Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[פרוייקט מצולם] חידוש צבע מתקלף למגבים ב-15 דק'.

SuRuK
שימו לב! השרשור הזה בן 5141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מקווה שהכותרת משכה אנשים שמתחננים לעוד יום בשבוע, כאלה שעמוסים בתעסוקה ולא מוצאים זמן להתעסק עם הרכב.

כסטודנט קשה לי למצוא זמן לפרוייקטים מורכבים וכל דבר נעשה בשלבים במידה ומדובר בפרוייקט גדול, אחד הפרוייקטים הקטנים שהשארתי לסוף הוא צביעה של צבע מתקלף במגבים ובמסילות של החלון (מחלה בהונדות) ניסיתי לערוך מעיין פרוייקט "בזק" עם תוצאות כמה שיותר טובות אמנם בדיעבד הפרוייקט היה יכול להיות יותר מוצלח ולכן אחדד פה מספר דברים לבאים..

תמונות לפני:

wuwqwzjndkzz.jpg

yqnrwjzmq2mw.jpg

מה דרוש?

א. יעקבי ספריי מט - שחור.

ב. ניירות שיוף 1 + 2.

ג. מסקינגטייפ נייר.

mym1duqe02zy.jpg

לעבודה:

לאחר פירוק המגבים יש לשייף בנייר גס כמה שניתן, חלקים עקשים שלא רוצים לרדת מחליקים עם הנייר שיוף 1.

מרססים שכבה אחידה ממרחק של כ-25 ס"מ, בזמן שהצבע מתייבש חוזרים לרכב (חשוב! להדביק מסקינגטייפ נייר על הפח בסמוך למסילת החלון אנחנו לא רוצים לשרוט את הרכב!) משייפים עם הנייר הגס את המסילה ולאחר מכן עם הנייר שיוף 1.

חוזרים למגבים ומבצעים שכבה נוספת של ריסוס, למי שיש מגבים שהם עצמם דהויים ניתן לרסס אותם הפעם (אין צורך ביותר מפעם אחת) יש לשים לב שלא מרססים את הגומי.

בזמן שהם מתייבשים עושים פינישים אחרונים על המסילות ולאחר מכן ההתקנה חזרה.

תמונות אחרי:

zmej2dmuyjc2.jpg

gd2ft2emzm4h.jpg

^ הפס לא נצבע עקב ג'אנטים חדשים שאני מתכוון להביא וזה יתאים להם יותר, מי שמעוניין בהחלט ניתן לצבוע עם אותו התרסיס - יש לשים לב לתנאי הרוח! ^

yjm2vmigdznz.jpg

מקווה שהפרוייקט יעזור לאלה שאין להם יותר מידי זמן :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עבודה יפה.

אתה מכיר גם דרך לחדש את הגומי במידה והוא לא מנגב טוב?

שמעתי שאם משייפים בנייר זכוכית את השכבה היבשה של הגומי, הוא יכול לתת עוד כמה חודשים של ניגוב יעיל.

בעצמי, לא הצלחתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המילה "פרויקט" קצת גדולה על העבודה שעשית. :wink:

זה כמעט כמו לקרוא לסיור בט"ש "מבצע".

בכל אופן מקווה שנהנית. כל שיפור/תיקון/שיפוץ הוא מבורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מרגע שאתה סטודנט כל פעולה נקראת פרוייקט :-D

עבודה יפה.

אתה מכיר גם דרך לחדש את הגומי במידה והוא לא מנגב טוב?

שמעתי שאם משייפים בנייר זכוכית את השכבה היבשה של הגומי, הוא יכול לתת עוד כמה חודשים של ניגוב יעיל.

בעצמי, לא הצלחתי...

קנה מגב חדש, לאחר מכן תקפיד לנקות אותו עם מטלית לאריכות ימים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה אני הרבה זמן מתחנן לעשות את זה אצלי, אני מקווה שבעקבות השרשור שלך זה יצא לפועל השבוע.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא רוצה להוציא לך את האוויר מהחלוץ (בשבילך מאור) אבל בחיסור החומרים הנדרשים ובתוספת 30 ש"ח אתה יכול להתחדש במגבים חדשים שגם נצמדים לחלון ומנקים.

אני בדעה שעם השמש הישראלית אין טעם בסטים יקרים (מי אמר בוש) ורצוי להתחדש בסט חדש לפני כל חורף.

Para comer bien hay que saber manejar

"Dona Rosa"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורי לא מדובר במגבים עצמם אלה על הברזל שתופס אותם.

רובר 214 SI למכירה אלפא 75 טורבו למכירה

"הפחד הוא רק תחושה, האומץ לנסות - זאת המעלה" (א.איינשטיין).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עלות החומרים לחידוש זרוע המגב היא חצי ממגב חדש+זרוע.

אני רכשתי זרוע אחורית חדשה+מגב מקורי עבור גולף דור 5 בצ'מפיון ב-120 שקלים בלבד.

זרוע+מגב עבור טויוטה רנקס 2006 קידמי שמאלי מקורי ב-160 שקלים.

אחלה פרוייקט ! בקרוב חידוש צבע ברגי פיליפס מגולוונים :idea:

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5141 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...