Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמעט תאונה קשה שקרתה לי בגלל נהגת חוצפנית

ליאור קלה
שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי!

אני במקומך לא הייתי מוריד אותה מהכביש.

כמו שכתבו לך, בסך הכל לא קרה, אחרי הכל כלום.

לא זה לא אומר שמותר להתנהג כך, אבל מה הטעם בלצעוק עליה? אם תצעק היא תקשיב?

אם תסביר לה יפה, היא לא תגיד לך בלב: הלוואי שתמות?

הסיכוי שבמצב כזה היא תבין/שיהיה לה אכפת ממה שאתה אומר, הוא הרבה מתחת לאפס.

כשאני ניסיתי להסביר, דבר כל כך פשוט כמו לנהוג בצד ימין, ולא בצד שמאל, לבחורה שנהגה כך בשעה 3 לפנות בוקר, היא אמרה (סליחה, צעקה/צרחה): "למי אני מפריעה? למה מה? הכביש רק שלך?"

מקרה מעניין שקרה:

ירידות של אילת, נסיעה אחרי שתי משאיות ענק, של "תעבורה", עמוסות בג'יפים של מרצדס.

יצאתי לעקיפה (הכביש היה פנוי, אור יום, ללא שום שמש מסנוורת, ראות של 100%) וממולי משאית שפשוט דוהרת, מה זה דוהרת? היה ניתן לחשוב שהיא מונעת ע"י נייטרוס.

חשבתי אולי לקפוץ עם הרכב מהצוק, אבל היה מחסום בטיחות, חשבתי אולי להיכנס במשאית ולבקש מהאל שיעזור.

לפתע, רבע שנייה לפני שחשבתי להיכנס בחזרה לנתיב שלי (לא היה לאן, המשאיות נסעו בצמוד אחד לשנייה) מסמן לי נהג המשאית השנייה, בשני צפצופים עצומים ובהנפת יד (שראיתי דרך הראי שלי) "כנס בנאדם כנס, הנה אני מציל לך את החיים"

מה שבאתי להגיד בכתיבת הסיפור הזה, הוא שיש נבלות כאלה בערימות (אני מחייך כשאני כותב אז תמשיך לקרוא) אז שאתה תחנך אותם? משימה בלתי אפשרית ידידי, אף אחד לא יתייחס אלייך, המשטרה תלעג לך על הפנייה, רוצה לעשות עם זה משהו? נסה את חיים הכט.

סוזוקי ג'ימני - רכב שחונה כמו מאזדה 2, נוסע כמו דיפנדר בשטח, כמו גולף 1600 בכביש והעלות שלו כמו היא כמו של אופניים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 57
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רועי, אני מקווה שאמרת שיש לי רכב לא מרשים מנקודת המבט שלה ולא שלך:wink:

הרבה זמן אני כבר לא ילד קטן ידידי.

ותאמין לי שהיא לא נפנפה אותי, היא הייתה מאוד מאוד מבוהלת.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו כבר צעד מוגזם מדי לפי דעתי. לא רק שאתה מוציא כסף על דבר שכזה, אתה לא מקבל ממנו שום תמורה.

מה כבר משטרת ישראל תעשה עם אותם תיעודים? אני חושב שיש להם דברים יותר חשובים לעשות מאשר תצלומים של נהגים שחותכים על ימין ועל שמאל.

יש לפחות תמורה אחת ברורה: במקרה של תאונה שלא באשמתי, יש הוכחות. אולי המשטרה לא תעשה עם זה כלום, אבל בבית משפט לתביעות קטנות זה להערכתי יכריע.

תשאל את המאבטחים במועדונים בת"א מה הנשק הכי אפקטבי שלהם. מה הם יגידו? ניחשת נכון: המצלמה של הסלולרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הייתה פגיעה לאף אחד אז פעלת נכון ולא משנה מה עשית, ואל תתן לאף אחד להגיד לך אחרת.

כל מקרה לגופו ,לפעמים סטייה מנתיב מצילה חיים ולפעמים זה הדבר הכי מסוכן לעשות, במקרה שלך אם אף אחד לא נפגע אז פעלת נכון.

עצם העובדה שהסברת לה מה היא עשתה לא בסדר זה בסדר גמור ,יכול להיות שהיא נבהלה קצת ואולי פעם הבאה היא תפעל מעט אחרת.

בקשר לזה שנתקלת בזה פעם ראשונה מיזה 6 שנים, וואו!

אני הרבה פחות ממך על הכביש ואין כמעט נסיעה שאני לא רואה מישהו ואומר לעצמי זה רק עיניין של זמן עד שהוא יהרג או יהרוג מישהו.

המשתמש בעל ג'ימני, פעם רשמת שהנהגים הכי גרועים הם בנתניה ,אני כתוצאה מזה הגבתי ולא זוכר כבר מה שאתה טועה ובלה בלה בלה, אז בהזדמנות זו אני רוצה להתנצל, צדקת ,כל נסיעה בעיר היא כמו הכנה לפעילות מבצעית, הנהגים בעיר פשוט מטורפים, בעיקרהחברה הצעירים שרק מקבלים רישיון ונוהגים כמו חולירות, לנהוג בעיר זה סיוט, נהגי המוניות שירות מטורפים, כל אחד נוהג כאילו הכביש שייך לו, אני אוהב את העיר שלי, גדלתי בה ונולדתי בה (לא בהכרח בסדר הזה) ,אבל תרהות הנהיגה בה על הפנים.

חג שמח :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אני מקווה שאמרת שיש לי רכב לא מרשים מנקודת המבט שלה ולא שלך:wink:

הרבה זמן אני כבר לא ילד קטן ידידי.

ותאמין לי שהיא לא נפנפה אותי, היא הייתה מאוד מאוד מבוהלת.

נקודת המבט אליה כיוונתי היא של מי שנוהג בג'יפ. אשר לגילך הסקתי אותו מהעובדה שציינת בדבר שש שנות רשיון והתכוונתי שוב לנקודת המבט של הנהגת, לא שלי. ואת ה"נפנוף" הסקתי מתאורך את תגובתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רועי, אמא שלי הוציאה רישיון בגיל 35... לא חושב ששנות ניסיון קשורות לגיל, אבל בסדר נבליג לך על זה:lol:

כמובן שהיא דיברה עם ידיים אבל התחלתי כבר להגביר טונים וחבר שלי התערב כדי שלא ייצא מצב שאני זה שיקבל בראש בסוף.

אבל כמובן שזרקתי לה כמה חרטוטים באוויר, ואני חושב שהיא קצת נבהלה מזה, אם לא אז אני מקווה שהמפגש הבא יהיה עם פסיכופט שברח מאברבנל

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ליאור אם קצת לחרוג מהנושא אבל קשור להתחלה של מה שכתכבת:

איזה חלקים רכשת בפיטסטופ? :)

ליום יום: Mercedes CLS-500 AMG - לסוף שבוע: Ferrari 599XX ולמכולת: BMW M3

:lol: אשליות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי קרוב ל3 תאונות בתוך רבע של נסיעה ברחוב אבן גבירול בת"א:

1. מאותת שמאלה יוצא לנתיב השמאלי בא קטנוע 250 חותך בלי שאני רואה אותו במראה בכלל אחותי צורחת לי אני בולם, מתקדם עוד 5-6 מטרים כלבה במאזדה 323 רוצה לחנות ואיך שאני בימני מתפרצת וחותכת לי את האוטו אני דופק ברקס מקלל אותה צרור קללות וממשיך.

2. נהג אוטובוס של דן חתיכת נבלה מתה שחושב שהכביש של אבא שלו, אני לתומי נוסע בשמאלי הוא בימני פתאום הוא שובר הגה שמאלה בלי לאותת ואני דופק ברקס שמפעיל את ABS כבר, אנני לא נשאר חייב נותן לו להכנס צופר ואח"כ עוקף חוסם אותו במפרץ יורד מהאוטו פותח לו את הדלת זורק לו צרור ברכות והיה לו מזל באמת וממשיך לרכב חזרה. אחותי הלשינה לאמא ולאבא שלי והם שטפו אותי אח"כ, אבל רק ככה בהמות לא מחונכות שנמצאות על הכביש לומדות.

3. נוסע מתכנן נסיעה ימינה מגביר מהירות הרמזור שם התחלף לירוק, בסוף הסיבוב קולט אימפרזה לבנה תקועה בין שני נתייבים ולא זז בכלל ברקס חזק ABS שוב פעם פועל ויוצאים מזה בשלום..

ואני שואל למה?

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נאמר ככה: כמות גדולה מאד מהאירועים "המפתיעים" בכביש מתחילים לקרות שניות לפני שנהג תמים שמרוכז בנקודה מיקרוסקופית בכביש לפניו מגלה אותם. נהג שמדבר בטלפון יסתה מהנתיב, נהג שצמוד לרכב לפניו יעקוף, נהג שיורד לאיילון לפנייך ונגמר לו הנתיב יחתוך אותך. אם אתה מפוקס ומסתכל באופן מודע על מה שקורה מסביבך (לא סתם בוהה קדימה כמו רוב האוכלוסיה) סביר מאד להניח שהדברים היחידים שיפתיעו אותך זה דברים שלא בשליטת בן אדם גם ככה, ואת שאר הדברים תצפה מראש ולא תתעצבן מהם כי זה לא יעמיד אותך בסכנה.

שמעון תמיד היה חזק בלחיצות, עוד כשהיתה לו המאה שש ראלי היה עושה רכבות מטבריה לת"א.
- רזמל על שמעון פרס :-D
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אני אחרי השבועיים שלושה האחרונים, מסתכל יותר טוב בכביש.

ספרתי כבר לפחות 10 פעמים שכמעט עשיתי תאונה בשבועות האלה של החגים, לרוב זה אנשים שחותכים, עוד אחד ללא אורות בלימה שהחליט לעצור והרשימה ממשיכה.

השיא היה כשפעמיים בפניה ברמזור, היתי בנתיב הפנימי, ומהנתיב החיצוני פנו עלי (פעם אחת נהגת רצתה פרסה מהנתיב החיצוני ונסעה עלי, פעם שניה נהגת אחרת סתם החליטה לסגור עלי תוך כדי פניה).

פשוט תסתכלו יותר טוב

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

hgt לבנה עם גג קרבון, שלח ה''פ אם אתה רוצה לדעת מה קניתי:-P

עופר, אני לא מאלה שבוהים בכביש כמו רובוט.

שהייתי נהג חדש ואבא שלי היה מלווה אותי בחודשיים הראשונים, הוא תמיד היה אומר לי להתנהג תמיד כאילו הולכים להיכנס בי ותמיד להיות על קוצים, אני עד היום לוקח את זה איתי. אני צמיד בוחן את הכביש מכל הכיוונים ותמיד מתכונן לרגע כזה, אבל כשזה הגיע באמת שנהגתי מאינסטיקט, לחצתי הכי חזק שאני יכול על הברקס וברחתי לשמאל כי אם לא הייתי נמרח עליה, ויכול להיות שהמצב היה נגמר בכי רע, מזל שלא!

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה איתכם, אני אחרי השבועיים שלושה האחרונים, מסתכל יותר טוב בכביש.

ספרתי כבר לפחות 10 פעמים שכמעט עשיתי תאונה בשבועות האלה של החגים, לרוב זה אנשים שחותכים, עוד אחד ללא אורות בלימה שהחליט לעצור והרשימה ממשיכה.

השיא היה כשפעמיים בפניה ברמזור, היתי בנתיב הפנימי, ומהנתיב החיצוני פנו עלי (פעם אחת נהגת רצתה פרסה מהנתיב החיצוני ונסעה עלי, פעם שניה נהגת אחרת סתם החליטה לסגור עלי תוך כדי פניה).

פשוט תסתכלו יותר טוב

צודק

חברה תתחילו לשים לב בכביש תותרו לאחרים ,אל תהיו צודקים תהיו נבונים תנו זכות קדימה ותראו איך הכל משתנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקטע של גניבת נתיב, כשאתה בשמאלי הקרוב והרכב השני ברחוק ולוקח את הסיבוב ואוכל לך חלק מהנתיב.

יותר גרוע אתה עומד בשמאלי ברמזור ואז ימין יש פונים שמאלה שפונים עליך, זה סופר מסוכן ולאנשים לא אכפת.

התענוג שמוביל אותך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקרה מעניין שקרה:

ירידות של אילת, נסיעה אחרי שתי משאיות ענק, של "תעבורה", עמוסות בג'יפים של מרצדס.

יצאתי לעקיפה (הכביש היה פנוי, אור יום, ללא שום שמש מסנוורת, ראות של 100%) וממולי משאית שפשוט דוהרת, מה זה דוהרת? היה ניתן לחשוב שהיא מונעת ע"י נייטרוס.

חשבתי אולי לקפוץ עם הרכב מהצוק, אבל היה מחסום בטיחות, חשבתי אולי להיכנס במשאית ולבקש מהאל שיעזור.

לפתע, רבע שנייה לפני שחשבתי להיכנס בחזרה לנתיב שלי (לא היה לאן, המשאיות נסעו בצמוד אחד לשנייה) מסמן לי נהג המשאית השנייה, בשני צפצופים עצומים ובהנפת יד (שראיתי דרך הראי שלי) "כנס בנאדם כנס, הנה אני מציל לך את החיים"

.

אתה מתאבד שיעי בלי 70 בתולות

היום הייתי קרוב ל3 תאונות בתוך רבע של נסיעה ברחוב אבן גבירול בת"א:

ואני שואל למה?

צודק

חברה תתחילו לשים לב בכביש תותרו לאחרים ,אל תהיו צודקים תהיו נבונים תנו זכות קדימה ותראו איך הכל משתנה.

שני הנהגים הנחמדים האלה חשים שהכביש זה מגרש משחקים או רולטה, לכן הכל קורה להם או מפתיע אותם.

אבן גבירול ביום ו' בצהריים זה לא מסלול המירוצים המועדף תפחית מהירות ותן לאחרים לעשות את הטעויות שלהם . תראה שהחיים יהיו יותר יפים

ובעל ג'ימיני מקווה שהלכת להתפלל הגומל וגם אולי למדת משהו על הילכות כביש פנוי אלק..

ולא תמיד תמצא את המלאך הזה על הכביש שנתן לך להיכנס.

D300 מילים בסלע:mm_yeah::mm_yeah:

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5020 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...