Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור דיסקים "אודיופילים" - להנאה ממערכת טובה

שימו לב! השרשור הזה בן 5144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Paul anka - Rock Swings

אלבום מדהים ! עיבודיי BIG BAND לשירי רוק מוכרים . ( מי חשב על עיבוד BIG BAND ל SMELLS LIKE TEEN SPIRIT של נירוונה ?! ) .

אלבום גאוני , מוקלט באיכות מעולה , המון כלים עם הרמוניות שיזיזו כל רכיב במערכת שלכם .

מישהו כבר הקדים אותי והזכיר את דייב מתיוס , יש לו קטעים מדהימים כדי להזיז אלמנטים במערכת !

"...You CanT Make a Hoe a House Wife"

Dr. Dre , 2001

דוד גודלי , תעשה לי ילד פג !!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לאחרונה נתקלתי באומן מעניין מאוד

kid koala שמו, כל ההקלטות שלו מבוצעות ללא ליטוש של הסאונד, תו"כ שימוש בטרנטייבלס (פטיפונים) בלבד...

הנ"ל יוצר קטעים מדהימים הן ווקאלית והן אינסטרומטלית וכל זאת עם סאונד מאוד חם שמופק ע"י הפטיפונים.

מומלץ לנסות!

כמה CD'S

kid koala - some of my best friends are dj's

kid koala - your mom's favorite dj's

kid koala - scratch happy (סינגל 10" שהומר למדיה דיגיטלית)

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הפקה של טימבלנד היא הפקה איכותית..

וגם הדיסק החדש של TI:

TI vs TIP

הפקה מצויינת שנשמעת פצצה באוטו (למרות שהמערכת שלי כוללת פאנל ישן ומגעיל ושני רמקולים קידמיים מסריחים :))

חזרתי לפורום לאחר 3 שנים מהנות במיוחד בצה"ל. :-D

(שבמהלכן קצת התבגרתי ולכן אני מעוניין מאוד לשנות את שם המשתמש שלי, אם זה אפשרי).

"172..one day you will be mine"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הת'רד איבד את המומנט.

אם נראה לך שהשתתפות של טימבלנד בשיר אומצה אומצה היא מוזיקה אודיופילית כנראה שהגבת בת'רד הלא נכון.

הת'רד עובר לשכון בהכרזת "קישורי אודיו" ויקבל מקום של כבוד בהכרזה החדשה שתקום בקרוב.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעטים המפיקים בתחום המוזיקה השחורה שמסוגלים להפיק סאונד ברמה כמו טימבלנד, סקוט סטורץ' וMONEY FRESH

(שבמהלכן קצת התבגרתי ולכן אני מעוניין מאוד לשנות את שם המשתמש שלי, אם זה אפשרי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה על הבוטות, אבל באמת שאין לך מושג על מה אתה מדבר. השירים של טימבלנד מוקלטים בקליפינג. כל שיר שלו נשמע זוועה יותר מקודמו.

איתמר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על טעם ועל ריח אין להתווכח.

שירים שהופקו ע"י טימבלנד עושים לי נעים באוזן ושום דבר לא ישנה את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק, בעיקר באלבומים של YUNG JOC וקאסי.

אבל השירים של פאף עצמו לא משהו לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מצטער שלא היה לי כוח לעבור על כל דיון, עברתי רק חלקית.

וגם סורי על ההקפצה המטורפת פשוט נראה לי חשוב בפורום שעוסק בסאונד שיהיה דיון על מוזיקה מומלצת בפתיחת הפורום (אחרת בשביל מה המערכת)

הדיסק החדש (מה13 לחודש הזה) של היהודים לא יוצא לי מהמערכת, למרות שאני לא אובייקטיבי אני חייב לציין שזאת הפקה מדהימה גם הביקורות הכי קוטלות על הדיסק מציינות שההפקה והמאסטרינג ברמות שלא נראו במוזיקה הישראלית.

ה - 3 האחרונים של אינפקטד היו בסבב במערכת לפני היהודים.

אין צורך לציין את פינק פלויד ש 90% מהחומרים שלהם יכולים להביא אותי לכדי סיפוק מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מגוון אדיר של כלים מיוחדים. דגש על ווקאליסטים מעולים מסביב לעולם. הפקה מושקעת ביותר. וקטעי פרוג ומטאל שמעיפים אותי:

אלבומיו של

Ayreon

ההולנדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ לאוהבי גיטרה נקיה, חדה ומפורטת - Paco de Lucia - Antologia. דיסק כפול, מעולה למערכות SQ.

פיג'ו 2008 82כ"ס ידנית, 2014, עגלה נגררת ומעשנת בשר ענקית!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השאלה מטעה.

דיסקים "אודיופיליים"? לרכב?

צריך להיות די מזוכיסט בשביל זה :lol:

אני זוכר שפעם ראישונה שמתי את דיאנה קראל באוטו ............ וזה היה ....... חויה מתקנת :wink:

http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/main/Viewmsg.asp?forum=124&msgid=7429525

נכון שהמע' הייתה בסיסית ביותר אבל עדיין אני לא מבין מה עושים איתה ברכב.

אבל עם יד על הלב - הכל זה טעם אישי.

אני אישית אוהב באוטו משהו קצבי - או כמו שאומרים בלעז משהו עם foot tapping factor גבוהה.

הכל הולך - מדונה, מייקל ג'קסון, מטאליקה, boney m, בריאן אדאמס, דייר סטרייטס וכו'........

ונסיכה דיאנה היום משעממת אותי רצח. מי שחושב שהיא מלכה לדעתי לא הלך מספיק שנים אחורה כדי לגלות את המלכות האמיתיות 8).

אם לא היה לי SACD שלה אז בכלל הייתי שוכח איפה ה-section שלה בספריית דיסקים שלי :lol:

ואפרופו XRCD - מיסטי אלבום טוב מאוד ויממוטו הוא מעולה וההקלטה היא "אמיתית" מאוד - אבל מי שאוהב אותו חייב לעצמו להצטייד בגרסאות SACD - זוהי חויה מיוחדת בהחלט.

אבל לא באוטו. בבית. עם רמקולים 15" נגן SACD ושאר הירקות :wink:

let the sun shine, let the :idea: glow, let the life flow :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5144 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...