Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם יתכן שישנו חלק להגבלת לחיצה על דוושת הדלק ?

Inoni
שימו לב! השרשור הזה בן 7320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גיליתי בעקבות ערנות של נוסע שהיה איתי ברכב... שישנו מין חלק מתכתי או פלסטיק קשיח שממוקם ממש מתחת לדוושת הדלק ובעצם מגביל את הלחיצה עד לרמה מסויימת... האם אכן זו הסיבה שהוא שם ? והאם כדאי ואפשר להסיר את זה ?

יש לציין שמעולם לא הצלחתי להביא את הרכב שלי לקו האדום... וגם לאחר הצ'יפ, המצב אומנם השתפר בעקבות הצ'יפ והתיבה מושכת יותר(עד 6000 ולפני הצ'יפ עד 5500), אבל עדיין לא הצלחתי להגיע לקו האדום (ב-6500), דבר זה גורם לעיתים שבהחלפת הילוך הסל"ד נופל אל מתחת לתחום החזק ביותר ופוגע בתאוצה...

אז מה אתם אומרים ? החלק הזה אחראי ? ואם כן אז מה זאת השיטה העקומה הזאת להגביל...

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחשב נהול המנוע יש הגבלה על העלאת סבובי המנוע מעבר לגובה מסוים וזאת ע"י הקטנת

הזרקת הדלק ו/או נתוק הצתה רגעי וזמני וכל זאת כדי לשמור על מנוע הרכב.

שנוי באורך מהלך תנועת דוושת התאוצה לא יתנו דבר.

בברכה - רפי לין :idea:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים חלק כזה שאכן מתברג מתחת לדוושת הגז ומונע מללחוץ אותה עד לרצפה (היה לי כזה).

אני לא בטוח שזה מה שיש אצלך כי למה שרכב יגיע ככה מהחברה?

תבדוק את זה במוסך

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיים חלק כזה שאכן מתברג מתחת לדוושת הגז ומונע מללחוץ אותה עד לרצפה (היה לי כזה).

תבדוק את זה במוסך

אני לא בטוח שבמוסך יידעו או ירצו לספר, כמו שגיא ציין מדובר ב-T4 אוטומטית... שאחרי שנתיים איתה עוד לא הצלחתי להביא אותה לקו האדום אפילו פעם אחת... ורק הצ'יפ עזר לי להתקרב... וזה נראה כאילו אם אותו חלק לא היה שם הדוושה הייתה יכולה לרדת יותר... מעט יותר, אבל אולי זה מה שחסר..

תומר, היה לך כזה וזה לא הגיע מהחברה ??? כלומר אתה בחרת להגביל את עצמך ? אני לא מבין... וחוץ מזה, עוד מישהו נתקל בזה באיזשהו רכב ?? גיא מה דעתך ? קיים דבר כזה ? או כמו שרפי אמר הגדלת טווח הלחיצה לא ישפיע כלל, אז את רפי אני שואל, למה זה שם ???

תודה,

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ינון, אכן קיים מגביל כזה בעוד רכבים. אני שמעתי על פרטנרים של בזק :roll: המצויידים (בארץ) בהתקן פלסטי דומה. שמעתי על מגביל כזה גם בעוד רכב, אבל לא זוכר איזה בדיוק...

Spirit In The Dark

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט לבדוק.

יש לך באוטו כבל גז, נכון? לא מצערת אלקטרונית.

כשהאוטו לא מונע, תבקש ממישהו שילחץ על הדוושה למקסימום.

תבדוק אם הפרפר מצערת פתוח לגמרי (נמצא מאונך).

אם כן, אז המגביל הזה לא מגביל כלום (פשוט מונע קריעה של הכבל גז).

אם לא, סע להום-סנטר, קנה מסורית ותוריד את ההגבלה.

הצטרפו עוד היום לאגודה לשחרור הטלטל.

"הטלטלים השחורים, יולי 2004".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט לבדוק.

יש לך באוטו כבל גז, נכון? לא מצערת אלקטרונית.

כשהאוטו לא מונע, תבקש ממישהו שילחץ על הדוושה למקסימום.

תבדוק אם הפרפר מצערת פתוח לגמרי (נמצא מאונך).

אם כן, אז המגביל הזה לא מגביל כלום (פשוט מונע קריעה של הכבל גז).

אם לא, סע להום-סנטר, קנה מסורית ותוריד את ההגבלה.

קודם כל אין לי מושג איזה מצערת יש לי... אבל פעם משום מה מישהו כתב באיזה שירשור שב-S40 יש מצערת אלקטרונית, לא יודע אם זה נכון... בכל מקרה הקטע עם הפרפר מצערת הוא מעבר לידע שלי... נראה לי שאני אבקש עזרה ממישהו באיזה מפגש...

עכשיו נניח וזו אכן הגבלה עקומה שכזו, זה לא ממש נורא להוריד אותה נכון ? כלומר... בלאי וזה אני יודע... וגם לא תמיד אני לוחץ חזק... טוב נראה כבר...

ינון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק את זה במוסך

אני לא בטוח שבמוסך יידעו או ירצו לספר, כמו שגיא ציין מדובר ב-T4 אוטומטית... שאחרי שנתיים איתה עוד לא הצלחתי להביא אותה לקו האדום אפילו פעם אחת... ורק הצ'יפ עזר לי להתקרב... וזה נראה כאילו אם אותו חלק לא היה שם הדוושה הייתה יכולה לרדת יותר... מעט יותר, אבל אולי זה מה שחסר..

תומר, היה לך כזה וזה לא הגיע מהחברה ??? כלומר אתה בחרת להגביל את עצמך ? אני לא מבין... וחוץ מזה, עוד מישהו נתקל בזה באיזשהו רכב ?? גיא מה דעתך ? קיים דבר כזה ? או כמו שרפי אמר הגדלת טווח הלחיצה לא ישפיע כלל, אז את רפי אני שואל, למה זה שם ???

תודה,

ינון.

אצלי זה היה ברכב יד שניה ככה שאני לא חושב שזה הגיע מהחברה, בכל מקרה זה היה נראה מוברג ואף פעם לא התעסקתי בזה כי זה לא עניין אותי.

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים לא מעטים בינהם אס70 טי חמש, יש לחצן מתחת לדוושת הגז שתפקידו להודיע למחשב שאתה לוחץ עד הסוף כמה שרק אפשר, המחשב במקרה הזה מוריד הילוך ונותן לך להאיץ בחוזקה........בקשר לקו האדום....מה אתה מתלהב להגיע לקו האדום, ו"נופל מתחת שיא הכח" לפני הצ'יפ אחרי הצ'יפ.....מה תשיג בכל זה ? פחות 0.0000623578256 למאה ? זה מה שיעשה לך טוב ? אם אתה כלכך חולה 0.100 תעיף את הכרכרה שלך ותביא אימפרזה היא תדע לעשות זאת טוב יותר מאיזה כיוון שלא תסתכל על זה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה כלכך חולה 0.100 תעיף את הכרכרה שלך ותביא אימפרזה היא תדע לעשות זאת טוב יותר מאיזה כיוון שלא תסתכל על זה....

אוי, לא. אל תכנס לזה... בבקשה... הרשו לי לסגור את הויכוח עוד לפני תחילתו - הוולבו של ינון יותר חזקה מאימפרזה בכל מצב שהוא לא מעמידה מוחלטת, אוקיי? :lol::p:twisted:

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים לא מעטים בינהם אס70 טי חמש, יש לחצן מתחת לדוושת הגז שתפקידו להודיע למחשב שאתה לוחץ עד הסוף כמה שרק אפשר, המחשב במקרה הזה מוריד הילוך ונותן לך להאיץ בחוזקה........בקשר לקו האדום....מה אתה מתלהב להגיע לקו האדום, ו"נופל מתחת שיא הכח" לפני הצ'יפ אחרי הצ'יפ.....מה תשיג בכל זה ? פחות 0.0000623578256 למאה ? זה מה שיעשה לך טוב ? אם אתה כלכך חולה 0.100 תעיף את הכרכרה שלך ותביא אימפרזה היא תדע לעשות זאת טוב יותר מאיזה כיוון שלא תסתכל על זה....

מצט'ערת אימפרזה כבר לא מלכת הכביש (איפה אודי? :shock:) בישראל.

יש מלכה חדשה...

evo01.jpg

evo01.jpg

Finger's gonna kill me.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7320 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...