Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

כמה עולה תחזוקה חודשית של רכב בממוצע

PKME
שימו לב! השרשור הזה בן 5882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לך גם את האופצייה הכי זולה:

חיפושית אספנות!

טסט 300 ש"ח בשנה כל חצי שנה משלמים 150 ש"ח אישור בלמים לטסט גג עולה 100 ש"ח תקף לשנה.

ביטוח חובה 400 ש"ח גג לשנה לי עלה 380

ועם הדלק בערך 1000 ש"ח לחודש שותה 1:11 בממוצע.

חלקים הערכה 1000 ש"ח.

13800 ש"ח בשנה עם הדלק.

1150 ש"ח לחודש עם הדלק.

אלה החישובים של החיפושית שהיתה לי לפניי שנה:wink:,בכייף ההיתי מוכן לחזור לחיפושית!

לא הרבה אנישים יסכימו לנסוע 2000 ק"מ בחודש עם חיפושית, ועוד בכבישים בינעירונים.

לי יש חיפושית, אני נהנה לנהוג בה, אבל בשום אופן לא הייתי מוכן להישתמש בה בתור רכב יחיד ויומיומי.

יש גבול לכל דבר, ואי אפשר היום לוותר על דברים אלמנטריים כמו מזגן, בלמים והיגוי סבירים, נוחות מינימלית ומקום למטען.

חיפושית היום - מקסימום לנסיעות קצרות בתוך העיר , נסיעות בסופי שבוע ורכב תחביב נחמד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי על הטווינגו 95' שיש לי אותה כ- 3 חודשים יוצא ככה: תשלומים שנתיים: ביטוח חובה+צד ג' 1800 ש"ח, טסט עוד 700 ש"ח בערך. ניקח עוד 2000 לשמנים נוזל קירור ועוד חומרים וטיפולים שוטפים, תיקונים קטנים וקניות קטנות. יוצא 4500 ש"ח, דלק על 1000 ק"מ לחודש זה 400 ש"ח. סך הכל יוצא לא יותר מ 775 ש"ח לחודש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביטוח חובה כ 1500 ש"ח צד ג זה עוד 700-900 בערך (מקיף מתחיל מ 1600 ומעלה), טסט + לשלם לבדיקה זה עוד 850 צריכת דלק נגיד 1:13.5 אם הנסיעה משולבת היא 1500 ק"מ בחודש יוצא בערך 700 ש"ח.

יישור קו (אלה אם הרכב עם קבלות מלאות) יצא עוד 2000-3000. אם לא נחשיב ירידת ערך אלה נטו ההוצאה שנתית ולפרוס

ל 12 חודש זה מתחיל מ 1000 ש"ח והשמים הם הגבול החל מתקלות קטנות של כמה עשרות שקלים יכול לגיעה להחלפת מנוע או גיר שזה כמה אלפים, ועד חס וחלילה תאונה, ובמקרה שאין מקיף זה עלול להיות מאוד כואב בכיס.

ולכן צריך להיות מוכנים לספוג את ההוצאות האלו לפני שקונים רכב, כי בדרך כלל לקנות רכב זה החלק הקל בעסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הרבה אנישים יסכימו לנסוע 2000 ק"מ בחודש עם חיפושית, ועוד בכבישים בינעירונים.

לי יש חיפושית, אני נהנה לנהוג בה, אבל בשום אופן לא הייתי מוכן להישתמש בה בתור רכב יחיד ויומיומי.

יש גבול לכל דבר, ואי אפשר היום לוותר על דברים אלמנטריים כמו מזגן, בלמים והיגוי סבירים, נוחות מינימלית ומקום למטען.

חיפושית היום - מקסימום לנסיעות קצרות בתוך העיר , נסיעות בסופי שבוע ורכב תחביב נחמד.

אוקיי כמעט מסכים איתך,הייתי עובד בת"א ואני גר בצפון פעמיים בשבוע ההיתי עושה את הנסיעה אומנם לא הכי נוח לדפוק נסיעות ארוכות עם חיפושית, אף פעם לא נתקעתי בדרך ,אדם ממוצע לא עושה 2000 ק"מ בחודש זה המון, אבל גם אני לא מכיר רכב שאפשר להנות ממנו מכל העולמות,לכל רכב יש את הפלוסים ואת המינוסים,וחיפושית מבחינת תחזוקה היא הכי אידיאלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5882 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...