Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום תקופה | 15000 ק"מ על הטוראן.

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אלעד, משפט סיני עתיק קם לחיים ע"י אדם חכם מאוד שאמר : "הרכב הומצא כדי שישמש לנסיעה". :roll:

ודיזל במיוחד :)

מה זו "בקרת השירות" עליה שילמת? למה שתשלם על משהו שכלל לא קשור לחלפים הדרושים לטיפול + עבודה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יפה מאוד עד כה .

15K ב-3 חודשים זה בהחלט הרבה אבל רוב הנסועה שלך היא בין עירונית ככה שהבלאי מינימאלי בכל מיקרה קונים דיזל כדי לסוע

גם הברלינגו שלנו משמשת בעיקר לצורכי עבודה וגם אני משתמש בה לא מעט (הרכב סופר שימושי ונוח בעקבות התא מטען) ועד כה ב-5 חודשים הרכב עשה כמעט 17 K קילומטר שזה יוצא משהו כמו 3.3 K קילומטר בחודש כמעט כמוך :wink:.

STIO האובססיה שלך לקילומטר באמת הזויה , יותר הזוי שאתה זוכר לאיפה נסעת בדיוק מכל ה-900 קילומטר האלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ב- 3 חודשים וחצי נסעתי בדיוק 904 ק"מ. איך הגעת ל- 15K בשלושה חודשים?!

אני ביומיים האחרונים עשיתי 1000. לא כל כך מפתיע אם אתה נסע הרבה בבינעירוני.

תודה על השיתוף, טוב לראות מבחן דרכים בזמן אמיתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה15000 של הגולף(5 1600) שלי עלתה 687 ש"ח

בקרוב יש לי לעשות 30000 נראה כמה כסף ואיזה חוויות אני צריך לעבור בשביל זה..8)

אין כמו שריקת הJT3D-7 על הבוקר...8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ודיזל במיוחד :)

מה זו "בקרת השירות" עליה שילמת? למה שתשלם על משהו שכלל לא קשור לחלפים הדרושים לטיפול + עבודה?

אני לא יודע, אבל נראה כאי אני צריך לבדוק את זה :?

אלכס, אתה אומר שטיפולים יותר זולים לדיזל ? (או שהמוסך שלי זול למדי ...)

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע, אבל נראה כאי אני צריך לבדוק את זה :?

אלכס, אתה אומר שטיפולים יותר זולים לדיזל ? (או שהמוסך שלי זול למדי ...)

תבדוק טוב.

לפני 3 שנים אבא שלי נסע עם הטולדו TDI שהייתה לנו לטיפול (במסגרת אחריות). כשהוא קיבל את החשבון הוא הופתע לגלות שנוספו עוד כ-150 ש"ח על שטיפת מנוע, והחלפת קליפסים כלשהם. הוא ניגש לברר מה פשר התוספת המסתורית בחשבון וניסו להסביר לו כמו למפגר שזה משהו הכרחי. כשהוא הסביר להם יפה שהוא עצמו כבר הרבה שנים מכונאי ושלא ינסו לסבן אותו, הם קלטו שהקומבינה שלהם לגרד עוד כמה שקלים מלקוח לא תצליח - והורידו את הסכום מהר מאוד.

זה בדיוק מה ששמר רשם - סעיף "מצליח" טיפוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק רגע, נפלה טעות בידי.

זה נקרא "שרות בקרה". :?

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא בדקתי וזה בדיקה דיי כללית של חלקים ברכב, צמיגים, שמנים וכו'.

קצת מוזר בעיקר לאור העובדה שאני לא בטוח שהם עושים משהו בסעיף הזה, ובטח ובטח לא כאשר ביקשתי אותו.

בכל מקרה יצאתי איתו דיי בזול, אנשים שילמו על הדבר הזה 200 ש"ח ומעלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בעיה אחת עם מה שאמרת - יש סעיף עבודה על סך 84.57.

זאת אומרת שקיבלתי שני סעיפי עבודה ? :|

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטיפול כלל "בקרת שירות" בסך 99.50 ש"ח לא הבנתי מה זה, החלפת שמן מקורי, החלפת נוזל שמשות ומסנן שמן.

לא היית צריך לתת להם להחליף לך.

בפעם האחרונה שטיפלתי ניסו לדחוף את זה בכח,ועוד הביאו את זה יחד עם השמן והפילטר

מבט אחד עצבני והמכונאי רץ חזרה למחסן עם הג'ריקן הנ"ל (מקסימום תקנה ב10שקל באלונית ;))

הרכב הומצא כדי שישמש לנסיעה. כן, גם כאשר מדובר באקזוטיקות, בעליהן מוציאים אותן לסיבוב ולא סופרים באדיקות כל קילומטר שנצבר לרכב.

+1

ולכל האובססיביים למיניהם : רכב אכן נועד בשביל הנסיעה,בין אם הוא ספורטיבי,סופרמיני,משפחתי,עבודה,או כל דבר אחר

מי שקונה רכב ומתכנן כל ק"מ בודד לאיפה לנסוע ואם צריך - שלא יקנה בכלל ויסתמך על תחבורע ציבורית

עם הרכב הקודם גמעתי 24K בשנה וחצי(1000סמ"ק ורובם היו בינעירוני) - אז מה? זה אומר שטחנתי לו תצורה? שטויות במיץ.

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לעשות, זאת סטיגמה בינלאומית, ככל שהרכב בעל קילומטראז' גבוה, אצל אנשים זה סימן רע מאוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

STIO האובססיה שלך לקילומטר באמת הזויה , יותר הזוי שאתה זוכר לאיפה נסעת בדיוק מכל ה-900 קילומטר האלו.

דפדף עמוד אחרונית, הגבתי לזה.

ולכל האובססיביים למיניהם : רכב אכן נועד בשביל הנסיעה,בין אם הוא ספורטיבי,סופרמיני,משפחתי,עבודה,או כל דבר אחר

ואם אין לאיפה לנסוע?! אם כל המקומות שאני צריך להגיע אליהם נמצאים קרוב, מה עושים?!

להתניע עכשיו את הרכב ולנסוע לת"א וחזרה רק כדי שמד האוץ יראה ק"מ שמתאים לשנת הייצור?! :shock::shock:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5571 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...