Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקליאו נמכרה - סיכום קצר על 3 שנים ביחד, כולל עלויות

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם תוכל לפרט? האם ידוע לך מה הסיבה שהמכלול תוכנן בצורה כזו?

הממ... כי רנו טמבלים?

באמת שאין לי מושג, מצטער.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

האם ניתן לבטח את הרכב בסכום גבוה יותר ? (כמובן בתוספת פרמייה)

זה הזוי שמחירו הראלי של הרכב הוא 150% מהמחיר שהגורו קבע וכשחס וחלילה יגנבו/ידפקו את האוטו אתה תפסיד לפחות 10K.

לא צריכה להיות בעיה לבטח בסכום גבוה יותר (תלוי בסוכן כמובן), אבל קח בחשבון שתשלם יותר על הביטוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממ... כי רנו טמבלים?.

ל"רנו" יש מתכננים טובים מאוד. אבל בכל ארגון גדול שהיכרתי , היתה תקשורת גרועה בין חלקים של הארגון. המתכננים יכולים לחשוב על רעיון נהדר , אבל אם היו מתיעצים באנשי היצור ו\או התחזוקה היו מודעים למגרעת שלא חשבו עליה.

בזמנו בתעשיה האוירית, החליטו להושיב אנשי תכנון ויצור באותו חלל פתוח, כדי להימנע מראש מבעיות כאלה.

לפי הספר the toyota way , ב"טויוטה" מדגישים את האספקטים האלה. המתכננים שלהם לא יותר טובים, אבל יש שם שילוב טוב יותר של האגפים השונים ובמיוחד הזדהות של העובד עם המפעל.

יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך מושג כמה יותר?

אני לצורך העניין משלם מקיף+חובה 4800 ש"ח.

אנחנו מדברים על תוספת של מאות,אלפים בודדים או אלפים רבים:?:

אני עדיין לא סוכן ביטוח :-D

תתקשר לסוכן שלך ותשאל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותכם, אני לא מבין דבר אחד,

כיצד אתם משווים את עלות הטיפולים של מכוניות ספורט מול " סוג המכונית הכי אמינה בעיניי הישראלים " (יפנומטית 1600) ?

איזה עלות טיפולים אתם מחשבים ?

המיצובישי שלי נכנסת למוסך בדיוק פעם בשנה, לטיפול 10,000 (אני לא כותב זאת בהתנשאות), אז איך ניתן להשוות את הטיפולים של הקליאו מולה ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיצד אתם משווים את עלות הטיפולים של מכוניות ספורט מול " סוג המכונית הכי אמינה בעיניי הישראלים " (יפנומטית 1600) ?

המיצובישי שלי נכנסת למוסך בדיוק פעם בשנה, לטיפול 10,000 (אני לא כותב זאת בהתנשאות), אז איך ניתן להשוות את הטיפולים של הקליאו מולה ?

שני דברים לגבי מה שכתבת:

1) לאורך תקופת אחזקה משמעותית תמיד מתבלים חלקים וכך גם העלויות, לא קיים רכב שהתחזוקה שלו

היא רק טיפולי 10K, אלא אם כן אתה מזניח או מעגל פינות כמו שהרבה בעלי משפחתיות עושים.

2) אם תנהג ברכב שלך באופן ספורטיבי באופן קבוע, אני מבטיח לך שיתבלו לך חלקים שונים ברכב בדומה למה שרוני חווה.

לגבי התחזוקה של הקליאו המכה האמיתית (תרתי משמע) היא במחירי חלקי מרכב לדוגמא מכסה מנוע כנפיים וכו אם חס וחלילה

יש צורך או בעוד חלקים לא סופר שגרתיים.

מה שרוני הציג היא הסטוריית תחזוקה די זולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת זול יחסית , לדעתי מדובר כאן במקרה קצה , בקצה הטוב ואני שמח בשביל רוני שהוא ביקר בקצה הזה.

יש לי 2 חברים עם קליאו B רגילה (אחד עם 1.2 ידנית והשני עם 1.4 אוטומט) , שההוצאות שלהם הן בערך פי 4 ממה שנרשם כאן ורוב ההוצאות הן מתקלות לא מתוכננות.

בנוגע לעלויות הביטוח שרועי הזכיר - בשנתיים האחרונות למדתי שעם סוכן הביטוח הנכון אפשר להגיע לעלויות ביטוח נמוכות מאוד מהמצופה ומהממוצע בשוק.

בשנה האחרונה הגעתי עם הGTI לביטוח חובה וגם ביטוח מקיף נמוכים ממה ששילמתי על הגולף 1600 !

עלויות הטיפולים לא שונות בין ה1600 ל GTI (מלבד הטיימינג שיכול לעלות פי 2).

בנוגע לבכי של החברים בנוגע למחיר המחירון שנשחק ע"י לוי יצחק (יצא חרוז),

זה קורה כמעט בכל הרכבים, ואני אישית - כל עוד אני לא רוצה למכור את הרכב, לא מעניין אותי מה המחירון.

גם כשמסתכלים על המחירון צריך להסתכל גם מה היה מחיר הרכב כחדש ולהשוותו לרכבים אחרים מאותה הקטגוריה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל אתה טועה ומטעה, האחזקה שרוני הציג היא סטנדרטית, הוא לא מקרה מיוחד.

ד"א יש לי במשפחה גם קליאו 1.4 אוט' וגם איתה ב"ה אין בעיות.

אבל אל תקנו צרפתי - חרא של אוטו :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמינות תהיה יותר טובה - הוא עובר למיאטה (שומו שמיים) :roll:

רוני, מקווה רק שתזכור רק מי נתן לך את ההזדמנות הראשונה לשבת מאחורי הגה של מיאטה (כשעוד היית עתודאי ולמיטב זכרוני נהגת בפאסאט של אבא... :lol: ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי התחזוקה של הקליאו המכה האמיתית (תרתי משמע) היא במחירי חלקי מרכב לדוגמא מכסה מנוע כנפיים וכו אם חס וחלילה

יש צורך או בעוד חלקים לא סופר שגרתיים.

מה שרוני הציג היא הסטוריית תחזוקה די זולה.

ולמה שעלויות חלקי מרכב יעניינו מישהו, במקום את סוכן הביטוח שלו?

באמת זול יחסית , לדעתי מדובר כאן במקרה קצה , בקצה הטוב ואני שמח בשביל רוני שהוא ביקר בקצה הזה.

יש לי 2 חברים עם קליאו B רגילה (אחד עם 1.2 ידנית והשני עם 1.4 אוטומט) , שההוצאות שלהם הן בערך פי 4 ממה שנרשם כאן ורוב ההוצאות הן מתקלות לא מתוכננות.

נו זה הרי ברור...קליאו (ועוד קליאו ספרט רחמנא ליצלן) המפגינה אמינות טובה היא מקרה קצה, אבל שתי הקליאו של חברים שלך...הם לא מקרה קצה.

:mm_nah:

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולי יש שני הורים עם קורולה ששפכה מנוע אחרי פחות ממאה חמישים אלף ק"מ וחבר טוב שקנה פולו 2006 שלא מפסיקה להכנס למוסך על בעיות חשמל אע"פ שמטופלת בקפידה.

SO?

מה זה אומר על משהו בכלל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההשוואה במקום מהסיבה הפשוטה שכל שניסיתי להדגים הוא כי הפרש ההוצאות בין מכונית ספורטיבית למשפחתית לא חייב להיות מטורף.

אני שמח בשבילך שהמיצובישי שלך לא עושה בעיות, אבל אני מסתכל על התמונה הכוללת - בכמה וכמה משפחתיות יפניות הביטוח יקר יותר בסביב ה-1000 שקלים מבקליאו, למשל. צריכת הדלק עבור משפחתית אוטומטית ממוצעת היא לא יותר טובה ואפילו פחות, במקרים רבים. בסופו של דבר מקבלים משהו שהוא ככל הנראה זול בכמה אלפים בשנה, אבל מדובר באלפים בודדים ובוודאי לא סיבה לפסול קניית מכונית ספורטיבית. כמובן שהנ"ל תקף למכונית מהסוג של הקליאו ולא לאימפרזה טורבו, למשל.

ממש לא מקרה קצה. מה גם שאני מתקשה להבין כיצד אפשר להגיע להוצאות של פי 4 עם קליאו רגילות. כמה כבר תקלות לא מתוכננות יכולות להיות? או שהחברים שלך ממש לא יודעים לטפל באוטו, או שהם באמת הצליחו ליפול על שתי מכוניות לימון קיצוניות...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוני, על פי הסטטיסטיקה של אייל, כל הצרפתיות הם מכוניות לימון קיצוניות.

הם גם היחידות אשר נתקעות בצידי הדרכים.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5672 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...