Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה תעשה כרית אויר לרגלי עלמת החן

ישה
שימו לב! השרשור הזה בן 5403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למי איכפת?

כשאני נוסע לא חגור אני מבין שבתאונה אני עלול להמרח על איזה עמוד והסיכוי שלי למות גדל אבל זאת הבחירה שלי ולאף אחד אין זכות להגיד לי לחגור. אותו הדבר עם הבחורה הזאת. מצידי שתשים רגל אחת מאחורי האוזן ואת השניה תוציא מהסאן רופ, אם זה עושה לה את זה. את התוצאה שתהיה "אם ו.." היא יודעת. אין לך זכות להגיד לה כלום זה החיים שלה ולא שלך!

בחייאת?!

ומי משלם על הביטוח?

ביטוח חובה.

ומי מממן את ביטוח החובה?

אני, אתה, כולנו.

וכמה שביטוח חובה משלם יותר, אנחנו משלמים יותר.

אם מי שנוהג בלי חגורה מוכן לשאת בעלויות של השטויות שהוא עושה - תפדאל. כל זמן שיש מימון צולב.

דרך אגב, אם לא שמת לב, למדינה שאתה חי בה יש זכות להגיד לך לשים חגורה והיא גם תעניש אותך אם לא תעשה כן.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 38
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

למי איכפת?

כשאני נוסע לא חגור אני מבין שבתאונה אני עלול להמרח על איזה עמוד והסיכוי שלי למות גדל אבל זאת הבחירה שלי ולאף אחד אין זכות להגיד לי לחגור. אותו הדבר עם הבחורה הזאת. מצידי שתשים רגל אחת מאחורי האוזן ואת השניה תוציא מהסאן רופ, אם זה עושה לה את זה. את התוצאה שתהיה "אם ו.." היא יודעת. אין לך זכות להגיד לה כלום זה החיים שלה ולא שלך!

באולימפיאדה הבאה יהיה מקצוע אולימפי חדש תיאורו הטוקבק המטומטם

יש סיכוי למדלית זהב לישראל? נשמח לשמוע תגובות גם על זה

גם הבנת הנקרא זה לא החלק החזק אצלך

אני לא אמרתי לה מה לעשות אני רק רציתי לדעת לאיזה כיוון בדיוק יעופו הרגלים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאדון טרנטינו ענה לך על השאלה בצורה מאוד ברורה בסרט DEATH PROOF (זהירות, תוכן גראפי):

lM4JFy7mPNk דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

שים את זה בטלויזיה בהפסקה של החדשות ובהפסקת פרסומות בפריים טיים ואני בטוח שהתופעה המגונה תשתנה עד מהרה, גם חגורה וגם הרמת רגליים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא נוסעים בלי חגורה יכולים לחסוך כסף לביטוח חובה.

הרי הרוג זה בכמה סדרי גודל יותר זול מאשר פצוע קשה.

מעניין אם מישהו פעם בדק את המספרים והגיע למסקנה.

אה, איציק - הפעם (שלא כהרגלך) פישלת בגדול.

הקלק נא על המילה "תאונה" בלינק שרשמת ותקבל את ההגדרה של "תאונה" לעניין הפיצוי הנ"ל מביטוח לאומי. ההגדרה לא כוללת תאונת דרכים.

כל העלות נופלת אך ורק על חברת הביטוח (חובה) של בעל הרכב, ובעקיפין על ציבור בעלי הרכב בעלי פרופיל דומה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויל

איציק פשוט חשב על עלמת חן שאולי זו עבודתה, ואז זה תאונת עבודה פר סיי.

ואמיתי תאונת עבודה יכולה לקרות גם בדרך מהעבודה ואליה , או שקורית בזמן העבודה ולא פעם יש ויכוח על מי חלה התאונה והחלוקה היא גם בטוח לאומי וגם בטוח החובה.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוג עולה למדינה הרבה כסף.

אחרי שהשקיעו 18 שנה או יותר בחינוכו והשכלתו, מבלי שהוא תרם לתוצר המשותף של המשק אפילו יום עבודה, הוא מתפוגג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי איכפת?

כשאני נוסע לא חגור אני מבין שבתאונה אני עלול להמרח על איזה עמוד והסיכוי שלי למות גדל אבל זאת הבחירה שלי

תנסה להסתכל קצת מעבר לקצה אפך, ותבין שאם אתה לא חגור ואתה עף עליי במקרה של תאונה, אתה תהרוג אותי. חבל.

אם כל אחד יפסיק לחשדוב שהוא הבנאדם היחיד שחי כאן, אולי נגיע לחברה טובה יותר.

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רז בוקר טוב

מתנצל. בתאריך של פתיחת השרשור שלך עוד לא נולדתי.

טוב להיתלות באילנות גבוהים.

כל הכספים מהשרשור הנוכחי יועברו אליך במיידי:-)

מעניין איך קורה שאני לא רואה את רגלי הבחורים אלא רק את רגלי הבחורות.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל צריך שאנשים בארץ ידעו מהיא בכלל כרית אוויר והתפקוד שלה, אחר כך שילמדו איך לשבת נכון. בארץ לא יודעים לא את זה ולא את זה. בכלל, אצל אנשים מבוגרים התופעה אפילו בעייתית יותר - הם פשוט מתייחסים לכל מה שנמצא סביב "ישיבה נכונה" כמהמלצה בלבד, וזה משתרש גם לילדיהם וכך הלאה...

Insane things comes from insanely people.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי זווית השכיבה במצב כזה, סביר להניח שכרית האוויר תגרום לברכיים של הנוסעת לעבור דרך ארובות העיניים ולהיעצר בחלקה האחורי של הגלגולת. אני יכול להעריך שזה לא יהיה כל כך נעים.

ורגע של רצינות,

ללא קשר לכרית האוויר, דווקא חגורת הבטיחות מאבדת את האפקטיביות שלה במקרה כזה.

בתאונות שבהן חגורת הבטיחות רפויה על הגוף או כאשר גוף הנוסע אינו מונח על המושב באופן תיקני, קיימת נטיה של הגוף להחליק לפנים מתחת לחגורת המותן ולעוף מחוץ לחגורה. במידה וזה יקרה (וללא קשר לכרית האוויר), אתם תמצאו את הנוסעת שלכם מקופלת כמו נערת גומי מתחת לחלקו הימני של הדשבורד בתנוחה שגוף האדם לא תוכנן לה.

* שימו לב - שימוש בכרית הגבהה במושב הנהג, חרוזי עץ (כמו שנהגי מוניות אוהבים), וכל מיני תוספות אחרות למושב עלולות להביא לתוצאה דומה שכן יכולות המושב לשמור על הגוף בתוכו יאבדו.

אין מה לעשות,

מתישהו אנשים יצטרכו להבין שנסיעה במכונית אינה ישיבה על כורסה בסלון וצפיה בסרט המוקרן על שמשות המכונית.

דני G.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך הרבה אימון ( כמו בנהיגה ) כדי לראות בראיה סלקטיבית.

אני רואה רק את הרגליים היפות.

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנתונים הם כאלה:

כרית האוויר נפתחת במהירות של בין 250 ל300 קמ"ש.

הכרית נפתחת במלואה בתוך 0.32 אלפיות השניה.

לקבל "כרית" ב300 קמ"ש לרגליים זה לא נעים.

הרבה אנשים ששומעים כרית אוויר, בטוחים שזאת איזה כרית פוך מנוצות אווז!

פתגם סיני עתיק אומר:

כשאין לך מה להגיד, תגיד פתגם סיני עתיק:wink:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5403 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...