Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה והתייעצות מה לעשות עם אחד הרכבים שלי

Simply Nuts
שימו לב! השרשור הזה בן 4487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כידוע לחלק מכם אני מחזיק 3 רכבים מסוג סובארו XT טורבו, רכבים שיוכלו להיכנס לסטטוס אספנות רק בעוד 5 וחצי שנים.

2 מהם מתפקדים עם טסט וביטוח ואחד במצב לא מוגדר.

הרכב השחור שלי הוא הרכב היום יומי שלי, איתו אני נוסע לכל מקום.

הרכב בסטטוס "לא מוגדר" נמצא כרגע במצב הזה:

img2190a.jpg

לרכב הזה יש לי איך שהוא סידור והוא נמצא במקום מוגן אך ללא קרוי.

העניין הבעייתי הוא עם הרכב השני שלי שיש לו טסט וביטוח בתוקף, אני פשוט לא יכול להחזיק את שני הרכבים ככה, בטח לא אם אני רוצה להתקדם ל SVX.

הביטוח והטסט לרכב המדובר מסתיימים עוד כמה חודשים, ואם לא תהיה מכירה שלו באופק אני מעוניין להקפיא את הרשיונות ולשמור אותו.

הבעיה שלי שאין לי מקום איפה לאחסן אותו לאחר ההקפאה, אחת הסיבות שהעלתי את ההודעה הזאת היא לשאול אם יש מישהו (כמובן עדיפות לאזור חיפה) שיש לו שטח (עדיפות למקורה) שלא יפריע לו שאחנה שם את האוטו ואבוא אחת לשבוע שבועיים כדי להניע אותו, כמובן בתשלום סמלי, פרק הזמן שהרכב ישהה שם כרגע לא מוגדר.

השאלה השניה היא, האם זה אפשרי להרדים רכב שנמצא במצב מכאני מעולה (אחרי החלפת מנוע מיבוא, לא אוכל שמן ומים, אין נזילות) לשינה ארוכה של כמה שנים בלי אחרי זה לגלות שכל הצינורות והגומיות יבשים, בלי שהברקסים יתפסו ויצברו חלודה ובלי שיגרם נזק למנוע ושאר המכלולים?

האם זה מספיק להתנהג עם הרכב כאילו הוא במצב שמיש? הכוונה להשקיע זמן ולבוא לשטוף אותו אחת לשבועיים, להניע אותו פעם בשבוע שבועיים לנסוע קצת קדימה אחורה, לשחק עם ההגה, כשהמצבר הולך אז לא להתקמצן ולקנות אחד חדש וכו'.

זה הרכב המדובר:

img2197a.jpg

אודה לכם על ההתייחסות.

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משה תודה על ההצעה, אבל אני חושב שרמלה זה גדול עלי, איך אני אוכל להגיע לשם ולתחזק את הרכב בקביעות?

אני אשמור את ההצעה למקרה חירום.

לירוי, מה הכוונה שתנהג בו כמו אחת מהמכוניות שלך 5 שנים?

סובארו-SVX שחורה 94' ,סובארו SVX לבן פנינה 92', סובארו XT טורבו שחורה 86', סובארו XT טורבו בורדו 86', סובארו XT טורבו לבנה 86'

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אומר תלך על האפשרות של לשמר אותו .

להניע אותו פעם בשבוע ולעשות איתו סיבוב של דקה ,לנפח מידי פעם אוויר בצמיגים ,ולהחליף מצבר מתי שצריך.8)

8).................citroen C5 2002 Sx2000.................8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישל מצא לי פתרון קרוב לבית, תודה רבה רבה. :mm_yeah:

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

מקפיץ את השרשור הישן.

תודה ענקית למישל על שנה ו 4 חודשים שבהם יכולתי לחסוך קצת בשביל להגשים את חלום ה SVX.

עכשיו המצב שוב פעם חזר להיות בעייתי, הצי גדל ל 4 רכבים + אופציה ל 5, האוטו האדום נאלץ לחזור אלי ואני "תקוע" עם 3 רכבים.

אשמח מאוד להצעות אחסון ברדיוס של עד 40 קילומטר מחיפה ל 1-3 רכבים.

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גלעד צודק.

והרכבים לא למכירה או השכרה, אני שומר אותם לא בגלל ערך כספי אלה כי אני אוהב אותם והם מסבים לי הנאה.

שווה לי להחזיק אותם בשיניים כדי לא להגיע בעתיד למשפט הקלאסי של כל אספן רכב מבוגר: "פעם היתה לי אחת כזאת, עד היום אני מצטער שמכרתי".

זהו פחות או יותר.

עדיין מחכה להצעת אחסון שתאפשר לי לישון בשקט בלילה.

ארז

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה לי להחזיק אותם בשיניים כדי לא להגיע בעתיד למשפט הקלאסי של כל אספן רכב מבוגר: "פעם היתה לי אחת כזאת, עד היום אני מצטער שמכרתי".

גם אני כמוך, לא מוכר מהסיבה הזו.

פורד קפרי 1600GT 1973 + פורד קורטינה 1975 1600XL + פורד פוקוס 2005 1600 GHIA

מעוניין במידע על קפרי או כל פורדים ישנים אחרים נטושים/זרוקים/למכירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...