Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ענתיקות בדרכים ובחצרות: יולי - ספטמבר 2007

Koby Millo
שימו לב! השרשור הזה בן 6060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 572
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא... זאת AMC pacer

וואלה קלעת בומבה!

הינה קצת יותר פרטים עליה: http://www.american-motors.de/en/pacer/buyers-guide/

בהחלט מכונית מיוחדת.

1983 & Opel Astra DTI 2003 , Citroen Visa Club 1982

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לב.מ.וו 316 מסוף שנות השבעים, שלפני כחודשיים צילמתי בעין-שריד והעליתי לכאן -

בזמנו פנו אליי כמה חברים בהודעות פרטיות והתעניינו אם הרכב למכירה. היום עברתי שם פעם נוספת, וראיתי שעל השמשה האחורית נחקקה לאחרונה הודעה באבק (כנראה שנגמר הנייר).

1.jpg

2.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום חזרתי מטיול בצפון בדרך מאגם מונפורט לכיוון פקיעין

יש מגרש מכוניות שיש בו איזה 5 פיאט 127

מכול הדורות וזה רק מה שהצלחתי לספור

לדעתי יש עוד מכוניות שונות ממודלים שונים מצורף טל

0505457387

הצלחה למעונינים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה הוא לא מוכן לדבר על הנושא?! אני לא מבין.. מה עדיף רכב רקוב או לראות את הרכב משופץ וגם לקבל כסף. :roll:

1969 Pontiac Firebird

:twisted:

בעבר:Honda Civic Type R, Renault Clio Sport, Peugeot 106 Rallye

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברמת גן בחנייה של קניון אילון ראיתי פורד אסקורט דור 1 תחילת שנות ה 70סוף 60 סטיישן כמו מסחרית כזות דגם נדיר במצב סביר

לא ניראה לי שהיא במצב נסיעה לפי המדבקה של הטסט אין טסט מ2005 ולא רשומה כאספנות

זהו, ש:

א. דווקא היה לו טסט עד לפני כחודשיים.

ב. הוא במצב גרוע, אבל ממש גרוע.

ג. הוא אכן לא רשום כאספנות.

ד. את הבן-ז*)(&ה, ששבר לו את החלון צד וחלון קידמי- הייתי דוחף עם הראש מתחת לאוטו (והוא לא גבוה במיוחד)-

למה?!?!?!?!? מה עשה לו אוטו המסכן גם ככה?!?!:evil:

ה. הפרט הכי חשוב- מהיום בצהוריים הוא שלי. הסיפור והתמונות (הקשות לצפיה)- בהמשך בניפרד.

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ה-BX השחורה, שייכת לי, "משתפצת", ובהחלט לא למכירה.

לעומתה אחותה BX 1600, TRS שנת 88 תורמת איברים למעוניינים, (בעלת תעודת "עדי" על חלק מאיבריה)

ארנון, עדיין זוכר את השיחה ומחפש לך "הזדמנויות".......

יש גם 309 בתהליכי מעבר לרכב מרוץ כך שחלקי הפנים והמיזוג - פנויים.

עפר שורץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פורד 49 של קרוב משפחה, נרקב לאיטו. אינו מוכן אפילו לדבר על הנושא...

גם אני לא מבין את האנשים האלה ,על מה הוא לא מוכן לדבר?!

שיכסה את הטנדר ויוציא אותו מהשדה,כמו שזה נראה הסוף שלו קרוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון למי שלא ראה

ביד 2 , הסוד המדוברת.

המפרסם כתב : " 3 דלתות לאוהבים בלבד 10000ש"ח כולל טסט ופול טנק

5הילוכים מקורית בתולה וחרמנית אש " ...

בהצלחה למי שישים ידו עליה . icon_wink.gif

I LOVE MY ALFA ROMEO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום,

ה-BX השחורה, שייכת לי, "משתפצת", ובהחלט לא למכירה.

לעומתה אחותה BX 1600, TRS שנת 88 תורמת איברים למעוניינים, (בעלת תעודת "עדי" על חלק מאיבריה)

ארנון, עדיין זוכר את השיחה ומחפש לך "הזדמנויות".......

יש גם 309 בתהליכי מעבר לרכב מרוץ כך שחלקי הפנים והמיזוג - פנויים.

עפר שורץ

עפר, מה אתה מתכנן להוסיף בשיפוץ ה-BX? האם אתה שואף ל-GTI מקורית או לשיפורים?

עושה רושם שיש בארץ יותר BX לחלפים מאשר לנסיעה. לא רחוק, באיזור תעשיה אבן יהודה, יש שתי BX שעומדות אחת ליד השנייה כבר הרבה זמן ללא תנועה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להפתעה רבה (לא להפתעתי אבל) יש דווקא לא מעט BX ים שנוסעים, כולל משנתונים המוקדמים יחסית- מה שאיפשהו קצת מפריך את הסטיגמה של "חרא של אוטו"- אם זה כזה חרא- למה אני רואה לא מעט רכבים משנת 88 עדיין על הכביש?

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רואה לא מעט BX ישנות על הכביש כי בהתחלה היא הייתה רב-מכר רציני, ואפילו עקפה את סובארו בראש מצעד המכירות לתקופה קצרה. אי אפשר להתכחש, זו לא סתם הסטיגמה המאוסה נגד צרפתיות, ל-BX באמת היו בעיות אמינות קשות בתחילת דרכה, שחלקן נפתרו בהמשך. לדודה שלי הייתה אחת חדשה שלא הפסיקה לעשות צרות, וגם השכן קנה BX מהניילונים וניסה למכור אותה אחרי פחות משנה. לעומת זאת, היום, 15-20 שנה מאוחר יותר, יש לי שני מכרים שכל אחד מהם נוסע ב-BX באופן כמעט יום-יומי (רכב שני בבית בשני המקרים). יש להם בעיות כמו בכל רכב ישן, אבל לא משהו רציני או יוצא דופן.

בכל אופן, מסכים לגמרי שזה לא "חרא-אוטו", אבל לו-דווקא בגלל עניין האמינות. ה-BX עדיין נוחה הרבה יותר מרוב המכוניות המודרניות, מהנה לנהיגה בדרכה המשונה, נותנת תחושה ייחודית, וגם נראית טוב לפחות לדעתי. חוץ מזה, אפשר להשיג אחת בגרושים, ויש עדיין מבחר גדול בארץ וגם שפע חלפים (יחסית).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברחוב נחמני 3 בירושלים - חיפושית ובהמשך הרחוב מכונית עם שתי לוחיות - אחת מניו יורק ואחת צהובה ישראלית.

החיפושית הנ"ל למכירה,מודל 66, מפורסמת ביד 2:

טל': 052-4669743

o1627767320070822110820hv9.jpg

o1617767320070822110817sz0.jpg

חבר מועדון החמש.

Mazda MX5 nc2 2010 RHT

BMW ///M235i M Performence 2014 - sold

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6060 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...