Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור דיסקים "אודיופילים" - להנאה ממערכת טובה

שימו לב! השרשור הזה בן 5140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

שמעתי פעם על אלבום שהוציא איזה הרכב טראנס יחד עם הסימפונית, כמדומני היו אילה אינפקטד.

אם מישהו יוכל לשפוך אור על הנושא, זה רק יעשיר את השרשור, היות והקטע ששמעתי נשמע מצוין.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היות ונזכרתי קצת מאוחר מדי:

השיר- Night Flight to Venus, של BONY M

נשמעים טוב גם היום, במיוחד התופים.

אטרקציות לאירועים

פאביה על כביש זה כמו צ'אק נוריס בקטטה בבר.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Shpongle???

GMS זה שפונגל

לא. שפונגל זה ראג'ה ראם (1200micrograms) וסיימון פוספורד (hallucinogen) וביחד הם עושים מוסיקה מאוד מיוחדת. צ'ילאאוט פסיכודלי כזה.

HU: PRS

FRONT: Morel hybrid 5

SUB: Focal 27A

AMP: Bazooka EL460

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שיש פה חבר'ה שמכירים שמות לא רע בכלל .

כבוד ! :lol:

יש לי סט על המחשב שהקלטתי של ראג'ה ראם של לפני כמה שנים מהרדיו , ואני שומר עליו טוב טוב !

על החוק להיות אדפטיבי בהתאם לרוח הזמנים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Roger Waters - Amused to Death

דיסק מצויין והפקה לא פחות ממדהימה.

Sting - The Soul Cages

גם, הפקה מצויינת.

UZEB - World Tour 90

הרכב פיוז'ן קנדי/צרפתי. הדיסק מאגד קטעים ממסע הופעות שלהם (במהלכו גם הופיעו פעמיים בארץ).

איכות ההפקה בהתחשב בקשיים בהקלטה Live לא פחות ממעוררת פליאה.

ועוד אחד אחרון... משלנו.

Tal Weiss - Tal Weiss

גילוי נאות - הייתי מעורב בהפקה ואני מנגן שם בשיר אחד.

זמרת ישראלית צעירה וכשרונית מאוד. דגש רב מאוד הושם על איכות ההפקה דוקא מהיבט לא כל כך קונבנציונלי.

במקום לנסות ולהוציא משהו מהוקצע וסטרילי (כמו מרבית אלבומי האולפן כיום), ההפקה עשתה כל שביכולתה לשמור על הצביון המקורי של הסאונד החל בשלב בחירת האולפן, דרך שלב המיקסים והמאסטרינג (שבוצעו ע"י גדולי השמות בתחום) וכלה בהתעקשות לשמור על רחשים וצלילים לא מכוונים שאירעו באולפן במהלך ההקלטות (כגון: מקלות של מתופף שנקשו קלות זה בזה שלא בכוונה או סטנד תווים שנפל...).

זה פשוט כמו לעצום עיניים ולהרגיש שאתה נמצא באולפן עם הנגנים.

ניתן לשמוע וללמוד עוד על טל באתר שלה כאן או באתר של הלייבל שלה ששם לו למטרה לייצר מוסיקה איכותית שכזאת במחוזותינו.

האזנה נעימה,

רפי.

הנוכחית | אבארט פונטו אבו אסהאסה

אקסית 1 | אלפא רומיאו מיטו תלתן ירוק

אקסית 2 | אלפא רומיאו 164 סופר ידנית (הי"ד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם ,

ראשית אני רוצה להודות לפורום על ת'רד מתבקש שכזה .

אני תומך בכל השמות האלו שנרשמו לפני:

DIANA KRALL - מלכת הג'אז והבלוז , הגראמים הרבים שלה לא משקרים , יש לה קול מושלם ומוסיקה נהדרת , גם ההופעה בפאריס וגם הדיסק The Girl In The Other Room מצויינים .

MISSY ELLIOTT - ההפקות של טיבלנד והטירוף שלה עושים למערכת רק טוב , אני ממליץ על האוסף שלה שיצא לא מזמן - פשוט תענוג.

MICHAEL JACKSON - אני גם חושב שDANGEROUS הייה דיסק מעולה , למרות שיש לי גם את הDEFINITIVE COLLECTION שלו והוא לא פחות טוב . מייקל תמיד הקליט מצויין וברימאסטר זה עוד יותר בולט.

INFECTED MUSHROOM - נרשם כבר הכל , אמני סאונד ברמה מטורפת , כיף לשמוע ולהפציץ איתם.

GEORGE MICHAEL - אני מאוד אוהב את OLDER שלו , אחד הדיסקים שאני הכי אוהב בכלל .. פסגת הקריירה שלו ללא ספק.

METALLICA - כל מה שצריך זה לבחור דיסק החל מהאלבום השחור והלאה (חוץ מst. anger) ותקבלו במיידי את הסאונד הכי טוב ברוק הכבד לתוך הורידים. נקודה . אין אף להקה שמגרדת את הסאונד של מטאליקה מהשנים האלה לדעתי.

SAVAGE GARDEN - יש כל כך הרבה קטעי הדגמה בדיסק הראשון שלהם שזה מגוחך , אבל הכי טוב לטעמי זה קטע מספר 9 שנקרא a thousand words - הדגמתי איתו מערכות סטריאו וקולנוע במשך שנה - לא איכזב אף פעם .

עכשיו לכמה תוספות:

MAROON 5 - הדיסק הראשון שלהם songs about jane מוקלט מושלם , אני לא מכיר אף דיסק רוק שמוקלט ככה , בס במידה הנכונה וטרבל במידה הנכונה , מלא בלהיטים ותאמינו לי שהדיסק אולפן החדש שיוצא בקרוב (22 לחודש) אפילו טוב יותר.

היהודים - הדיסק הראשון שלהם הציב סטנדרט שלא נשבר בארצנו לגבי איך מקליטים דיסק רוק , לא יצא לי לשמוע מישהוא מקליט טוב מהם , ברי סחרוף מקליט טוב אבל עדיין ליהודים יש רמה משלהם - מציאות נפרדת - זה דיסק הרוק הטוב ביותר שהוקלט כאן לטעמי .

THE PRODIGY - הבריטים המשוגעים ידעו מה הם עושים , אני מזמין את כולכם לרכוש את האוסף הסינגלים שלהם שנקרא Thier Law - הוא מייצג יופי את שנות התישעים העליזות איתם , העוצמות של המוסיקה שלהם - לא מוסברות פשוט.

ועוד בקטנה:

אני מאוד אוהב דיסקים אקוסטיים והופעות חיות אז הנה עוד כמה המלצות:

SADE - ההופעה LOVER LIVE הפכה לשם דבר בעולם , כDVD זו אחת ההופעות הבולטות שהוקלטו בDolby Digital באודיו זו הופעה מדהימה , העומק של הצלילים והקול הצרוד של שאדיי מכניסים אותנו לעולם אחר ברכב , מומלץ לסגור חלונות ולהינות.

MANA - תודות לדייגו (DIG) יצא לי להקשיב לUNPLUGGED שלהם , להקה מקסיקנית שעושה רוק-פופ לטיני מצויין , ההופעה מלאה בPERCUSSIONS למיניהם כולל קטע אחד קצר שמוקדש לזה , זו פשוט הופעה נהדרת שבה כל התדרים משתלבים יחד לתוצאה אחת ששווה לא להוציא מהרכב.

עיברי לידר - ההופעה שלו פשוט מצויינת , שיר מספר 8 עם ברי סחרוף "על קו המיים" גרם לי להחליט סופית שאני חייב מערכת טובה ברכב אחרי שהקשבתי לו אצל אביחי במאזדה , אמן מוערך שמבצע אחלה הופעה - עוד מומלץ להקשיב לשיר "מרי לנצח" - אחד הטובים בהופעה הזו.

ולסיום:

הייה מי שהמליץ על S&M של מטאליקה - אכן דיסק משובח , אבל מי שעשה את זה הכי טוב לדעתי הם הסקורפיונס בדיסק MOMENT OF GLORY עם הפילהרמונית של ברלין , הדיסק הוקלט באולפן ולא בהופעה חייה ונשמע מדהים , התיזמור מושלם והלהיטים שהפכו ליצירות של ממש מעולם לא נשמעו טוב יותר.

לגבי חנויות מומלצות -

אני קונה ה-מ-ו-ן דיסקים מקוריים , אני מוריד מהרשת ואם אני אוהב אני קונה את הדיסק , אני קונה בעיקר מחו"ל דרך אמאזון אבל אם בארץ (למרות שאני צפוני - קריות) אני ממליץ על דיסק סנטר בדיזינגוף סנטר - מבחר ע-צ-ו-ם ומחירים של חו"ל .

זהו לבינתיים .

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצות על Shpongle, dream theatre, pink floyd

ומוסיף את gorillaz, Red hot chilly peppers

moby, garbage, fischerspooner האמת שיש הרבה אמנים עם הקלטות יוצאות דופן..

אבל מכאן זה כבר יותר תלוי בסגנון שלכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר ראשון אחלה שרשור, אני רואה שאנשים לוקחים אותו ברצינות אז אני גם יקח אותו ברצינות,

אני אתן פה כמה המלצות ודוגמאות לחובבי הרוק על כל מיניו וסוגיו.

ההרכב הראשון שאני ממליץ יש לו איכות סאונד מטריפה שאני לא יכול שלא לשמוע כל פעם שאני נכנס לאוטו אלו porcupin tree בדיסק שלהם inabsentia במיוחד במיוחד בשיר trains

מי שלא מכיר את הלהקה שלהם אז הסולן זה סטיבן וילסון שעשה את blackfild יחד עם אביב גפן שמומלץ לא פחות.

מי שאוהב גראנג' אז alice in chains בדיסק jar of files וההופעה של MTV unplugged

קריס קורנל עם audio slave בדיסק out of exile

stone temple pilots בדיסק purple ובדיסק unplugged

pearl jam בדיסק TEN

קצת רוק אמריקאי איכותי: creed, staind, puddle of mudd, tree doors down, nickelback, him

שירים קליטים ומהנים עם סאונד טוב.

להקת רוק משנות ה80-90 שהכרתי לאחרונה Warrant בדיסק - Cherry Pie סאונד פשוט מדהים וקצב מעולה.

אם אנחנו כבר ברוק של שנות ה90 אז כמובן METALLICA בדיסק הכפול של הS&M המעולה שלהם יחד עם הסימפוניה של סאן פרנסיסקו במיוחד ברצועה 2 בדיסק 1 the ecstacy of gold שלקוח נראה לי מהסרט הטוב הרע והמכוער.

רוק קצת פסיכודלי the pixies נשמעים ממש מעולה.

עכשיו רוק קצת יותר ''עדין'' ופופי lifehouse , the verve , counting crows יש להם אחלה שירים שנשמעים ממש טוב במערכות טובות.

ואיך אפשר בלי U2 כל הדיסקים שלהם נשמעים ממש טוב.

ואני אסכם את ההמלצות של בלהקה ממש ישנה אבל עדיין איכותית עם מגוון של צלילים the doors

שתיהיה לכולנו האזנה נעימה :)

"ומותר האדם מן הבהמה - אין, כי הכל הבל"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5140 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...