Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה לקנות רכב מסחרי בתקציב של עד 25K ושובר את הראש..

djGoosh
שימו לב! השרשור הזה בן 6165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

עד עכשיו אני עדיין נוסע עם דייהטסו שרייד 92 שאמינה בצורה יוצאת דופן (כבר שנתיים אצלי - בלי עינהרע ולא עושה תקלות)

אבל לאחרונה אני צריך יותר מקום ברכב..

אני רוצה לקנות רכב חדש מסחרי (אני DJ במקצועי ולכן צריך קצת מקום ברכב)

בתור אחד שרגיל ליפנית הלא מפנקת (אך אמינה בטירוף) אני קצת סולד מצרפתיות למיניהן אבל עם שכנוע נכון אשמח לקנות אחת כזאת...

אז ככה , מה ההבדל בין הצרפתיות השונות (ברלינגו , קנגו , פרטנר)

איך הספרדיה (סיאט) ?

מה מחפשים כאשר בודקים רכב מסחרי (חדש בתחום המסחרי)

יש הבדל בביטוח ? (כרגע יש לי ביטוח חובה וצד ג' אצל שירביט ואני מתחת לגיל 24 ועוד לא עם 5 שנים רישיון)

כל הצעה וטיפ בנושא יתקבלו בברכה.. :)

ואגב

אני מניח שכתבו על הנושא הזה כבר אלף פעם

ובאמת שניסיתי להעזר בחיפוש

אך עליתי על נושאים ישנים יחסית (2004-2003) דבר שלא כ"כ עוזר לי כיום :)

בבקשה תענו לי על הכל ברצינות , אני פשוט אובד עצות..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין הבדל גדול בין הברלינגו לאחותה מבית פיז'ו, למעשה, אין הבדל בכלל. אותו מנוע אותו דבר מבפנים ואותה אמינות. ההבדל הוא בשכיחות שלהן, קל יותר למצוא ברלינגו. המחירים לא בשמיים ואני בטוח שהיא תתאים לדרישות שלך מנסיון. בהיותי D.J עד לפני זמן לא רב עבדתי עם ברלינגו . הכל נכנס בפנים עם תכנון נכון, היא נוחה ומגיעה לכל מקום.

לגבי ה"קנגו" לי יש הסתייגויות בגלל עבר לא מזהיר עם הרכב כרכב עבודה, אמינות ברצפה ותקלות אין ספור. נכון, זו גם שאלה של טיב האחזקה של כל רכב אך עדיין היו יותר מדי תקלות וגם ברכב החלופי לא מצאתי מנוח..

לגבי אחזקה, אגרה של דיזל כולה הרבה יותר (פי 3 לפעמים), ביטוח חובה גם כן עולה יותר אבל לא בהרבה.

קח בחשבון שרוב הרכבים שתראה יהיו עם קילומטראז' גבוה יותר ממה שאתה רגיל בפרטיות , אבל שזה לא יפריע לך, הכל ענין של המצב של הרכב כרגע, מצב המנוע והגיר והמצב הכללי של הרכב. אל תיבהל ממס' ידיים או מרכב חברה וכו' שים לנגד עיניך עובדה אחת: זה רכב עבודה ואתה מצפה ממנו להגיע ממקום למקום ללא תקלות שלא ידפוק לך את היום עבודה. עזוב שיקולים קוסמטים או שיקולי נוחות מיותרים.

בהצלחה.

הפשרה של היום היא הנורמה של מחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...