Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הקליאו נמכרה - סיכום קצר על 3 שנים ביחד, כולל עלויות

sronis
שימו לב! השרשור הזה בן 5665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הרמן,

לשאלתך, הקליאו היום כבר לא רכב יומיומי אך היתה כזו עד לפני כמה חודשים.

בתקופה של שנה וחצי היא גמעה מעל 25K ק"מ - לא ק"מ מטורף אבל בהחלט הגיוני.

כל מה שאני בא להגיד הוא שרמת אמינות של כל רכב תלויה ברמת האחזקה השוטפת שלו ולשמחתי הבעלים הקודמים של האוטו שלי שמר עליו והחזיק אותו ברמה גבוהה מאוד לפחות כמוני אם לא יותר.

ומר אייל, באמת שהצלחת לייאש אותי עם הפוסטים שלך,

למכירה קליאו ספורט שמורה, מחפש גולף GTI .

NEVER :?

BMW M135I

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 79
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל מה שאני בא להגיד הוא שרמת אמינות של כל רכב תלויה ברמת האחזקה השוטפת שלו

הלוואי שזה היה נכון.

זה לא.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי את כל הת'רד אחרי העדרות של כמה ימים, סלחו לי אבל אני לא מבין על מה הוויכוח.

מצד אחד בעלי הקליאו ספורט שאומרים שזה רכב מעולה וFUN להחריד במחיר שפוי אך כמובן עם חסרונות ועלות אחזקה יקרה יותר משל משפחתית אוטומטית.

מצד שני אלה שאין להם קליאו ספורט ואומרים שזה רכב מעולה וכיף אך בעל חסרונות ועלות אחזקה יקרה משל המשפחתית האוטומטית.

ומצד שלישי, אייל. קראתי הרבה הודעות של הבחור, מעולם לא הגבתי. אבל אני חושב שהנהיגה ממושכת ברכב מנותק כמו הגולף כנראה משפיעה על החיבור למציאות : \ ממש קאמפיין נגד הקליאו. מה הלאה? שלטי מחאה מול קרסו?

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען ההגינות כדאי היה גם להזכיר שמתנהל פה גם קמפיין נגדי, בו כפי שציינת הקליאו זוכה לתשבוחות אין קץ ואילו הגולף להשמצות כאלו, לרבות מצידך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקליאו זוכה לתשבוחות כי הם באמת מגיעים לה, כמו שהיא זוכה גם לביקורת שבאמת מגיע לה. סה"כ מדובר על טעם אישי בשילוב עם סטאנדרטים של רכב ספורטיבי.

אגב, לגבי גאוות יחידה, זה לא בדיוק זה. מה שכן, אני יודע בוודאות שאני מכיר יותר בעלי קליאו מכל אחד שאינו בעל קליאו (כך גם חברי למועדון, להלן, "היחידה") ולכן אני יכול לצאת בהצהרות נועזות כמו "לקליאו אין בעיה כרונית בגיר" (למרות שאחד מחברי המועדון דפקא כן חושב ככה), משפט זה מגובה בניסיון אישי ובנתונים סטאטיסטים יבשים. אני גם יכול להגיד שאיני מכיר אפילו בן אדם אחד שלא מרוצה מהקליאו ספורט שלו, ואני חושב שבמהלך חיי יצא לי לדבר עם כ30-40 בעלי קליאו ברמה כזו או אחרת. ולכן כשכותבים שטויות ללא שום ביסוס, בעלי הקליאו יגיבו בהתאם. אין פה אף אדם שמחזיק בקליאו, לא מרוצה ממנה ובכל זאת כותב שזה הרכב המושלם מבחינתו. ניתן לראות זאת בתגובות החברים שפעם החזיקו את הרכב ומכרו.

האם זה אומר שזה הרכב המושלם?

לא.

זה אומר שזה רכב מעולה בשילוב עם הבן אדם הנכון בעל הצרכים הנכונים. אדם שמוכן להתפשר על תנוחת נהיגה זוועתית תמורת תחושה מעולה בהגה, מיתלים קשים תמורת פניה מעולה, טיימינג יקר תמורת מנוע מדהים, פלסטיק זול (לא מסכים) תמורת מחיר הגיוני וכו' וכו'

אנחנו חיים בעולם של פשרות, החוכמה היא למצוא את הפשרה שהכי מתאימה לך.

כבר לא בן 12 ועדיין מאמין באלוהים? מזל טוב, גם לך יש חבר דמיוני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5665 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...