Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ לגבי יונדאי H-1

citromanbx
שימו לב! השרשור הזה בן 6165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני מעוניין לקנות רכב כזה להסעת נוסעים.

אבקש לדעת ממי שבאמת יודע פרטים על הרכב בצורה חיה,דהיינו היה לו או יש לו רכב כזה.

מה התקלות הנפוצות? מה היתרונות? חסרונות? עלויות של חלקים?

עוד דבר,הרכב המדובר הוא אוטומט,עד כמה שהבנתי,במודל 2004-2005 אין ידני.

האם הגיר בעייתי או מוממלץ?

אודה לכם על התשובות.

דודו.

Chevrolet Caprice Classic או בקיצור Triple C שנת 83'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ היונדאי H1 הינה מיסחרית טובה למדי,ומהווה שיפור עצום מה H100.

קיימים שני דגמים-קצר שמיועד ל 8+1 נוסעים,שמגיעה ברמת גימור גבוהה יחסית,עם חונות ומושבים מקוריים,ודגם ארוך שמיועד ל 10+1 שמוגדר לרןב ברישיון כאוטובוס ציבורי זעיר.

השוני העיקרי בין שני הדגמים,חוץ מהאורך כמובן,הוא במיתלה האחורי-לדגם הקצר מיתלה הניתמך בקפיצי סליל ואילו לדגם הארוך,שמיועד מן הסתם להעמסת מטען כבד יותר,יש קפיצי עלים.

יחידת הכוח של ה H1 הינה פיתוח של מיצובישי,ומשמשת דגמים רבים של שני החברות-פאג'רו,מגנום,יונדאי גלופר ועוד.

סה"כ אלו מנועים טובים ועמידים,שהבעייה היחידה שלהם היא השילות של גלי הזיזים שנוטים להישחק ולגרום למנוע להרעיש מאד.

הגיר האוטומטי מוצלח ואמין,אם כי מורגשת ירידה בביצועים לעומת הדגם הידני.

בשנים האלו יש ל H1 מנוע בעל 105 כ"ס,שיפור גדול לעומת ה 85 כ"ס שהיו בתחילת דרכו.

אם אתה לא חייב גיר אוטומטי שקול את הרנו טראפיק-הרבה יותר נוחה ונעימה לנסיעה,ובעלת מיבנה מודרני בהרבה.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי מה היה אופי השימוש ואופן התחזוקה.

שוב,אם אתה מחפש רכב ל 8+1 הטראפיק עדיפה.

ובנוסף היא הרבה יותר חסכונית(12-13 ק"מ לליטר,בממוצע).

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמור להיות רכב להסעת נוסעים מינ' 1+10.

רכב שאמור לעבוד כל היום.

לא שמעתי דברים טובים על טרנזיט ואני גם יודע שהן לא נוחות בכלל.לא לנוסעים אלא לי..(אני נמצא על ההגה יותר מהנוסעים).

הפולקסווגן או מרצדס יקרות מדי והתחזוקה יקרה.

אז החלטתי לרדת קצת מהעננים הגבוהים לנמוכים ולהסתפק באופציה שנשארה:

לקנות יונדאי H-1.המודל גבוה יותר,טיפולים יותר זולים,צריכה יותר נמוכה.אך אני מפסיד דבר אחד...הנוחות שיש בכסא של פולקס' או מרצדס.

רק שאני לא יודע לגבי האמינות שלהם ולא של הטראפיק.

בקיצור האם ה H-1/ טראפיק יכול להיות סוסון עבודה טוב וממושמע אם אטפל בו כמו שצריך או שאני צפוי להכנס איתו ל"שוחט" (מוסך) כל שני וחמישי?

בברכה וסליחה על כל השאלות אך זה חשוב מאוד.זו הפרנסה שלי.

דודו.

Chevrolet Caprice Classic או בקיצור Triple C שנת 83'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי H1 טראק (פתוח) מודל 2006 והוא ממש לא מוצלח.

הרכב אלכוהוליסט (כ 1 ל 7), 3 פעמים הגיע על גרר למוסך בגלל נדנדי שסתומים שנשברים ומרווח הטיפולים שלו נוראי לרכב עבודה (כל 7,500 ק"מ).

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

שים לב לא לחינם כל המוניות וההסעות (הכבדות) חזרו לטרנזיט ומרצדס אמינות זה שם המשחק

טרנזיט עם 400K ק"מ נחשבת עוד כ"מוכנה לעבודה".

הינודאי אחזקה יקרה להחריד וצריכת דלק באוטו היא 1/5 ואפילו פחות עם שני מזגנים דולקים. (לפעמים היקר משתלם)

ותברר לפני כן גם על ביטוחים (עסק יקר).

בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

שים לב לא לחינם כל המוניות וההסעות (הכבדות) חזרו לטרנזיט ומרצדס אמינות זה שם המשחק

טרנזיט עם 400K ק"מ נחשבת עוד כ"מוכנה לעבודה".

הינודאי אחזקה יקרה להחריד וצריכת דלק באוטו היא 1/5 ואפילו פחות עם שני מזגנים דולקים. (לפעמים היקר משתלם)

ותברר לפני כן גם על ביטוחים (עסק יקר).

בהצלחה

בקשר לביטוחים צריך לבדוק טוב כי ההדלים בהצעות שקיבלתי על הפתוח נעו בים 6,000 ל 12,000 ש"ח.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6165 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...