Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוצפה ישראלית או: איך אתם הייתם מגיבים למקרה הבא

itamarg
שימו לב! השרשור הזה בן 5215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ושבוע טוב לכולם.

אני עובד במכללה גדולה בבאר שבע בתור טכנאי מחשבים.

בשבוע שעבר היה אצלנו במכללה "אדריכל בעל שם עולמי" שבא לתת איזושהיא הרצאה.

למקרן היה מחובר מחשב של המכללה והוא הציג תצוגה תקינה גם במחשב וגם במסך שהמקרן היה מכוון אליו.

ה"אדריכל המהולל" הגיע עם המחשב שלו, ניתק את המחשב שלנו וחיבר את המחשב שלו, לחץ על fn+f4 כדי לשכפל תצוגה והופ, התצוגה במחשב שלו הייתה תקינה אבל במסך הסמלים היו ענקיים. הוא בא ושאל אותי מה הבעייה ואמרתי לו שהמקרן והמחשב לא באותה רזולוציה ועליו להתאים את הרזולוציה.

הבחור קם והתחיל לצרוח עלי מול המנכ"ל של המכללה, הסגנים שלו, הנשיא של המכללה ועוד בכירים.

הוא התחיל לנבל את הפה ובין היתר אמר "מי הטכנאי האפס הזה, יש לו עדיין חלב בשפתיים, תפטרו אותו, בושה וחרפה בלה בלה בלה".

האנשים שם לא הגיבו, חוץ מאחד בכיר שלקח אותי לצד ואמר לי "אל תיפגע ממנו, אנחנו יודעים שהוא דפוק בראש"

מה אתם הייתם עושים במצב כזה?

הבנאדם השפיל אותי מול כל הבכירים של המכללה והוא נחשב ל"אדריכל בעל שם עולמי".

אני לא צעקתי עליו, פשוט אמרתי לו בצורה הכי מכובדת ויפה שאם הוא לא מוכן לקבל את הפתרון שהצעתי לו, שינסה לפתור לבד והלכתי משם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את זה אני יודע כי אני בנאדם מאוד רגוע, מי שיצא מטומטם זה הוא, מכיוון שהוא זה שצעק וקילל רק אני מקווה שהמנכ"ל של המכללה יודע שהוא דפוק ובעוד כמה ימים לא יבעטו בי הבייתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל, כל הכבוד על התגובה שלך.

שנית הוא לא השפיל אותך, ובחיים אל תגיד דברים כאלה על עצמך, הוא עשה מעצמו צחוק ונשען על עובדה שאתה צעיר ובשל כך לא מנוסה ולא מבין כלום - בתחשב בשם שלו - ממש חבל לי על עליו.

אני אישית הייתי זורק עליו את העובדה הזאת וישן עם חיוך בלילה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעברי נפלתי על סיטואציה מאד דומה רק שבמקרה שלי היה מדובר ברופא.

אני חיכיתי שיגמור לנבל את הפה וכשהוא נרגע וגמר להגיר קצף מהפה אמרתי לו:

אני רק מקווה שאתה מבין ברפואה טיפה יותר טוב ממה שאתה מבין במחשבים כי אם לא המצב עגום.

והסתובבתי.

אחרי זה הבנתי שעשו ממנו בדיחה במשך שעה ארוכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תתרגש, שרוטים יש בכל מקום, גם אם מוסיפים להם תארים מטופשים כמו "שם עולמי".

אז מה, גם ל"אדריכל" שתיכנן את התחנה המרכזית בת"א יש שם עולמי, זה לא מונע ממני לחשוב שהוא פושע נלוז. :evil:

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אכן הארוע התרחש כפי שתיארת, ואם אכן הגבת כפי שכתבת, צפוי לך עתיד מזהיר בתחום העסקי. :mm_yeah:

בעולם האמיתי, זה שמחוץ לכתלי המכללה, מצבים כאלה קורים חדשות לבקרים. היכולת להגיב אליהם בקור רוח ובלי להיכנס ללחץ היא בד"כ התכונה שמפרידה את האנשים הרציניים בארגון, אלה שמתקדמים עם השנים, מהעובדים הפשוטים שדורכים במקום. עובד "פשוט" ימחה ע"פ רוב על כבודו, יתחיל להשתולל ויגרום לתקרית דיפלומטית. העובד ה"רציני" לא יקדיש לזה יותר מדי מחשבה, ולאחר הליך קצר של בקרת נזקים, ישוב לעבודתו הרגילה.

יש הרבה אידיוטים בעולם, אין טעם להתרגש מכל אחד כזה. כל עוד אתה מרוצה מהתפקוד שלך במצב הנ"ל ומאמין שעשית את עבודתך כשורה - צא מהשוק, שכח מזה והמשך הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שאמרו הרבה מעליי, אם באמת הגבת כפי שרשמת.

אז יצאת גבר-גבר!

אני יודע שבניגוד אלייך, אני הייתי עושה דברים טיפה אחרת.

הייתי שותק ונותן לו לצעוק, ובסוף היום הייתי תופס אותו בחנייה וצועק עליו (לא מכה אותו, פשוט צועק) עד שהיה בורח! :evil:

To Drive, Or not to Drive. That is the question.

Hell with it, Drive 'till you Die :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה מאוד לעצבן אותי אבל סיטואציה כזו הייתה מוציעה אותי מאיזון וגורמת לתגובה מכוערת, אם מנכ"ל המכללה היה אדם נורמאלי הוא היה מגנה את העניין.

*אדריכלים הם בחלקם חבורה של פלצנים שמעצבים דברים מכוערים ומוכרים לאנשים טיפשים שחושבים ששם עולמי זה נירדף ליפה ופרקטי ולא לבית שכדי להכנס בו לאחד החדרים צריכים לעבור דרך המטבח.

**נכתב לאור ניסיון ארוך שנים בתחום.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עמד לי על הלשון להגיד לו "מה אתה משחק אותה אתה כולה עובד בחברה שנקראת **** ***** וממררים לך שם ת'חיים, ואתה כולה למדת לקשקש כמה קישקושים ב solid works ואתה קורה לעצמך אדריכל"

אבל...שיתפוצץ....מזל שלא אמרתי מה שבאתי להגיד לו...

וכן, גם אני התאכזבתי מהתגובה של המנכ"ל והשאר שהיו שם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעשה את מה שאני עשיתי פעם, סיטואציה דומה.

פניתי בעיני עגל לבחור ואמרתי לו בשקט ולאט-לאט שיש לי בעיה בשמיעה ואני לא שומע ברור כשצועקים...

בדרך כלל זה עובד, הבן אדם מתנצל ומוריד את הטונים ונירגע.

במקרה הזה זה לא עבד ככה, הוא התחיל לצחור יותר חזק.

ושוב חזרתי על מה שאמרתי, והוא התחיל לצרוח, לנופף עם הידיים וכו'... מובן שאחת הידיים פגעו בי, בנוחכות כל היושבי החדר.

יצאתי משם בשקט, וביקשתי מהפקידה שתזמין את האבטחה.

ארוע כזה לא חזר על עצמו יותר לעולם.

סבא שלי היה אומר: "כשאתה מתווכח עם אדיוט שים לב שהוא לא עושה את אותו הדבר..."

:lol:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מקרה דומה בעבודה לפני חצי שנה,

מול לקוח שלנו - רק שמבקרה שלי התהפכו עליו על הצורה שבה הוא דיבר

זה באמת מבאס שאין גיבוי, מצד שני מנהלים לא תמיד מראים את זה, אבל לרוב הם מבינים טוב מאוד מי חמור ומי מאופק

ועובדה שטרחו לקחת אותך לצד ואמרו לך לא להתייחס, אז שיהיה, כל שנותר זה לדפדף הלאה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...