Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שיפור אחיזה וכושר בלימה בוולקן 1.9

שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

1) איך משפרים אחיזה של וולקן ?

- האם מדובר בהקשחה וגם הנמחה ?

- אילו מכלולים צריך להחליף ולאיזה (המלצות בבקשה ) ?

- האם יש צורך (בדגש על צורך) בשינויים במע' ההיגויי ?

2) איך משפרים כושר בלימה של וולקן ?

- כולם מדברים על מע' בלימה של "ברלינגו", אפשר קצת יותר פירוט בנושא (אילו מכלולים צריך להחליף ולאיזה) ?

והכי חשוב!! בבקשה תנו הערכת "נזק" כלכלי על כל שיפור כזה.

בתודה מראש, מתי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. מערכת מתלים תקינה.

2. מעבר ל15" וצמיגים איכותים. אני הרכבתי גודייר F1 ב195-50-15

3. לזרוק בלמים מקוריים והרכיב במקומם קאליפרים ודיסקים גדולים יותר - 266ממ. אצלי מותקנים של 206GTI והשיפור אדיר.

4. אני לא רואה טעם בהנמכה והקשחה, לטעמי האוטו קשיח במידה הנכונה במצב המקורי שלו.

גלגלי 15" עם צמיגים איכותים יעלו בין 2500 שח ל5000.

בלמי 266 - בין 1000 ל2000 לקאליפר , דיסקים ורפידות מאיכות טובה.

ניתן להמשיך ולשפר עוד את האחיזה והבלימה. לטעמי עם ההספק המקורי של הוולקן אין צורך ביותר מהנ"ל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו כן , סטראט קדמי לוולקן עושה עבודה נפלאה.

יש גם בוקסות משולשים קדמיות של חברה בשם POWERFLEX (שמיצרים גם קיט לשיכוח היגוי אחורי).

את אלו כדאי לעשות אחרי השינויים שאביעד אמר.

ונא לשים לב - אל תרכיב 195/50R15 בלי לבדוק שאתה יכול לאשר אותם - המידה שאפשר לאשר לפי הספר היא 195/55.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאמשיך עם השאלות, אני שכחתי לאמר שמדובר בדגם 5 דלת'. (זה משנה משהו?)

אני מבין שבבלמים האחוריים של הוולקן אין צורך בשינויי, רק בקדמיים (תקנו אותי אם אני טועה)

יחד עם הקליפרים של ברלינגו יש צורך לשים את הדיסקים של ברלינגו גם ? (מה הקוטר שלהם בבררלינגו ?)

ומה לגבי משאבת בלם, המקורית תעשה את העבודה הנידרשת או שגם היא צריכה ללכת ? (ואם כן אז מה במקומה, של ברלינגו?)

כמו כן ראיתי ווולקן עם בלמי ברלינגו קדמיים שנוסעת על הג'אנט ברזל של ברלינגו (כנראה מטעמי חוסר תקציב), זה שווה משהו או שלא? (נאמר עם צמיגים טובים...)

ושאלה אחרונה: (וסליחה על הבורות)

סטראט קדמי = מוט פיטול שמותקן בתוך תא המנוע על גבי נקודות עגינה של בולמי הזעזועים?

בתודה מראש, מתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאמשיך עם השאלות, אני שכחתי לאמר שמדובר בדגם 5 דלת'. (זה משנה משהו?)

לא

אני מבין שבבלמים האחוריים של הוולקן אין צורך בשינויי, רק בקדמיים (תקנו אותי אם אני טועה)

צודק

יחד עם הקליפרים של ברלינגו יש צורך לשים את הדיסקים של ברלינגו גם ? (מה הקוטר שלהם בבררלינגו ?)

ומה לגבי משאבת בלם, המקורית תעשה את העבודה הנידרשת או שגם היא צריכה ללכת ? (ואם כן אז מה במקומה, של ברלינגו?)

כן, 266 מ"מ

בקשר למשאבה יש כאלה שמחליפים ויש כאלה שלא, לא יודע מה עדיף

כמו כן ראיתי ווולקן עם בלמי ברלינגו קדמיים שנוסעת על הג'אנט ברזל של ברלינגו (כנראה מטעמי חוסר תקציב), זה שווה משהו או שלא? (נאמר עם צמיגים טובים...)

מה שווה משהו? הג'אנטים? ג'אנט ברזל פשוט

ושאלה אחרונה: (וסליחה על הבורות)

סטראט קדמי = מוט פיטול שמותקן בתוך תא המנוע על גבי נקודות עגינה של בולמי הזעזועים?

כן, רק שהוא לא מוט פיתול, הוא "סתם" מוט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראה תיבת הודעות פרטיות.

ליפי דעתי וניסיוני, עם הרכבים האלה מתחילים עם גומי בריא ואיכותי, ואז עוברים לשלדה, שהיא, כמקורית, פשוט מצוינת.

אביחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6203 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...