Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צילמתי שוטר שביצע עבירת תנועה

motorishta
שימו לב! השרשור הזה בן 5391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי כמה דברים להגיד.

1. - הרכב שצילמת, הוא ללא צ'קלקה (אם שמת לב).

לך תדע מי נהג ברכב. אולי איזה מתנדב שמפזר אנשים\מעביר את הרכב ממקום למקום.

בקיצור, הקשר בין המיקרה שלך, או המיקרה שקרה למישהו באותו מקום (הסיבה ל"נקמה"),

לבין הרכב בתצלום - אפשר להגיד "אין שום קשר".

לא צילמת ניידת תנועה שבמצעת עבירה, להגיד "להם מותר ולנו אסור - בוא נתנקם" - הגזמת, לדעתי. מי זה הם? אתה יודע מה זה הרכב הזה? אלי של מישהו שבחיים לא רשם דוח?

2. בקשר לעבירה עצמה - בהתחלה (כשפירסמת את הנושא ) הייתי בטוח, שמדובר בנסיעה שמאלה מהנתיב שהוא רק ישר, כאשר אין פניה שמאלה בצומת.

מה שרואים - זה שהניידת ממתינה לכל מי שפונה שמאלה, מדליקה איתות, ורק אחרי זה פונה.

אחרי הניידת לא היו רכבים שפנו שמאלה- לא היתה סכנה לאף אחד.

דברים כאלה אתה יכול לראות 10 פעמים ביום, מה מיוחד במה שצילמת? שזאת ניידת?

כל אחד יכול לטעות בפניה - גם מי שיושב בנייד ללא צ'קלקה.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 61
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

השוטרים בארץ..לא רק שנותנים דוחות סתם....

אלא גם עברייני תנועה ולזה שמתי לב בזמן האחרון...אני רואה שוטר באוטו האזרחי שלו על מדים משחק בטלפון בזמן הנהיגה,בבאר שבע(ליד הביג) ראיתי מתנדב של משטרת תנועה(צ'קאלקה אדום כחול) עומד על אדום לבן חוסם נתיב בצורה מסוכנת בכביש מהיר גורם לעקיפות מסוכנת וכל זה כדי לרשום דוחות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמדומני יש כרטיס עבודה לא?

ככה שאפשר לדעת מי נהג ברכב ובאותה השעה ובאותו יום.

ואני עדיין מתעקש שאסור לו לבצע את המעשה, גם אם אין סכנה וגם אם אותת ואם חיכה ומה שיהיה.

אז אני אבצע פניית פרסה לא חוקית ואוודא שאין רכבים, שאין סכנה, אז מה? מותר לי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי כמה דברים להגיד.

1. - הרכב שצילמת, הוא ללא צ'קלקה (אם שמת לב).

לך תדע מי נהג ברכב. אולי איזה מתנדב שמפזר אנשים\מעביר את הרכב ממקום למקום.

בקיצור, הקשר בין המיקרה שלך, או המיקרה שקרה למישהו באותו מקום (הסיבה ל"נקמה"),

לבין הרכב בתצלום - אפשר להגיד "אין שום קשר".

לא צילמת ניידת תנועה שבמצעת עבירה, להגיד "להם מותר ולנו אסור - בוא נתנקם" - הגזמת, לדעתי. מי זה הם? אתה יודע מה זה הרכב הזה? אלי של מישהו שבחיים לא רשם דוח?

2. בקשר לעבירה עצמה - בהתחלה (כשפירסמת את הנושא ) הייתי בטוח, שמדובר בנסיעה שמאלה מהנתיב שהוא רק ישר, כאשר אין פניה שמאלה בצומת.

מה שרואים - זה שהניידת ממתינה לכל מי שפונה שמאלה, מדליקה איתות, ורק אחרי זה פונה.

אחרי הניידת לא היו רכבים שפנו שמאלה- לא היתה סכנה לאף אחד.

דברים כאלה אתה יכול לראות 10 פעמים ביום, מה מיוחד במה שצילמת? שזאת ניידת?

כל אחד יכול לטעות בפניה - גם מי שיושב בנייד ללא צ'קלקה.

הוא לא טעה, הוא תכנן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי מהתחלה להגיב ולהגיד שזאת סתם התקרצצות ילדותית להטפל לשוטרים בעת מילוי תפקידם, אבל החלטתי שלא להגיב.

עכשיו לאחר שראיתי את הסרטון השערורייתי כל שנותר להגיד הוא, התקרצצות ילדותית!

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהשוטר קיבל ארוע המחייב הגעה מהירה, ולא הותיר לו ברירה לבצע פרסה במקום אסור? מישהו חשב על זה?

ואני יכול להעיד על עצמי כשוטר בדימוס, כשקיבלתי אירועים על אונס, אלימות במשפחה, התראות פח"ע וכד'.. אירועים הדורשים הגעה מהירה - דרשו גם עבירה על החוקים ובידי הייתה הסמכות לכך כל עוד אני לא מסכן את התנועה ואת הולכי הרגל בסביבה.

שוטר או לא שוטר, כשאתה מבצע עבירת תנועה אתה כן מסכן את התנועה. תמיד כן..

ואני מניח שהשוטר שצולם על ידי הבחור לא הפעיל סירנה ולא עשה רעש.. סתם לא היה לו כח לנסוע כמו בן אדם. כמו שאמרו, בן אדם נהרג מעבירה דומה רק לפני חודש ימים...

VW Passat V6 2.8 L 4Motion

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רציתי מהתחלה להגיב ולהגיד שזאת סתם התקרצצות ילדותית להטפל לשוטרים בעת מילוי תפקידם, אבל החלטתי שלא להגיב.

עכשיו לאחר שראיתי את הסרטון השערורייתי כל שנותר להגיד הוא, התקרצצות ילדותית!

אתה פשוט לא רציני........

לא יאומן עד כמה האזרח הישראלי הורגל להידפק ולשתוק.

במידה ואתה היית עושה את זה, ומאחורייך משטרת תנועה, כיצד היית מסביר את עצמך בפניהם?

"בחייכם, תפסיקו להתקרצץ כמו ילדים אה?"

כי אני בטוח שהם היו שמים לך קנס + נקודות + דברי חוכמה של השוטר השמנמן.

ולסיום, העבירה הזאת חמורה, מעצבנת, ומסוכנת מאוד! לי אישית יצא להיתקל בכוכבים שכאלו שהחליטו לשנות כיוון נסיעה לא בזמן ואני היתי צריך לתמרן את הרכב ככה שהכוכב יכנס לנתיב בלי לסכן מישהו ובלי שיתקל בי או באחרים.

פשוט בושה וחרפה ולא יאומן למה חצי מהאנשים פה עסוקים בלהגן על מבצע העבירה. פשוט לא יאומן. לא היתי כותב את כל זה אילולא הייתם מגנים עליו כל כך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את העבירה.

הוא עמד בנתיב של נסיעה ישר בלבד - נכון.

הוא רצה לפנות שמאלה - נכון.

הוא חיכה שכל הרכבים שנתיב של השמאלה ייסעו, אותת שמאלה ופנה שמאלה מהנתיב של השמאלה - תסתכל טוב בסרט.

הוא לא עיכב רכבים אחרים לא בנסיעה שמאלה ולא רכבים שהמתינו מאחוריו ורצו להמשיך ישר.

בקיצור, תחכה שתתפוס משהו יותר מעניין.

עוד משהו, מח"ש לא מתעסקים בכאלו דברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון מר מח"ש לא מתעסקים בשום דבר חוץ מלחטט בפופיק.

הבחור שמעלי, אז אתה טוען שבמידה ואנוכי, על ההאצ'בק שלי היתי עומד ברמזור, ופתאום מחליט לפנות שמאלה בדיוק כמוהו, ואף היתי מדליק וינקר באדיבותי הגדולה ומבצע פניה זהה לזו של השוטר, ומאחורי עומדת נייד של משטרת תנועה... זה היה ניתפס כ-OK מבחינתם???

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אתם ממלאים אותי בחארטות?!

תחל'ס לפי הספר מותר או לא?!

כמו שאמרתי, לפני חצי שנה מישהו באותו מקום ביצע את אותה העבירה, וגם במקרה שלו לא היו רכבים בנתיב השמאלי, ושוטר בסוף עצר אותו.

למה הוא עצר אותו אם הוא לא סיכן אף אחד?

אני זוכר שבזמנו כשעשיתי שיעורי נהיגה, המורה הורה לי לפנות שמאלה כאשר היו 2 נתיבים, הימני ממשיך ישר או פניה ימינה, והנתיב השמאלי היה שמאלה בלבד, במקרה שלי הייתי בנתיב הימני וכבר התכוונתי לפנות שמאלה, המורה אמר לי בפרוש שאסור לא משנה מה..., ופשוט המשכתי ישר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שבולט אצלך זה שאתה עצמך היית מת להיות שוטר.

למה לא תנסה להתגייס ? מעניין אם יעלו במיונים על היסוד הנפשי של הקנאה שלך בכח ש"מעל לחוק" שלפי כל הגיון אוסר על זה שתהיה שוטר- אתה הראשון שייתעלל באזרחים. אני מאמין שכן- קל ומהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

motorishta,

מהצילום שצרפת לא הצלחתי לראות איפה מסומן שזה רק ישר.

אומנם ממקום עמידתך רואים קצת מאחורי הניידת קצה חץ ישר על הכביש, אבל לא רואים האם לא משורטט גם חץ שמאלה. כדי שיראו היית צריך לצלם את כל החץ ולא רק את הצ'ופצ'יק שלו. כמו כן, לא הצלחתי לראות מה מסמנים החיצים ברמזור.

חוץ מענין ההתקרצצות, אם אתה באמת רוצה שיכבדו "תלונה" שלך בענין, רצוי שהסרטון הבא שתצלם, לא ישאיר מקום להשערות וספקות אלא יוכיח דברים בשם עצמו.

.

האמור לעיל הינו לפי מיטב הבנתי ואו מנסיוני ואין הוא במקום יעוץ מבעלי מקצוע בתחומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מבין את העבירה.

הוא עמד בנתיב של נסיעה ישר בלבד - נכון.

הוא רצה לפנות שמאלה - נכון.

הוא חיכה שכל הרכבים שנתיב של השמאלה ייסעו, אותת שמאלה ופנה שמאלה מהנתיב של השמאלה - תסתכל טוב בסרט.

הוא לא עיכב רכבים אחרים לא בנסיעה שמאלה ולא רכבים שהמתינו מאחוריו ורצו להמשיך ישר.

בקיצור, תחכה שתתפוס משהו יותר מעניין.

עוד משהו, מח"ש לא מתעסקים בכאלו דברים.

גם לי לא ברורה 'העבירה' שנעשתה כאן .

הסרטון שצילמת מוכיח שהנהג של הרכב המשטרתי פעל בשיקול דעת ובזהירות מירבית .

החבר שלך שנתפס כביכול על אותה עבירה כנראה שביצע עבירה של ממש .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנתי את המהומה ,

מי ישמע מה צילמת , כולה רכב משטרה שקלט שהוא פתאום צריך שמאלה , הוא אותת הסתכל ככל הנראה שלא באות מכוניות

ולקח את הפניה שמאלה , ולפי מה שאני רואה הוא נוסע אחרי עוד רכבים בדיוק באותו קו נסיעה , חבל על הזמן שלך ועל העצבים .

מה גם שאתה מצלם אותו תוך כדי שאתה מבצע עבירת תנועה בעצמך , רואים את היד שלך מחזיקה את הטלפון דרך המראה הצדדית השמאלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5391 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...