Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה לגבי קומפוננט

sandyl
שימו לב! השרשור הזה בן 7392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קניתי ברדיו מרס רמקולים של מק אוודיו והמוכר אמר לי שהם קומפוננט

אבל כשהתקינו לי ראיתי שאין קרוסאוובר אלה יש קבלים על הרמקולים ועל הטוויטרים

סהכ שלמתי 400 שח עבורם.

האם אלה באמת קונפוננט למרות שיש רק קבלים ולא קרוסאוובר?

ממתין לתשובתכם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע קנית מוצר של MAC AUDIO ... מה אתה מצפה ?

הקבלים משמשים בתור פילטרים לתדרים, כלומר חותכים את התדר כך שיגיעו התדרים הנכונים (גבוהים) לטוויטר והנמוכים לוופר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילים אחרות???

האם הקבלים משמשים כמו קרוסאוברים או שלא ואז זה כבר סיפור אחר

ביני לבינו (מה שסביר שלא יהיה בינו כשאני אסיים איתו)

לכן אני ממש מבקש עזרה בהבנת המוצר שיש לי

האם זו גם צורה של קומפוננטים או שקניתי שני רמקולים ושני טוויטרים עם קבלים

שהמוכר החליט להגדיר כקומפוננט רק כדי למכור לי ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, זה גם נקרא קומפוננט אבל בהחלט יכול להיות שהוא לבד הרכיב רמקולים טוויטרים וקבלים בכל מקרה מה שצריך להפריע לך פה זה שזה MAC AUDIO ולא אם זה קרוס אובר או סתם קבלים ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע, זה גם נקרא קומפוננט אבל בהחלט יכול להיות שהוא לבד הרכיב רמקולים טוויטרים וקבלים בכל מקרה מה שצריך להפריע לך פה זה שזה MAC AUDIO ולא אם זה קרוס אובר או סתם קבלים ...

תגיד מה אתה מקשקש, מק אודיו היא חברה לא רעה בכלל ( תלוי איזה סדרה\דגם...), ובקשר לזה שהמתקין הרכיב לבד טוויטר קבל... -מה זה השטויות האלה מי עושה כאלה דברים ועוד כולה בישביל 400 ש"ח?! אנא ממך אם אתה לא יודע ובקיא אל תבלבל לאנשים את המוח....

ולפני שתתוכח ותראה לכולם כמה אתה "מבין" תעיין פה http://www.mac-audio.de

:!:

בסוף הכל אותו דבר!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט יכול להיות שמדובר בקרוס אובר.

ההבדל היחידי הוא שבדגמים יקרים יותר הכל נימצא בתוך "אריזה" יפה ומשוקעת יותר.

הסט הגיע שהטוויטר והמידבאס ניפרדים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

sandyl תעשה טובה , תכנס לאתר שנתנו ותנסה למצוא שם את המוצר שלך ... אל תמהר אבל כי הרבה סיכוי שתמצא ...

כבר ראיתי כל כך הרבה חיקויים לMAC AUDIO כדי להיות די בטוח שהוא קנה חיקוי.

חוץ מזה sandyl שכחתי לשאול אותך את השאלה הכי חשובה - איך הרמקולים ? כי אם אתה מרוצה ממה שאתה שומע אני לא רואה סיבה לבעיות ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שמע גבר לא נראה לי שיש לך מה לדאוג, ברמות מחירים האלה יש די הרבה קומפוננטים שהולכים עם קבלים ולא עם "הקופסה" של הקרוס. גם אני קניתי קומפוננט של dls הדגם הפשוט שלהם b6 והוא מגיע עם 2 פילטרים שמורכבים על הכבלים עצמם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7392 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...