Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילמתי שוטר שביצע עבירת תנועה

motorishta
שימו לב! השרשור הזה בן 5391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהסתכלתי שוב בסרטון אני יכול לתאר לעצמי למה רכב המשטרה פנה בצורה כזו וזה בגדר השערה בלבד.

חדי העין יבחינו כי לצד רכב המשטרה בצד השמאלי של הכביש עומד רכב של שב"ס ככל הנראה מוביל עצורים

ויכול להיות שהיה צורך מבצעי בכך שרכב המשטרה יסע בקרבת רכב השב"ס והשוטר קלט שהוא בנתיב של רק ישר ואז לקח שמאלה, לבחור שאומר שכולם טועים וחושב שרק הוא צודק ומציע ללכת למח"ש, למה להגיד סתם דברים שאתה לא מבין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לא, לא רק לך.

תאמינו לי שיש הרבה יותר עבירות שהמשטרה עושה, שהן הרבה יותר גרועות.

יש לניידות רבות בעיות תחזוקה.

למשל, שמתי לב שלרוב הניידות יש בעיה ידית של האיתות. היא פשוט לא עובדת.

בלי קשר, שמתי לב גם לפני 3 שנים שבחיפה לכמעט כל הניידות יש נורה אחת לפחות ששרופה. מצאתי את זה די מוזר ועדיין אין לי הסבר לזה. חשבתי שכמו בצבא, בודקים את הרכב לפני כל נסיעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקרצצות ילדותית אחושרמוטה.

רואים בבירור שנהג הניידת החליט לפנות רק לאחר שראה שגם רכב השב"ס שכנראה הוא ליווה אותו גם פנה.

מרגע שהחליט לפנות, הוא אותת, המתין ששאר המכוניות יעקפו אותו ורק אז פנה.

אין לי בעיה עקרונית עם הרעיון לפיו אזרחים יצלמו שוטרים עוברים על החוק, אבל רבכ, לפחות נסו למצוא עבירות אמיתיות.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רואים בבירור שנהג הניידת החליט לפנות רק לאחר שראה שגם רכב השב"ס שכנראה הוא ליווה אותו גם פנה.

.

+1

אאל"ט בית הכלא/ מעצר נמצא בקרבת הצומת הזו, וכנראה כמו שאלעד כתב, הרכב המשטרתי היה ליווי של רכב השב"ס.

מתי החופש מסתיים אלעד????????????

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה שהמוזיקה השפיעה על הדמיון.

לכל השוטרים / מתנדבים בעבר בהווה ובעתיד

כל התרחישים שציינתם שב"ס וכו' על אף הגיונם, אין בהם הגיון. כי אם זה היה כך, הוא היה נוסע במקביל לרכב השב"ס גם ביציאה מהרמזור ונצמד לאחוריו, ולא ממתין כמו ילד טוב ירושלים עד שכל הרכבים האחרים יכנסו ואז להצטרף לליווי השב"ס. איזה מין ליווי זה?

באותה מידה אני יכול לטעון שהוא קיבל טלפון מאשתו שיבוא מיד הבייתה ובדרך יביא חלב מהמכולת.לכן החליט לסטות.

אם פותח השרשור חושב שיש בידו משהו שישלח לאן שצריך ואז יטפלו / לא יטפלו במכתבו , ואז אולי יענו לו את הסוד המבצעי שדרש את הפרת החוק מצד אותה ניידת.

ועכשיו הצעה שהיא טובה לא רק לשרשור הזה.

למען הגילוי הנאות כל מי שהיה , עכשיו שוטר / מתנדב רצוי שהקוראים ידעו זאת, כך ידעו לתת משקל נכון לדבריהם , הן לחיוב והן לשלילה. אולי בחתימה אולי בסמלון .

אלעד , הביקורת שלך לא תואמת למאבקך בסטיה ממסלול . הלא כך?

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז אני אהיה הראשון שיפתח בגילוי נאות: אינני שוטר ואינני מתנדב. הקשר הכי קרוב שלי למשטרה הוא אבא שלי, שהוא שוטר מתנדב, אשר גם בעצמו לא ממש חוסך ביקורת ממדיניות האכיפה המטופשת של המשטרה, ובהתאם לזאת הוא גם אינו עוסק בכל תחום אכיפת המהירות, אלא יותר בהפרעות לתנועה, חגורת בטיחות, דיבור בנייד וכיו"ב.

ועכשיו נעבור לעצם הדיון: ליווה את השב"ס או לא - זה ממש לא מעניין אותי. באותה מידה, יתכן שהניידת גם נקראה למשימה אחרת. מה שבשורה התחתונה מעניין אותי זה שהנהג נקט בכל הפעולות הדרושות כדי לבצע את הפניה במינימום הפרעה לשאר משתמשי הדרך. ביננו, אף פעם לא קרה לכם שטעיתם בפניה ועשיתם משהו דומה? נאה דורש - נאה מקיים.

אם הוא היה מפעיל סירנה רק כדי להגיע יותר מהר לדוכן הפלאפל הקרוב - אז כן, הייתי מתעצבן. כמו שניתן לראות, זה בהחלט לא מה שקרה במקרה המצולם.

ישראל, לא הבנתי כיצד הביקורת שלי אינה תואמת את המאבק המשפטי שכרגע אני מצוי בו. אודה לך אם תוכל להבהיר לי את העניין.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחיים אל תנקום בשוטרים. למה? השם שלך יצרב להם בזכרון ובכל פעם שאחד מהם יראה את הרשיון הנהיגה שלך, אתה תתצטרך לעבור תהליכים חוקיים לגמרי, כמו בדיקות שכרות, בדיקת סמים, חיפוש, עיכוב ל20 דקות וכך הלאה.

הוא עבר על חוק תנועה? מותר לו. למה? כי הוא שוטר. אם תהיה שוטר גם אתה תוכל לעבור על חוקי תנועה - ד"א זה לא ממש שווה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות אתם קוראים לזה כן?

אז הנה גילוי נאות... השוטר עמד צמוד אלי כ-5 דקות, בזמן הזה מלא מכוניות כבר פנו שמאלה מן הנתיב השמאלי.

למה הוא פנה שמאלה? כי אחרי הרמזור בכיוון ישר היה מחסום של רכבת כ-10 דקות.

לפני שצילמתי כבר שמתי לב שהשוטר מעוניין לפנות שמאלה, כי הוא נסע מטר ישר עם סטיה לכיוון שמאל, ככה שהוא כבר תכנן את זה, רק אחרי זה הפעלתי את המצלמה.

פשוט לא היה לו כוח לחכות עוד 5 דקות שהרכבת כבר תגיע לעזאזל והמחסום יעלה.

הניידת של השב"ס הגיעה כ-5 דקות בערך אחרי שהשוטר כבר עמד.

אז לא ליווי ולא נעליים.

ממש מעצבן אותי שאם זה היה קורה לאזרח הוא הוא היה נקנס, והם שמים ז*ן על החוק.

אלעד

אם אביך לא היה מתנדב לא היית מדבר ככה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי אלעד

אותך תפסו על משהו חוקי , ומפילים עליך תיק

כאן בוצע מעשה לא חוקי , ונצדיק את המעשה. אזרח מן השורה היה מקבל דו"ח אם בפינה היה עומד לו שוטר.

אתה מכיר את הפרסום העוסק בטעות ששכחת לרדת במחלף האומרת לא נורא תמשיך עד ליציאה הבאה. כמה פעמים ראית מכוניות שנוסעות על כביש מהיר רברס כי החמיצו את הפניה.

לפעמים לצורך תיקון הטעות יש לעשות סיבוב שלם.

וסתם , אחד הדברים השנואים עלי זה רעש האיתות. כל אחד והשריטה שלו.

לכן כשאני עומד ברמזור שמסומן שמאלה בלבד ועל הכביש מסומן חץ ברור שמאלה ( זה בד"כ המסלול השמאלי ) לא מאותת.

לכולם ברור כיוון נסיעתי, שזו מטרת האיתות הלא כן.

3 או 4 פעמים נתפסתי על כך , וקיבלתי דו"ח, ופעם הלכתי למשפט. השופט קיבל את עמדתי . בשאר המקרים שילמתי כמו ילד טוב.

היום כאשר אני במצב רוח טוב אני מפעיל את האיתות ל 2-3 איתותים שנייונת לפני ההתחלפות לירוק.

הא אין אצלנו במשפחה לא שוטר ולא מתנדב כולם אזרחים מן השורה

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פעם בצ'ק פוסט מישהי עצרה ככה עם רמזור ירוק ורצתה להידחף לנתיב השמאלי כדי לפנות שמאלה.

אני הייתי בדיוק מאחוריה וצפרתי לה, כי לא נורמלי לעצור באור ירוק ולעכב את כל התנועה ככה. היא הייתה יכולה לגרום לתאונה רצינית.

השוטר שהיה מאחורי צעק לה להמשיך ישר ואז עיכב אותה. אני ממש מקווה שהיא קיבלה את הדו"ח של החיים שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא עבר על חוק תנועה? מותר לו. למה? כי הוא שוטר. אם תהיה שוטר גם אתה תוכל לעבור על חוקי תנועה

מותר לו רק אם צורכי התפקיד מחייבים זאת. בכל מצב אחר, הוא מבצע עבירה ללא הצדקה ואם ניתן להוכיחה, הוא ישא בתוצאות.

אחד הדברים השנואים עלי זה רעש האיתות. כל אחד והשריטה שלו.

3 או 4 פעמים נתפסתי על כך , וקיבלתי דו"ח, ופעם הלכתי למשפט. השופט קיבל את עמדתי . בשאר המקרים שילמתי כמו ילד טוב.

תחליף את האוטומט לשקט יותר, יש כאלה שהם ממש חרישיים.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד

אם אביך לא היה מתנדב לא היית מדבר ככה.

בולשיט!

אני אוהב את המשטרה כמו שאני אוהב את השונאים שלי. אני משתדל לצמצם את האינטרקציה שלי עם הגוף הזה למינימום ההכרחי, ואף פחות מכך. ההבדל ביננו אינו בעובדה שאבא שלי מי מאיתנו מתנדב או לא מתנדב - הוא בכך שיש אחד שהשנאה שלו כלפי המשטרה מנוונת את כושר השיפוט שלו, בעוד שיש אחר שלמרות שגם הוא אינו מחובבי המשטרה, הוא עדיין מנסה להסתכל על הדברים בצורה אובייקטיבית.

ישראל:

יתכן ואכן בוצע מעשה לא חוקי, אולם ממה שמשתקף בסרטון, אף אחד מאיתנו אינו יכול לדעת בוודאות מה באמת קרה שם, גם לא פותח השרשור (הוא אינו יודע האם הניידת קיבלה קריאה לאירוע בדיוק באותו הרגע). די כבר להיות יפי נפש: השוטר לא גרם להפרעה, הוא לא סיכן אף אחד (גם לא את עצמו), וגם אם אכן לא היתה לו סבלנות להמתין עד שמחסום הרכבת יעלה, הרי שרובנו לעתים גם "חוטאים" בדברים שכאלה. אני יותר ממאמין שאם אזרח היה עושה דבר כזה ושוטר היה נותן לו דו"ח, היה ניתן בקלות להמיר אותו באזהרה, למרות שאישית קשה לי להאמין שהשוטר היה נותן דו"ח. מקסימום הוא בטח היה מסתפק באיזו נזיפה קטנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלעד ידידי

כאשר אתה לא מבצע עבירה אתה מקבל דו"ח ( המקרה שלך ) אז במקרה שאתה מבצע עבירה אתה תקבל נזיפה?

come on

אמיר

תודה על העצה. אני נהנה מהרעש הנעים שעושה האיתות בקליאו באמת פנאן.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...