Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכישת פולקסווגן טוראן \ עד 170K

AlonBar
שימו לב! השרשור הזה בן 5826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום

אני מעוניין לקנות את הרכב המצוין בכותרת

הרכב מתוכנן לעבור כ25\30K ק"מ בשנה.

הרכב יהיה בשימוש משפחתי, אני מתכנן לקנות אותו עם הגיר DSG.

השאלות הן כאלו :

האם הגיר הרובוטי DSG שלה אמין ?

האם האוטו בכלל אמין ?

מה מבחינת בטיחות ? (מה מציעה)

איך נוחות נסיעה ומנוע ?

אני מודע לכך שהאמינות לא תהיה יפנית, אך לפחות לא כמו צרפתית טיפוסית, ולא, אל תציעו לי אוטו אחר. (צריך דיזל + אוטומט)

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז ככה, כיוון שמדובר ברכב חדש לחלוטין קשה לומר לך בוודאות מה האמינות, אף על פי ששילוב מנוע ה-TDI + DSG כבר שנים נמצא בקונצרן VW והוא מוצלח מאוד.

לטעמי ה-DSG הוא הגיר האוטומטי הטוב ביותר שנהגתי עליו. גורם לך לחשוב בשביל מה בכלל צריך ידני.

הוא עובר הרבה ועובד קשה אצל נהגי מוניות, המשטרה ועוד לא מעט גופים וסה"כ אני לא מכיר בעיות מיוחדות בגיר הזה.

בטיחות - לא יודע האם נבחן במבחני ריסוק.

אבל, אם אתה לא רוצה מתחרות, אז מה זה משנה?

אם התחרות היא טרמפים/אגד לעומת הטוראן, אזי הטוראן לוקחת בגדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא מזמן (חודש וחצי) עברתי לגיר הגאוני העונה לשם: "DSG".

נהגתי ברכבים עם גיר אוטומטי, ידני, טיפטרוניק, רובוטי ורציף, אין ספק שה-DSG הוא הטוב ביותר, העברת ההילוכים אינה מורגשת, התיבה בוחרת את ההילוך הנכון ביותר בזמן הנכון ביותר, מדוייקת ותפעולה חלק להפליא.

הגיר קיים לא מעט שונים בקונצרן וחף מבעיות ספציפיות. כיום, אין ספק שזה הגיר הטוב בעולם.

אני מציע לשוטט ברשת ולקרוא יותר על הגיר ע"מ להבין כמה שהוא טוב.

לגבי שאר השאלות - הייתי מחכה לתגובתו של עומר.

Twincharger Stratified Injection

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקי, תודה רבה לכם, נהניתי מאוד מהביקורת על הגיר.

היום נהגתי על הקאדי (גם אותו מנוע וגיר DSG) מאוד התלהבתי.

אגב, לא רוצה מתחרות, פשוט כי אין, צרפתית לא מספיק אמינה (מסתמך על שמועות, והולך על בטוח, אכן כן), פורד SMAX במחיר לא שפוי בעליל, קיה, אממ, הקארנס חתיכת פלסטיק עלובה, ו... זהו אני חושב.. לא ?

אם למישהו יש ניסיון גם עם קאדי בשילוב של אותו מנוע + גיר DSG, אשמח לדעת על האמינות של הרכב בכללי.

תודה רבה לכולכם, המשך יום נעים.

אה ו.. מאזדה 5 רק בנזין, אם היה דיזל, הייתי הולך על זה.

המדריך המלא לכניסה לעולם הדיטיילינג

HU: Pioneer AVH2750BT | Midbass: Morel Virtus MW6 | Tweeters: Morel MT230 | Amp: Sundown SAX100.4 | SW: DLS Nordica 12" | SoundDeadener: Stinger Roadkill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי לפעמים לנסוע על טוראן - רכב נעים לנסיעה. בקשר לגיר, בזינוק בעלייה לפעמים האוטו קצת מתגלגל אחורה כמו נהג לא מיומן עם גיר ידני. לא פעם שמתי לב לתופעה הזאת. מעבר לזה - הגיר האוטומטי האולטימטיבי.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוצא לי לפעמים לנסוע על טוראן - רכב נעים לנסיעה. בקשר לגיר, בזינוק בעלייה לפעמים האוטו קצת מתגלגל אחורה כמו נהג לא מיומן עם גיר ידני. לא פעם שמתי לב לתופעה הזאת. מעבר לזה - הגיר האוטומטי האולטימטיבי.

תודה רבה, עזרתם לי מאוד

אני מחכה, אם מישהו יוכל לתת לי מידע בנושא אמינות, זה חשוב לי מאוד

כל כמה זמן צריך להחליף בלמים קדמיים ברכב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הטוראן TDI מגיע עם מנוע ה1.9 TDI אשר נמצא באוקטביה המשטרתית\גולף פלוס\ג'טה TDI\סיאטים\טוראן הקודמת פאסאט TDI (לא בישראל - בארץ רק ה2.0TDI על הפאסאט) \ A3 TDI-מגיע באירופה וכו'...

אני חושב שיש לך קהל ענק של מוניות (סקודה אוקטביה\ג'טה\גולף פלוס וכו') אשר נוסעים על המנוע הזה ק"מ רבים מאוד..

הרכב מגיע עם 6 כריות אויר+ESP.

חסכוני מאוד- כמו כל הרכבים שהעליתי למעלה..

גיר הDSG מגיע גם בפאסאט\ג'טה\גולף פלוס - שוב שווה לבדוק מול נהגי מונית אשר חורשים מאות אלפי ק"מ..

במידה ותרצה פרטים יותר מעמיקים - תרגיש חופשי בה"פ.

עומר.

Not the sound of silence -ABARTH

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5826 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...