Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה במעמד רכישת רכב חדש בסוכנות

URSH
שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עומד ביום א' לרכוש פיאסטה חדשה, (רכב חדש ראשון שאני רוכש) ונשארו לי שאלות

1.מה דורש ממני המוכר לאחר שהחלטתי לרכוש, מבחינת ניירת(חוץ מביטוח חובה)?

2. כמה קילומטר במונה הרכב נחשבים לסבירים?

3.מבחינת תשלום למוכר (חוץ מתשלום אגרת רשוי). איך מתבצע התשלום על הרכב, האם אני משלם משהו על החשבון, עד שהרכב מגיע?

האם יש סיכוי שאקבל רכב על המקום?

האם המוכר מחתים אותי על משהו, והאם יש לי זכות להכניס סעיפי זהירות מצידי?

4.איך בזמן הקניה,אני שומר על זכותי לקבל אוטו ללא שריטות או דפיקות של ההובלה?

5.האם יש כאן מישהו בעל פיאסטה חדשה ,שיכול לספר האם הרכב עומד בציפיות?

איך מחירי הבטוח המקיף לרכב? איך צריכת הדלק?

user_online.gifreport.gif quote.gif

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל בשעה טובה ותתחדש. אתה קונה את הרכב חדש מהיבואן ? בהנחה שכן אז כך :

א. אתה ממלא טופס הזמנה סטנדרטי ומשלם מקדמה (בד"כ בסביבות 2000 ש"ח). תדאג לעבור בקפידה על הפרטים בטופס ההזמנה לרבות הדגם המדוייק, רמת הגימור ואיזכור תוספות אם הוזמנו על ידך או ניתנו לך. אל תסמוך על הבטחות בע"פ.

ב. כעיקרון אין דבר כזה לשלם ולקבל בו ביום, שכן יש לשחרר את הרכב הנרכש מהמכס ולעשות לו רישוי והכנה למסירה.

ג. עד 30-40 ק"מ במונה זה סביר, שהרי במסגרת ההכנה למסירה עושים טיפול והרצה לרכב.

ד. במועד הקבלה אתה צריך להצטייד בת.ז. + ביטוח חובה. את אגרת הרישוי אתה משלם בנוסף למחיר הרכב.

ה. ליקויים ופגמים - במועד המסירה תעשה סריקה לרכב, ובפרט תבדוק שהצבע אחיד ולא בגוון שונה (אם יש חלק בגוון שונה זה עשוי להעיד על תיקון שבוצע).

בהצלחה !

כיום - VOLVO S-80 T-5 מודל 2011

בעבר - VOLVO S-60 T-5 מודל 2003

בעבר - SEAT LEON 1800 אוטו' מודל 2002

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30-40 ק"מ זה לא סביר, זה מופרז בעליל. הרכב אמור לנוע ק"מ ספורים לכל היותר מכיוון שאין שינוע שלו מלבד בתוך אתר המסירה של דלק מוטורס ובחניון הפריקה בנמל.

כל פעולות ההכנה מבוצעות באתר דלק מוטורס בניר צבי, ואם יש צורך להוביל את הרכב משם זה מבוצע על מובילית. בטיפול ההכנה לא עושים הרצה לרכב, אלא מנקים אותו

מהלכלוך שהצטבר בהובלה, מהאריזה איתו הוא מגיע, מחברים את הפיוז הראשי, מתקינים אבזרים שהזמנת (קודן, חיישני רוורס וכדומה) ותו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

30-40 ק"מ זה לא סביר, זה מופרז בעליל. הרכב אמור לנוע ק"מ ספורים לכל היותר מכיוון שאין שינוע שלו מלבד בתוך אתר המסירה של דלק מוטורס ובחניון הפריקה בנמל.

כל פעולות ההכנה מבוצעות באתר דלק מוטורס בניר צבי, ואם יש צורך להוביל את הרכב משם זה מבוצע על מובילית. בטיפול ההכנה לא עושים הרצה לרכב, אלא מנקים אותו

מהלכלוך שהצטבר בהובלה, מהאריזה איתו הוא מגיע, מחברים את הפיוז הראשי, מתקינים אבזרים שהזמנת (קודן, חיישני רוורס וכדומה) ותו לא.

כשקיבלתי את הרכב הקודם שלי (סיאט לאון) חדש מצ'מפיון היו לו 38 ק"מ על השעון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי מכוניות שנמסרו לי מדלק מוטורס הגיעו עם 4 ו-6 ק"מ על השעון. 38 ק"מ נשמע לי כמו נסועה מופרזת בעליל לרכב חדש.

בתור אחד שעבד בהכנת רכב חדש למסירה בקמור, אני מבטיח לך שאתה לא רוצה שסוכנים יסתובבו 40 ק"מ ברכב שלך לפני

המסירה. הרצה זה הדבר האחרון שהם עושים...

אגב - בקמור מסיעים (או לפחות הסיעו בעבר) את המכוניות בנהיגה להתקנה וחזרה, והן עדיין לא הגיעו ליותר מ-15 ק"מ.

בדלק מוטורס כפי שכתבתי אין כזה דבר, ולכן אין סיבה לקבל רכב עם נסועה כ"כ גבוהה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על המידע, רועי, נתת לי חומר למחשבה , אם כי לא היו לי בשעתו בעיות עם הרכב :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם תודה חיים !!

יש אפשרות אחרת ,לקנות פיאסטה חדשה, מלבד אצל מהיבואן?

2.מה זה הדגם המדויק,"פורד פיאסטה החדשה TREND טיפט'1.4 "האם זה מספיק מדויק?

אתה מדבר על תוספות ,יש מצב שאקבל רכב ללא התוספות שמצויינות בפירסומים שלהם?

3.האם הם חייבים לדווח לי ,כשאני שואל על "היסטוריית הרכב" ,אם היו פגיעות או דפיקות

של הרכב בהובלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רק גרסה אחת של הפיאסטה בארץ. אין אבזור רב או פחוּת או מנועים שונים. דגם אחד - אבזור אחד. לא תקבל שום דבר

שלא מופיע בקטלוג, ולהיפך - שום דבר לא יחסר. סוכן המופקד על המסירה יעבור איתך על כל האבזרים לפי הרשימה, כדי

שתהיה רגוע במידת הצורך.

כן, חייבים לדווח - אבל רק מאחוז נזק מסוים (3% כמדומני, אך אינני בטוח במספר). תיקוני צבע קלים כמו שריטות קלות,

עשויים לעבור תיקון לפני המסירה וספק אם תבחין בהם. הם גם לא מהווים כל סיבה לדאגה. עם זאת - חשוב לבדוק את הרכב

היטב במעמד המסירה כדי לנסות ולאתר פגמים או תיקונים. לצורך כך כדאי לך להוציא את הרכב ממקום המסירה המוצל,

לעמוד בשמש ולהסתכל שוב אם אתה מזהה פגמים - ורק אז לצאת ממתחם היבואנית.

בשלב זה לא ניתן לרכוש פיאסטה חדשה שאתה תירשם כיד ראשונה ברישיון הרכב שלה, מלבד דרך היבואנית הרשמית דלק מוטורס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התשובות.

יש לי עוד שאלות:

1.במעמד המסירה אני מקבל 2 זוגות מפתחות + 2 שלטים?

2.אני מבין שלמען ביטוח מקיף אזדקק לתוספות (כמו אזעקה) האם

ניתן וכדאי להזמין אצל היבואן ,או עדיף לפנות לבד לבעל מקצוע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפיאסטה סביר להניח שתזדקק לקודן בלבד, בנוסף לאימובלייזר המקורי שמגיע עם הרכב. עדיף להתקין כמה שפחות אביזרים,

אז תבדוק מה בדיוק הביטוח דורש ואם יש חב' ביטוח שדורשת פחות - מה טוב. את ההתקנה עדיף לעשות דרך היבואנית,

שבמקרה שלך עושה עבודה טובה בהכנת מכוניות.

לגבי המפתחות והשלטים - כן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5138 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...