Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפתעה: המכונית הבטוחה בעולם - ניסאן קשקאי!

שבלול
שימו לב! השרשור הזה בן 6181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רנו זיהו את הכוח במבחני NCAP לפני כולם ופעלו בהתאם. התואר של "בטוחה בעולם" שהודבק לאי אלו ממכוניותיה היה נכון, בשעתו. זה לא מצב שבו הם קיבלו חמישה כוכבים בגלל התראה על חגורת בטיחות, כמו במרצדס C קלאס כמדומני.
אכן. ה C-Class נבחנה ב 2001, השיגה 31 נקודות שזיכו אותה בארבעה כוכבי בטיחות. זמן קצר אחר-כך שינו ב Euro-Ncap את שיטת הניקוד והוסיפו בונוס על התראת אי-חגירה.

ה C-Class קיבלה עוד שתי נקודות, שזיכו אותה בכוכב נוסף.

האם בטיחות ה C-Class בעלת חמשת הכוכבים היתה טובה יותר מבטיחותה של זו שקיבלה רק ארבעה ?

לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגיד מראש, חונה לי ניסאן בחניה, כרית אוויר אחת, אין ABS, הרכב קיבל 2 כוכבים כאשר היה ABS ו2כריות.

אבל, אתם שוכחים דבר אחד.

75% מהפעמים שהיו לי נוסעים מאחורה הייתי צרי להזכיר להם את עניין חגורת הבטיחות, כאשר הסעתי עולה חדש מרוסיה, הוא בכלל לא הבין מה אני רוצה ממנו.

אז אתם יודעים מה? אני אומר שהנקודה הזאת היא מאד משמעותית.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רנו זיהו את הכוח במבחני NCAP לפני כולם ופעלו בהתאם. התואר של "בטוחה בעולם" שהודבק לאי אלו ממכוניותיה היה נכון, בשעתו. זה לא מצב שבו הם קיבלו חמישה כוכבים בגלל התראה על חגורת בטיחות, כמו במרצדס C קלאס כמדומני.

דווקא גם במקרה של המגאן מדובר בכוכב נוסף בגלל התזכורות ולא מסיבה אחרת, כך שריאלית הציון שלה הוא גם ארבעה כוכבים, ורק התזכורות העלו אותה לחמישה.

באשר ל-147, יש שם קטע מוזר ביותר. ארגון NCAP קובע ציון מספרי מינימלי לכל מבחן אשר מתחתיו המכונית לא יכולה לקבל 4 או 3 כוכבים, למשל. כך אמורים להימנע מקרים בהם מכונית קיבלה ציון מאוד נמוך במבחן חזיתי נניח, וציון מאוד גבוה במבחן צידי, ולבסוף השיגה 3 או 4 כוכבים. אני לא זוכר את המספרים אבל נניח לדוגמה שמתחת ל-5 נקודות בריסוק חזיתי אי אפשר לקבל 3 כוכבים. עם ה-147, הם די "שכחו" מזה. וכן, זה די מסריח...

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה שהיא בטוחה אך אני לא אקנה ניסאן מאז ששמעתי שניסאן תרמו כסף ללבנון במלחמה האחרונה נגד ישראל מצידי הם יכולים להרקב עם המכוניות שלהם.

אני איתם גמרתי.

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזה שטות מטומטמת אמרת עכשיו.

מנכ"ל ניסאן תרם מכספו האישי לפליטים הלבנונים.

רגע, הצלב האדום מספק שירותי בריאות ומזון לפליטים בכל מיני מדינות וביניהן לבנון, אם וכאשר תפצע בטיול בהודו ויגיע הצלב האדום תשלח אותם חזרה?

ארה"ב שלחה סיוע הומניטרי וצבאי לחיילי לבנון, מוצרים אמריקאים לפח?

הייתי מבין אם הערבים היו מחרימים את ניסאן כי הם תורמים לישראל, אבל להיפך? הייתי רוצה לחשוב שאנחנו טובים יותר.

ולא, אין לי פה שום אינטרס, אני לא מורעל מותג, והייתי מעדיף 306GTI או פיאט קופה בחניה ולא סילביה.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזה שטות מטומטמת אמרת עכשיו.

מנכ"ל ניסאן תרם מכספו האישי לפליטים הלבנונים.

רגע, הצלב האדום מספק שירותי בריאות ומזון לפליטים בכל מיני מדינות וביניהן לבנון, אם וכאשר תפצע בטיול בהודו ויגיע הצלב האדום תשלח אותם חזרה?

ארה"ב שלחה סיוע הומניטרי וצבאי לחיילי לבנון, מוצרים אמריקאים לפח?

הייתי מבין אם הערבים היו מחרימים את ניסאן כי הם תורמים לישראל, אבל להיפך? הייתי רוצה לחשוב שאנחנו טובים יותר.

ולא, אין לי פה שום אינטרס, אני לא מורעל מותג, והייתי מעדיף 306GTI או פיאט קופה בחניה ולא סילביה.

כבר נערך על כך דיון בפורום בזמנו אך הרשה לי נא לדקדק (למרות שאנחנו סוטים ממטרת הדיון, וחבל שכך):

התרומה (כ200K$) הייתה מכספי ניסן באישור גוהן אשר הינו ממוצא לבנוני (אינני שולל אפשרות שהוא תרם בנוסף מכספו שלו - זכותו). התרומה כשלעצמה אינה פסולה וההתקוממות היא בעיקרה בגין החד-צדדיות שבמעשה (קשה שלא לראות בכך בחירת צד).

כמו כן, ועל אף שעקרונית וערכית אני בעד סיוע לאוכלוסיה אזרחית תמימה וחפה מפשע, במלחמת לבנון השנייה, לי אישית (ואני מאמין שגם לרבים אחרים), היה קשה לראות במי שמתגורר לדוגמא ברובע דאחייה כתמים ואני מחזיק בדעה שמרבית התרומות הללו בסופו של דבר מצאו את דרכם גם אם שלא בכוונה, לטרוריסטים, משפחותיהם ותומכיהם (זוהי דעתי ואינך חייב להסכים עימה או לקבלה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6181 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...