Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רעידות בהגה במהירויות שבן 85-95 קמ"ש בסובארו DL.

yuraskor
שימו לב! השרשור הזה בן 5385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האוטו אצלי קרוב לשנתיים, הרעידות התחילו מלפני חצי שנה - בתקופה הזו לא נסעתי כמעט ברכב, והייתה תקופה מסויימת שהאוטו נגנב, ונמצא לאחר כמה שבועות.

בנוגע לג'אנט, כשעשו לו איזון המכשיר הראה סטייה של 0.1 (אם אני זוכר נכון), אני לא חושב שזה יספיק.

ג'נט עקום יגרום לרעידות בטווח מהירות מסויים, אבל עומס לא ישפיע על עוצמת הרעידה או היווצרותה, שימו לב שאצלי עומס על הסרן האחורי מפחית את עוצמתה.

אני אישית חושב שזה בולם, אבל אני אנסה, שוב, להחליף גלגל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי.

תשמע מה תעשה:

קח גק עם מפתח גלגלים, ותחליף גלגלים אחוריים בקדמיים בהצלבה, כמובן תשתמש בגלגל ספאר בכל החלפה כדיי שתוכל להוריד את הרכב לקרקע .

או לחילופין, לך לפנצרייה טובה ותבקש איזון גלגלים, בעת ההרכבה תבקש ממנו להחליף לך את הקדמיים והאחוריים בהצלבה.

אח"כ תעשה נסיעת מבחן ובדרך תעבור בין כל המוסכים שביקרת ותבקש את הכסף בחזרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול להחליף בין הצמיגים הקדמיים לאחוריים ולראות אם הרעידות יפסקו לגמרי.

את זה רשמתי לך לפני חצי שנה, אם לא בצעת החלפה בין הצמיגים כדי לבדוק אם אכן מדובר בצמיגים/ג'אנטים אז בצע זאת.

היה לי גאנ'ט שלא משנה כמה אזנו אותו עדיין גרם לי לרעידות בהגה עד שהעברתי אותו אחורה וכבר אין זכר לרעידות.

אם תרצה ואתה באזור חיפה אתה מוזמן לקפוץ אלי ותוכל להחליף צמיגים + ג'אנטים ברכב לצורך בדיקה.

יש לי צמיגים + ג'אנטים ספייר לסובארו.

לתמיכה טכנית וייעוץ בחומרה ומחשבים פנו בה"פ.

החלפת מסכים לניידים בעלות ללא תחרות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה מתחיל לקנות צמיגים וגנטים, תבדוק אם אין לך תושבת מנוע קרועה,

ציריה לא קשורה כל כך לרעשים, היא יותר קשורה לנקישות כשפונים לצד מסויים.

תפתח מכסה מנוע ותתן סטרטר אם המנוע שלך "קופץ" חזק לצדדים כאילו הוא מטלטל אז ייתכן מאוד שיש לך תושבת מנוע פגומה.

ביצוע תיקוני שפכטל ועבודות צבע בבתים,

פרטים בה"פ .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבקור הבעיה נפתרה.

הגעתי אליו למוסך, הוא עשה נסיעה נוספת.

איך שחזר העלה את האוטו על ליפט, פירק בולמים, והחליף (הכל על חשבנו!!!).

הוריד את האוטו כשסיים, עשה נסיעה נוספת, ושלח אותי לדרכי.

ואכן, אין יותר רעידות.

וזה המקום להמליץ על בעל מקצוע אמין, ישר והגון (כמה מוסכים אתם מכירים, שיתקנו תקלה על חשבונם, באם טעו בהערכה הראשונה שלהם?)

קוראים לבחור שושן, מי שגר באזור טבריה והסביבה, וברשותו סובארו ועדיין לא מכיר את הבחור, זה הזמן!

ותודה לכל מי שניסה לעזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5385 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...