטרנט) + חבילת דפי A4.

השתדל להימנע ממתנות יקרות או מתוחכמות מדי, ע"מ להמנע ממלחמת חימוש עתידית עם הילדים האחרים בגן.

כפי שכבר נאמר כאן, הדגש הוא על עבודה משותפת, כל דבר שתעשו ביחד יכול להפוך להרפתקה אם תציג אותו נכון.

* גילוי נאות: כותב שורות אלה אמנם בן 25, אבל עדיין קונה לעצמו מכוניות צעצוע קטנות של Majorette ו-Hot Wheels כשהוא רואה אותן במבצע שווה. :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקור ראשון בפוסיקט יהיה גדול עליו ?...

:lol:

אני הייתי הולך דווקא על כיוון אחר ממה שאתה (פותח השרשור) מכוון אליו:

משהו חווייתי משותף.

נסה לחשוב על איזושהי פעילות שהילד אוהב או רוצה להתנסות בה ולך תעשה את זה איתו.

את המתנה שתיתן לו היום הוא יישכח מחר, את החווייה המיוחדת המשותפת שלכם הוא יזכור תמיד.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספארי, כל מיני אריות נמרים ושאר פוחלצים לעתיד.

לחלופין איזה יום כיף במוזאון הילדים בחולון (שישולב כמובן בביקור בפוסיקט)

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...