Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסיעת התרשמות בלקסוס IS250

alfa_draco
שימו לב! השרשור הזה בן 5566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דורקי, הבעיתיות בסיפור שהבאת היא לא הבררה עצמה, כמו שנאמר לפני, לימונים יש בכל חברה (מי כמוני יודע), אלא ההתנהלות של היבואן.

אני מאמינה שדבר כזה יכול לקרות גם בלקסוס, אבל יושתק במהירות ע"י מתן שירות לקוחות, לא פחות ממעולה, לאותו בעלים של הלימון.

אז בשורה התחתונה, אולי המוצרים של אלפא השתפרו, אבל היבואן לא, ועד שהוא ישתפר מבחינת האמינות הכוללת, לקסוס עדיפה.

הפאביה נמכרה.:-(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז בשורה התחתונה, אולי המוצרים של אלפא השתפרו, אבל היבואן לא, ועד שהוא ישתפר מבחינת האמינות הכוללת, לקסוס עדיפה.

:mm_yeah:

לדעתי הנסוח מדויק ומסביר היטב את הסוגיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Guest ספורטמוטורי

אני לא יודע איך השירות של אלפא,אבל טויוטה ולקסוס הם אותו יבואן,כביכול זה אפילו אותו יצרן.

ואני מחזק את מה שאמרו לפי על שירות טויוטה/לקסוס הוא מצויין והרבה יותר עדיף לדוגמא מהשירות של צ'מפיון,לא שיש לי נסיון רע עם צ'מפיון אבל קלטתי את השירות והתחמנות שלהם מאז שהכנסתי את האוטו לטיפול,והוא לא מתקרב לצפורן השירות בטויוטה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואני מחזק את מה שאמרו לפי על שירות טויוטה/לקסוס הוא מצויין

אני יכול להעיד על מקרה שראיתי במו עיני:

בחור עם IS קרע את דופן הצמיג האחורי, את הצמיג לא היה ניתן לתקן. הוא פנה לברידג'סטון וחיפש צמיג חדש (245-45-17 פונטנזה) ולא היה במלאי. כדי להשלים את התמונה - הצמיג הרזרבי ב- IS הוא במידה של 225-45-17 שזו המידה של הצמיגים הקדמיים.

בצר לו הוא פנה למוסך של לקסוס ושם בנוכחותי הוא קיבל את התשובה הבאה: אין להשיג כרגע צמיג חלופי מברידג'סטון ולא ניתן להרכיב על אותו האופן צמיג שאיננו זהה לצמיג השני. לכן, אתה צריך לרכוש שני צמיגים, אחד יהיה על חשבונך ואחד על חשבוננו, כתמורה לכך את הצמיג הישן (התקין) אתה תשאיר אצלנו.

זה שירות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי לפגוע בשרות לקסוס (שאני בטוח שמצויין, או לפחות מעל הממוצע בארץ) הסיפור האחרון לא אומר כלום. כל פנצ'רמאכער מצוי היה מוכר לו "שני צמיגים במחיר של אחד" (שזה בדיוק אותו הדבר כמו "אחד עליך ואחד עלינו") וסביר להניח שבמחיר נמוך יותר מאשר במוסך. וסביר שגם לא היה צריך להשאיר צמיג (תקין!) לפנצ'רמאכער תמורת הדיל הזה.

ערן | חבר IAROC - הבית לבעלי וחובבי אלפא רומיאו* - נפגשים כל יום שישי בהרצליה פיתוח!

*וגם אבארט :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך אבל גם ביונדאי השירות כך, ובוצע מספר פעמים.

הם (השירות) מחוייבים להשאיר את הצמיג אצלהם, הם יפילו אותו על החברה איך שהיו (על חשבון לקסוס).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צר לי לאכזב אותך אבל גם ביונדאי השירות כך, ובוצע מספר פעמים.

אתה לא מאכזב אותי, השירות מצוין, המוסך נראה כמו אולם תצוגה רק עם ליפטים.

מה שיותר משמח אותי זו הידיעה שלמעט מפגש שנתי מתוכנן - ככול הנראה - אני לא אפגש עם אנשי המוסך בנסיבות לא נעימות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5566 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...