Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו שואל שאלה וכותב "שאלה|" שנדע שזו שאלה, ולא סופגניה. עלות צביעה של גולף שחורה

FSI1600
שימו לב! השרשור הזה בן 5103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

ברשותי Golf 1.6 FSI שנת 2007

האוטו בזמן שהוא אצלי עבר כמה שפשופים,שריטות וגם תאונות קלות,דברים שאני מאמין שעוברים על רובינו בעלי המכוניות ..

הייתי רוצה להכניס אותו לפחחות וצבע (90 אחוז של צבע אפשר להגיד)

היתי רוצה לקבל הערכה + - ממה שידוע לכם עד כמה הנזק לחשבון בנק יכול להיות ? ואם יש לכם המלצה למקום מקצועי בכלל טוב

אני לא מתכוון לצבוע את כל האוטו מחדש ולשפוך על מיכל צבע שלם,אבל לתקן כל מה שצריך שריטות שפשופים והתקלפות של הצבע .. דברים כאלה

תודה מראש לעונים!:wink:

שבוע טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כאשר מדובר על צבע שחור אז קשה מאוד לעשות התאמת צבע בין חלק שצריך לצבוע לחלק מקורי. לכן לא כל מוסך פחחות יכול לעשות את העבודה במקצועיות (למרות שכל אחד מהם יגיד שיעשה את העבודה כך שאף אחד לא ישים לב).

אתה כתבת ש 90% מהרכב צריך לצבוע, במקרה כזה עדיך צבע כללי. מחיר לעבודה טובה ומקצועית הוא כ 5000 ש"ח ללא חשבונית או 8000 ש"ח עם.

מקום מומלץ תלוי באזור בו אתה מתגורר כי אם אתה תושב אילת כנראה לא תרצה לצבוע את האוטו במטולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר לעבודה טובה ומקצועית הוא כ 5000 ש"ח ללא חשבונית או 8000 ש"ח עם.

אם כבר אז כבר!

פשוט תמצא מוסך שיעשה את זה תצמיד לבעליו אקדח לרקה ותכריח אותו לצבוע לך בחינם... (כל זה היה בציניות - כבר קראתי כמה שרשורים שחברה' כאן לא הבינו כל כך את נושא הצניות והתקשו לזהות)

עכשיו קצת רצינות: אתה ממליץ בפורום פתוח וגלוי לעיניי כל לעבור על החוק? ל"דפוק" אותי ואותך?

אך אתה ממליץ למשהו לשלם ב"שחור" ??

אתה לא מתבייש? הרי בסופו של יום אני ואתה (טוב אם אתה מדבר ככה אז לא בטוח שגם אתה...) סוחבים על גבינו את הנבלות !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

punz

תודה על העזרה אבל היתה אי הבנה קטנה :wink: אני לא צריך לצבוע 90 אחוז מהאוטו,אני צריך להכניס את האוטו לפחחות ולצביעה,לשיפוצים כללים אני יקרא לזה..אבל 90 אחוז ממה שאני צריך - זה תיקוני צבע :) מקווה שיותר מובן

ואני מחיפה .. כמובן שאם יש מקום טוב ואמין בצפון אני יותר מישמח אבל בישביל עבודה טובה ולשבת בלי יד הלב היתי מוכן גם לסוע יותר רחוק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lackylook נכבד, אני לא רוצה לדפוק אף אחד אלה מציין עובדה ידוע לכל אחד וגם לרשויות.

גם לא כתבתי שצריך לנהל עסקאות ללא חשבוניות או תמרון כזה או אחר.

במידע והייתי רוצה לדפוק מישהו הייתי גם מוסיף שם מוסך וכתובת.

במידע ו "הבנת הנקרא" זהו לא הצד החזק שלך אז תבקש ממישהו אחר שיקרא בשבילך וגם יסביר לך את משמעות הדברים.

נ.ב: גם לא כתבתי שאני סגרתי עם מישהו עסקה ללא חשבונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

lackylook נכבד, אני לא רוצה לדפוק אף אחד אלה מציין עובדה ידוע לכל אחד וגם לרשויות.

במידע ו "הבנת הנקרא" זהו לא הצד החזק שלך אז תבקש ממישהו אחר שיקרא בשבילך וגם יסביר לך את משמעות הדברים.

90% צבע?

היתי צובע קומפלט ולא יותר מ 5,000-6,000 שח .

אמיר

Mitsubishi Evolution X MR

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחיר לעבודה טובה ומקצועית הוא כ 5000 ש"ח ללא חשבונית או 8000 ש"ח עם.

.

3000 ש"ח על חשבונית, בעעעע... ממתי העלו את המע"מ ל-60%?!

אני מציע לא לתקן כלל,

לצערי המצב הוא שאם תתקן אז בזמן מכירה הקונה (אשר מחפש כל הזדמנות להוריד מחיר) יחשוש שהרכב עבר תאונה/ות ולכן יוריד בסביבות 10% ממחיר הרכב.

לי אישית יש שיפשוף בכנף האחורית שכך קניתי את הרכב ובעל הרכב טען שלא תיקן מסיבה זו (ואכן קיבלתי את זה בהבנה) והסכים להוריד לי 500 ש"ח על תיקון. כמובן שגם אני לא תיקנתי כי בבוא היום שאני אמכור את הרכב אין לי כוח לשכנעה מישהו שזה היה רק שיפשוף..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

punz

תודה על העזרה אבל היתה אי הבנה קטנה :wink: אני לא צריך לצבוע 90 אחוז מהאוטו,אני צריך להכניס את האוטו לפחחות ולצביעה,לשיפוצים כללים אני יקרא לזה..אבל 90 אחוז ממה שאני צריך - זה תיקוני צבע :) מקווה שיותר מובן

ואני מחיפה .. כמובן שאם יש מקום טוב ואמין בצפון אני יותר מישמח אבל בישביל עבודה טובה ולשבת בלי יד הלב היתי מוכן גם לסוע יותר רחוק.

יש לך את מרוון ג'ארוס בצ'קפוסט, עושים יופי של פחחות וצבע.

בן.

BENJ:

נ.ב- תיתפלאו מה סיאט איביזה 100 כ"ס יודעת לעשות

ROY:

אני באמת מתפלא. קפה אולי?
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר אז כבר!

פשוט תמצא מוסך שיעשה את זה תצמיד לבעליו אקדח לרקה ותכריח אותו לצבוע לך בחינם... (כל זה היה בציניות - כבר קראתי כמה שרשורים שחברה' כאן לא הבינו כל כך את נושא הצניות והתקשו לזהות)

עכשיו קצת רצינות: אתה ממליץ בפורום פתוח וגלוי לעיניי כל לעבור על החוק? ל"דפוק" אותי ואותך?

אך אתה ממליץ למשהו לשלם ב"שחור" ??

אתה לא מתבייש? הרי בסופו של יום אני ואתה (טוב אם אתה מדבר ככה אז לא בטוח שגם אתה...) סוחבים על גבינו את הנבלות !

תגיד לי אתה מהגרין פיס או מאיזשהו ארגון הומניטרי שדואג לתשלומי המיסים השוטפים במדינה, תסלח לי, אבל תגובה כמו שרשמת נותנת לי אך ורק פרספקטיבה לגבי כמה אנשים יכולים להיות צבועים , אלא אם כן אני מדבר אל ''אדון תלית שכולה תכלת'' אז אני מבקש סליחה.

''גם דברים פשוטים יכולים להיות טובים'' - אביה בת ה-10

CBR600RR-sold

z-750-crashed

wrx run by ecutek-sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא כתבת שצריך לנהל עסקאות ללא חשבונית? הרי כתבת את זה שחור על גבי תכלת: "מחיר לעבודה טובה ומקצועית הוא כ 5000 ש"ח ללא חשבונית או 8000 ש"ח עם."

דרך אגב, כותבים במידה ולא במידע.

היי ליאור23, לא אני לא מהגרין פיס, לא הבנתי מה הקשר שלהם לשירשור. אתה לא מכיר אותי ואני לא מבין לאיזה פרספקטיבה ההודעה שלי מכניסה אותך. לפי דעתי מעולם לא ניפגשנו, החלפנו מילים, עשינו עסקים ביחד. בזה אני בטוח ב 100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאקי לוק,

תעשה טובה ואל תתחיל להיות לי הצדיק בסדום שמשלם את המיסים עבור כל מי שלא מוציא חשבונית.

אם אתה מנהל עסק, יש לך רואה חשבון ?

כנראה שגם הוא "מכניס" לך כסף בדרך זו או אחרת (לא סתם אומרים שרואה חשבון טוב זה אותו אחד שיודע לשחק עם המספרים לטובתך).

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5103 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...