Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור דיסקים "אודיופילים" - להנאה ממערכת טובה

שימו לב! השרשור הזה בן 5136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש הרבה, באמת הרבה, אבל בתחום המוזיקה האלקטרונית ובמיוחד בתחום ה ambient שאני מאוד אוהב ושומע אני חייב לציין מפיק גרמני של מוזיקה אלקטרונית שהחליט להפיק אלבום לעצמו והתוצאה יותר ממדהימה.

nu ambient grooves 1&2 של Chris Zippel . למי שרוצה להתעמק: http://www.chriszippel.de/nu_ambient.html

בנוסף חייב לציין עוד מפיק ענק בתחום: William Orbit. כל דיסק שהפיק זו פשוט מלאכת מחשבת (גם למדונה הוא הפיק...)

http://www.williamorbit.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לשמוע הופעות חיות בהקלטה איכותית. במערכת מכווונת. זה פשוט תענוג.

שלמה ארצי. ההופעה בקיסריה.

גלגלצ: דיווחי תנועה ביציאה ממצרים. עומס תנועה ענקי ממחלף סיני עד מחלף ים סוף, משה תיזמן 40 שנה. תודה לך משה.

מודעת מכירה ................ פרויקט איטום על הרכב שלי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה 2 דיסקים שהם פשוט איכות נטו

Bermuda Acoustic Trio - Live at Jonny Fox & Echò Music Pub

America - Here and Now

When you're rife with devastation

There's a simple explanation

You're a toymaker's creation

Trapped inside a crystal ball

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

TEXAS FAGGOTT - TEXAS FAGGOTT

סאונד מסריח ברמות אבל בהחלט דיסק מצויין

Haltya - Forest Flavour

מי שמתעניין קצת במוסיקה פינית יודע שזהו האלבום עם הסאונד הכי טוב שקיים שם

תיהנו! :)

Pioneer DEH-80Prs Amp:Hertz HDP5TW:ScanSpeak D2004 Mid:Silver Flute 4Ohm Sw:JL Audio 12W3v2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חייב לציין את Nighwish, להקת symphonic metal מפינלנד, במיוחד אלבום Once. מוצלח לכל הדעות.

הוקלט ביחד עם London Session Orchestra. הלהקה התפרסמה במיוחד בזכות קולה המדהים של האישה היחידה בה, זמרת האופרה Tarja Turunen.

עוד להקה מוצלחת בסגנון זה היא Xandria,( אלבום Ravenheart ). מומלץ לשמוע את הדיסק המקורי, מה שניתן להורדה מeMule לא מתקרב אליו מבחינת איכות.

יש גם להקה ישראלית שממש שווה לבדוק, The Apples. יש הרכב נוסף עם השם הזה, אבל אני מעדיף דווקא את הישראלים. זה ג'אז משולב עם D&B, קל וזורם.

אם אתם אוהבים CHILL, יהיה לכם נחמד לגלות הרכב כמו Ethnica. פשוט מצויינים!

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם להקה ישראלית שממש שווה לבדוק, The Apples. יש הרכב נוסף עם השם הזה, אבל אני מעדיף דווקא את הישראלים. זה ג'אז משולב עם D&B, קל וזורם.

יש לי חבר שמכיר את חברי הלהקה והוא הביא לי את שני הדיסקים שלהם ,

המוסיקה מעולה ! הם מצליחים לא רע בחו"ל ולפני חודשיים בערך סיימו בלונדון סיבוב הופעות אירופי.

הסאונד טוב , לא עילאי , המוסיקה אחלה במיוחד "זה רעיון טוב" ו"ניתרי במקום" .

מומלץ !

http://www.theapplesmusic.com/

תומר

💡אמרת? אל תבטיח;  הבטחת? אל תכתוב;  כתבת? אל תחתום;  חתמת? אל תתפלא 😏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל"פוזה" של ההודעה שלך, אודיופיל זה אחד שחולה על מוסיקה.

מבחינתי המוזיקה של סקאזי יפה, מבחינתך היא מסחרית. אולי הדעה שלך קצת מושפעת מהדעות של השאר אבל נשאיר את זה לדיון אחר.

דעה, מתי תבין שלכל אחד יש דעה שונה?

חזרה לת'רד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא נתקלתי בדיסק XRCD שלא הוקלט בצורה מעולה. חלק מהדיסקים כוללים גם תרשים של מיקום הכלים והמיקרופונים בזמן ההקלטה

covermediumma3.jpg

booklet3fz2.jpg

http://img157.imageshack.us/img157/2133/booklet3fz2.jpg

ניתן לרכוש דיסקים כאלו ב:

http://www.arama-audio.com/sg_products~9~26.htm

הדיסק הטוב ביותר שניתקלתי בו עד היום הוא Jazz at The Pawnshop, הוא מוקלט באופן בו מועברת התחושה של הימצאות במועדון ג'אז ב-באטון רוג', לואיזיינה.

קיימת חנות מעולה נוספת

https://www.jazzis.com/shop/

הבעיה היא שלא תמיד ניתן להשיג כל כותר בגרסת "מוזיקה אודיופילית", לעיתים עדיף להנות ממוזיקה טובה שמוקלטת באופן בינוני מאשר לשמוע הקלטה מעולה של מוזיקה בינונית.

"המבקר צריך שיהיה כאבן משחזת: משחיז ואינו חותך" (ר' משה אבן עזרא)

"אם אתה משבח את מה שאינך מבין בו - זה מעשה רע. אם דיברת בגנותו - מעשה רע יותר" (ליאונרדו דה וינצ'י)

Never underestimate the power of human stupidity - Robert A. Heinlein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם כל הכבוד ל"פוזה" של ההודעה שלך, אודיופיל זה אחד שחולה על מוסיקה.

מבחינתי המוזיקה של סקאזי יפה, מבחינתך היא מסחרית. אולי הדעה שלך קצת מושפעת מהדעות של השאר אבל נשאיר את זה לדיון אחר.

דעה, מתי תבין שלכל אחד יש דעה שונה?

חזרה לת'רד.

אם יש מישהו שחושב שהפקה בשקל זה אודיופילי אז יש לו בעיה.

לעניות דעתי כוונת הת'רד היא מוזיקה שממצה או מדגימה בצורה הטובה ביותר את איכויות המערכת ברכב. דברים שכשאתה שומע אותם אתה אומר: "איזה כיף שהשקעתי". עכשיו נכון שכל אחד יכול לטעון שמוסיקה זה טעם, אבל להביא רשימה של כל המוזיקה שאתה שומע באוטו, זה כבר חורג מהת'רד. קצת סינון. הדברים שבאמת עושים לך את זה באוטו.

יום טוב.

HU: PRS

FRONT: Morel hybrid 5

SUB: Focal 27A

AMP: Bazooka EL460

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המטרה של הת'רד הייתה לפרסם שמות דיסקים\שירים ברמת אודיופיל או ברמה מעוד גבוהה, כמו שירים WAV APE או סתם דיסקים XRCD ומינהם, לשמוע סקאזי באוטו SQ טוב זה פשוט חבל, בסתם נסיע אולי כן אבל כאשר אתה באמת רוצה להתענג על היצירה שעשיתה אצלך באוטו יש ז'אנר מוזיקה מסויים שמוקלט באיכות מסויימת, לא נראה לי שסקאזי נכנס בקטגוריה למרות שיש לו גיטרה:lol:

דני

PIONEER 880PRS>JL 500.5>Morel H.ovation 6'+MT 22 Active cross>JL 8W7

Seat Ibiza>00'>1.6L>75HP>55KW>ALM>Manual G.B

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חובבי אינפקטד , זהירות

לאחר קנית הדיסק האחרון ,

בדקתי אותו לעומת שתי הוצאות MP3 .

הגרסאות של הMP3 האמרו בצורה חובבנית עד מאד , ומצוי ברוב הקטעים קליפינג תמידי .

ראו הוזהרתם . :]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דברים שכשאתה שומע אותם אתה אומר: "איזה כיף שהשקעתי". עכשיו נכון שכל אחד יכול לטעון שמוסיקה זה טעם, אבל להביא רשימה של כל המוזיקה שאתה שומע באוטו, זה כבר חורג מהת'רד. קצת סינון. הדברים שבאמת עושים לך את זה באוטו.

יום טוב.

אתה לא רציני נכון? כי כל יום שאני נוסע עם הרכב אני אומר "איזה כיף שהשקעתי" לא משנה אם אני שומע דיסק אודיופילי או איזה דיסק MP3 שצרוב דיי גרוע. ומה שהוא הביא את כל הרשימה שלו לא חורג מהת'רד, כי אלה כנראה הדברים שבאמת עושים לו את זה באוטו, וכנראה דיסקים שבאמת הופקו ברמה טובה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5136 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...