Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פזיו 205 1.4 אלטרנטור מת חצי שנה ושבועיים אחרי החלפתו

dani12
שימו לב! השרשור הזה בן 4841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, האם תוכל לומר לאיזה חשמלאי הלכת?

גם לי יש בעיות חשמל ברכב (הונדה סיויק 98).

למי שיכול אולי להמליץ/לעזור אני מצרף את הקישורים להודעות.

תודה.

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=257304&highlight=%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94+%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%99%D7%A7+98

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=257295&highlight=%D7%94%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%94+%D7%A1%D7%99%D7%95%D7%99%D7%A7+98

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפותח השרשור, היית שואל לפני.

אותו הבחור (יוניס הזה), חבר שלי היה אצלו, כשהוא הגיע הוא השאיר את הרכב שלו אצלו כי חשב שהלך האלטרנטור (205) והלך בנתיים לכמה סידורים באיזור. אחרי שבא לקחת את הרכב, אמר לו ששיפץ אותו ושהכל בסדר.

אחרי כמה חודשים, כשהבעיה המשיכה, התגלה שהבעיה לא הייתה בכלל באלטרנטור. האלטרנטור נפתח והתגלה שהוא לא שופץ בכלל.

כנראה אותו הבחור שם לב שאין שום בעיה באלטרנטור והחליט להגיד שהוא כן שיפץ אותו.

מה שכן, הוא גם לקח עלות נמוכה יחסית לשיפוץ, מה שגרם לחיוך אבל גם לחשדות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם מישהו יודע היכן משפצים אלטרנטורים עם חלקים לא מתוצרת סין , אשמח לקבל מידע .

יש המון בעלי מקצוע שהיה צריך לסגור להם את העסק , אני כלל לא צוחק .

תחום הרכב בארץ מלא רמאים .

Sound Stream -Trantula 800.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוב "המשפצים" למינהם מצוידים בספריי בצבע כסף מתוצרת איכותית, חוץ מזה שום דבר לא איכותי,

אפילו המפעלים הגדולים לשיפוץ כבר לא מלפפים הכל מגיע מוכן מסין, רוטורים , גופים וכו', שום ניקוי חול ושום בטיח.

וכמו שדניאל רשם בתחילת השרשור שרק הלקחות אשמים בזה, אני רוצה הכי בזול, זה מה שקיבלת!

אתה רוצה אלטרנטור טוב תזמין אחד מקורי של בוש.

:twisted:הכל נראה בסדר אבל בעצם שום דבר לא בסדר.:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה אומר לי שהשיפוץ שלו יחזיק כמה חודשים אז בטח שלא הייתי קונה ממנו לוקח את האוטו והולך משם. אבל הוא אמר שהשיפוץ שלו הוא מאוד איכותי מכיוון שהוא משפץ לבד , ולא מזמין ממפעלים מתל אביב , וגם המחיר לא זול אצל המתחרה שלו ברחוב ליד (אלי מזרחי) המחיר היה אפילו זול יותר מכיוון שהוא כן מביא את האלטרנטורים שלו משופצים כבר מתל אביב.

אם הייתי מחפש זול הייתי קונה מפירוק בחצי מחיר.

אז לפחות תציג לבן אדם אופציות: יש שיפוץ סיני ב X ש"ח , יש שיפוץ איכותי ב Y ש"ח ויש מקורי שאפשר להזמין ב XY ש"ח.

לא מציגים את זה ללקוח אומרים מה יש במלאי דוחפים את המוצר אתה נמצא אם הרכב במוסך שלו כאשר אתה יודע שבלי אלטרנטור לא תגיעה רחוק אז אתה קונה ומקווה לטוב כפי שמבטיחים לך. לקוח ממוצע (הישראלי) לא יודע בכלל מה זה מקורי של בוש או וואלאו , הוא רואה אלטרנטור שנראה חדש צבוע יפה אז הוא חושב שהשיפוץ מקצועי וכך עובדים אלינו בעיניים בעזרת הספריי צבע.

עובדה שהאלטרנטור שכרגע מורכב אצלי שיפץ כנראה מישהו אחר בחלקים סיניים או לא (אני לא יודע) עברה כבר שנה וחודש ותתפלא שעלה לי אפילו פחות כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתחיל עם יוניסי וגם אני לא צוחק (ודווקא לפני שנה בכיתי)

אני רואה שהרשימה ארוכה ועכשיו אני מגחגח. כנראה שזה האופי הישראלי שלנו ולא יעזור כלום, "חשמלאי אחד דפק אותי אז כולם ח*א וצריך לסגור להם את העסק" ואני מדבר בכללייות.

אני מבקש שלא נמשיך בדיון לאין שאתה רוצה לקחת אותו כי אין לו שמץ של בסיס, מה גם שבעלי מקצוע טובים ומעולים מסתובבים כאן בפורום ולא הייתי רוצה שידבק בהם האבחנות שלך.

לגבי חלפיים סינים, למי שלא יודע, סין מייצר חלקי אלקטרוניקה להמון אפליקציות וספקים בעלי שם בעולם, יש מכלולים שכן עמידים ועם הזמן והנסיון בעלי המקצוע מזהים אותם ומשתמשים בהם.

הבעיה היא להחזיק מלאי של חלפים מגוון לאותו השימוש ומיצרן שונה, והנסיון של בעלי העסק מכתיב להם איזה חלפים להשתמש, הן מבחינת העמידות והן מבחינת המחיר. משפטים של "תרכיב לי הכי זול כי אני מוכר את הרכב" זהו משפט שכיח מאוד בענף הרכב ודי מכתיב מדיניות עבודה של מוסכים שרוצים להתפרנס ולהימנע מלקוחות שיעזבו את המקום עם השמע הצעת המחיר הראשונה.

עולם מושלם? אנחנו עוד לא שם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם היה אומר לי שהשיפוץ שלו יחזיק כמה חודשים אז בטח שלא הייתי קונה ממנו לוקח את האוטו והולך משם. אבל הוא אמר שהשיפוץ שלו הוא מאוד איכותי מכיוון שהוא משפץ לבד , ולא מזמין ממפעלים מתל אביב , וגם המחיר לא זול אצל המתחרה שלו ברחוב ליד (אלי מזרחי) המחיר היה אפילו זול יותר מכיוון שהוא כן מביא את האלטרנטורים שלו משופצים כבר מתל אביב.

אם הייתי מחפש זול הייתי קונה מפירוק בחצי מחיר.

אז לפחות תציג לבן אדם אופציות: יש שיפוץ סיני ב X ש"ח , יש שיפוץ איכותי ב Y ש"ח ויש מקורי שאפשר להזמין ב XY ש"ח.

לא מציגים את זה ללקוח אומרים מה יש במלאי דוחפים את המוצר אתה נמצא אם הרכב במוסך שלו כאשר אתה יודע שבלי אלטרנטור לא תגיעה רחוק אז אתה קונה ומקווה לטוב כפי שמבטיחים לך. לקוח ממוצע (הישראלי) לא יודע בכלל מה זה מקורי של בוש או וואלאו , הוא רואה אלטרנטור שנראה חדש צבוע יפה אז הוא חושב שהשיפוץ מקצועי וכך עובדים אלינו בעיניים בעזרת הספריי צבע.

עובדה שהאלטרנטור שכרגע מורכב אצלי שיפץ כנראה מישהו אחר בחלקים סיניים או לא (אני לא יודע) עברה כבר שנה וחודש ותתפלא שעלה לי אפילו פחות כסף.

אז אני מבין שהמחיר של זה שאתה מזמין שווה X כפול Y = שיפוץ סיני *שיפוץ איכותי שיוצא שיפוץ בריבוע כפול סיני כפול איכותי:lol:

היית צריך לשים נעלם אחר של שייך לאלה שכבר אמרת , תגיד ב F ש"ח על זה שמזמינים אותו :-P. שלא נתחיל לחשב ונתבלבל .

בברכה

שוקי ,

HONDA CIVIC LS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

הגיע זמן העדכון השנתי:lol: , עברו להם כבר יותר משנתיים המצבר הוחלף לפני חודשיים עקב החלשות שהורגשה בהתנעות. (אך לא מת לגמרי) וזה שנתיים אחרי שיוניסי הספיד אותו.

האלטרנטור ? הוא עדיין עובד טפו טפו טפו . אלטרנטור משופץ של 205 שמחזיק כבר למעלה משנתיים ואפילו המערכת החשמלית של רכבי לא הרסה אותו (כך יוניסי אמר לי בפרצוף). חמסה חמסה

אה וגם הציריות הסיניות יחגגו עוד 3 חודש 3 שנים (אומנם גומיה אחת נקרעה אבל בקטנה).

בשנה עושה כ 15000K ק"מ.

לא נשכח ולא נסלח לך יוניסי ! :evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

אה וגם הציריות הסיניות יחגגו עוד 3 חודש 3 שנים (אומנם גומיה אחת נקרעה אבל בקטנה).

...

מקווה שהחלפת את הגומיה. אחרת, זה יהפוך ל"בגדולה".

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לעניין הדיון הארוך (והעקבי יש לציין) אדגיש כי החלקים הזולים המותקנים עת השיפוץ, נובעים כתוצאה מ"הלך השוק" . הווה אומר שהצרכנים (טוב, לא כולם, אלא רוב רובם) דורשים מחיר זול ככל שניתן, אם לא, הם ממשיכים בדרכם הלאה לחשמלאי/מוסך אחר.

הדבר זכור לי היטב מנסיון כאיש מקצוע (לשעבר) בתחום. ברוב רובם של המקרים, הפסדנו מכירות, בגלל הבדל של 20-40 אחוזים ממחיר שוק הנמוך ביותר שבעל רכב הצליח להשיג.

ההסברים שכללו, הצגת חלקי החילוף לצורך השיפוץ , כולל כל המשמעויות, לרוב, לא הועילו.

אנחנו, לא התפשרנו על איכות. זה עלה כסף והרבה. אחרים, מתפשרים, ו"זורמים" עם הדרישות של הלקוחות, במיוחד, במערכות שאינן בטיחותיות .

עובדה.

דני.

מוסמך ניהול מוסך- E_CAR - 2015

חשמלאי רכבמיזוג אוויר - מוסמך משרד התחבורה,

מומחה התקנות סאונד, נוהל חיווטים, כיוונים סופיים.

עוסק בנדל"ן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים לגמרי עם דני. במידה ורוצים לשפץ בחלקים באיכות כמו של מקורי עלות שיפוץ מלא לפי הספר תהיה גבוהה מעלות אלטרנטור חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4841 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...