Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: יולי - ספטמבר 2007

Koby Millo
שימו לב! השרשור הזה בן 6060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 572
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אתה מתכוון לזאתי שצילמתי אז היא לא למכירה. הבעלים לא מעונין למכור. הרכב עומד מעל 20 שנה. (ורק לידיעה הרכב שייך להזמנה האחרונה של דגם זה שהגיעה לארץ והוא אחד האחרונים שהגיעו)

שלום אני ישמח אם תוכל לאתר את הפיאט 500 שצילמת ןלברר לי את המספר של בעל הרכב כי אני מאוד מעוניין לקנות פיאט 500

הפאלפון שלי זה 0544446031

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ללא ספק גנובה.. רק תבדוק מספר שילדה ותודיע לבעלים שהוא מוזמן לבוא לקבל את רכבו היקר בחזרה :) במצב כמעט שלם..חחחח

פיאט 600, לבנה לשעבר, ביער ליד ירושלים.

טסט לא בתוקף :)

התמונה מלפני שנה וחצי.

קצת פחחות והיא כמו חדשה :)

צביקה.ש

חבר מועדון ה-5

fiat 127 900 L 1979

\fiat qubo 1.4 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם לא בדקתי מס' שלדה, אבל לגבי הבעלים ורכבם היקר - לפני שנה נתקלתי ברחבי האינטרנט בבחור שסיפר כי למשפחתו הייתה פיאט 600, ופעם אחת היא שבקה חיים במהלך העליה לירושלים וננטשה. לדבריו, "היא בטח עדיין שם עד עצם היום הזה". רוב הסיכויים שזה סתם צירוף מקרים, אבל לך תדע...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אומנם לא אספנות אבל רכב נדיר בארץ

למרות שהוא לא הכי יפה

BX GTI 1.9

img9609pr6.jpg

img9611pe3.jpg

הרכב לא שלי אז לא לפנות אליי

חלומות נועדו בשביל להגשים אותם . . . 8)

אסקורט דור1 רפליקת RS (היעד - 150כ"ס אטמוספרי חזק)

סיוויק Eg6 סדאן/האצ'בק (מנוע B18c5 + מגדש על 320כ"ס)

ER-edition. . .ויש כאלה שאומרים שיש לי הרבה חלומות :lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם BX GTI אחת בצורן, שעוברת בימים אלו שיפוץ מאסיבי. פעם אחרונה שעברתי שם ראיתי אותה בתוך "חדר ניתוח" (בחצר הבית), כאשר חצי מהמרכב שלה מפורק ומכונית תורמת איברים נמצאת לידה. נחמד לראות שיש אנשים שמוכנים להשקיע זמן ומאמץ ב-BXים, מכונית מעניינת ומיוחדת, גם אם היא תהיה אספנות רק בעוד 15 שנה.

c.jpg

cc.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם BX GTI אחת בצורן, שעוברת בימים אלו שיפוץ מאסיבי. פעם אחרונה שעברתי שם ראיתי אותה בתוך "חדר ניתוח" (בחצר הבית), כאשר חצי מהמרכב שלה מפורק ומכונית תורמת איברים נמצאת לידה. נחמד לראות שיש אנשים שמוכנים להשקיע זמן ומאמץ ב-BXים, מכונית מעניינת ומיוחדת, גם אם היא תהיה אספנות רק בעוד 15 שנה.

ביום חמישי ראיתי BX 1.9 בהרצליה. לא GTI אלא משהו כמו TZS.

דניאל באום

פורד פיאסטה 1100 1987

www.type34.info

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכל להשיג לי את המיקום של הרכב אני יאתר את הבעלים ואני ישאל אותו אם הוא רוצה למכור ואם יש לך תמספר שלו אז זה יותר טוב ואני בכול מקרה רוצה לראות את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבהלת אותי שכתבת יוספטל חשבתי שהזיזו את הרכב.

כואב שהיא מלאה אבק ככה, בכלל כל הסיפור קצת מציק, הרכב עבר שיפוץ והועמד, אני זוכר שהוא עוד היה מצוחצח.

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נצפה:בבת-ים ברחוב יוספטל,רכב בלתי מזוהה :roll:

front:

http://skitza.net/imgs/img06/G2gRcBsMdH.JPG

rear:

http://skitza.net/imgs/img06/PxgMOu7zVE.JPG

מרקיורי קומט שנת 1965, היתה לשכן שלי כזו בדיוק, אם זו אותה אחת אז היא 6 צילינדר, צבע מקורי וגיר רגיל (על ההגה)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זו השחורה היא המשתפצת או התורמת?

אפשר להשיג טלפון של הבעלים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארנון, לפי מה שזכור לי השחורה היא המשתפצת, אבל אל תתפוס אותי במלה. בכל אופן, גם לפני השיפוץ היא הייתה במצב נסיעה.

אין לי טלפון/קשר לבעלים, אבל אם תרצה תקבל הכוונה למקום בה.פ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב הזה השתתף ב-MDC 2007 הילוך חמישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...