Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור דיסקים "אודיופילים" - להנאה ממערכת טובה

שימו לב! השרשור הזה בן 5135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אם כבר הוקפץ

לאחרונה "גיליתי" את Mobile Fidelity Sound Lab , חברת תקליטים שמקליטה מחדש אלבומים קלאסים באיכות שלא ניתן לתאר במילים

יחסית לאחרונה היה פה קישורים להורדה של Dark Side of the moon בקובץ WAV שלהם, תוכל אולי לשחזר את הקישור למי שלא ידע עליו ? הורדתי אחריו כמה הקלטות שלהם ב FLACים, ההבדל בין המקורי (שיצא לי לשמוע) ובין ההקלטות שלהם לגמרי שמיע.

התלהבתי בעיקר מ

Faith No More- Angel Dust MSFL UDCD-787

Pixies - Doolittle MSFL UDSACD-2033

Joe Satriani - Surfing With The Alien MFSL - UDCD-751

האחרון מביניהם שייך לאחד מגדולי הגיטרסטים וכמובן ללא שירה, מומלץ ביותר לחובבי הגיטרה

כל הוצאה מחדש שלהם בדר"כ יוצאת במספר אלפים בלבד של עותקים, וחלק גדול לא ניתן להשיג ולא מופיעים באתר שלהם

את כולם ניתן להשיג בטורנטים....

אם אין לי טורנט (לא יודע איך להתעסק אם זה), איך משיגים עם החמור ?( בה"פ אם אפשר)

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 209
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אם אין לי טורנט (לא יודע איך להתעסק אם זה), איך משיגים עם החמור ?( בה"פ אם אפשר)

http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?p=1933513&highlight=dark+side+of+the+moon#post1933513

עם החמור, תנסה לחפש קבצי ארכיב (archive) עם המילה MFSL

אני מאמין שמה שיש בטורנט חייב להגיע גם במיול

או שתגיע למפגש :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על ההפניה לתרד' ההוא , אבל למרבה הצער כול הלינקים של ראפידשייר כבר לא מכילים קבצים , אם מישהו יוכל להעלות עוד פעם ו/או לשלוח לי בדואר אלקטרוני אני אשמח

בברכה יהודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

כדי להתפנק על מערכת טובה למי שאוהב מטאל:

dream theater במיוחד האלבומים היותר ישנים, הפקות ומוזיקה יוצאות דופן.

ובישביל הבס:

marcus miller

במיוחד האלבום האחרון שנקרא FREE

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מקפיץ שרשור שחבל שנשכח אוהבי סאונד ומוזיקה יקרים:

shpongle-tales of the inexpressible

shpongle-are you shpongled

shpongle-nothing lasts...but nothing is lost

הרגע שמעתי אותם פעם ראשונה במערכת ו...וואו! מסע אמביאנט רווי באס צלילים חדים יפים והרבה פסיכאדליה!

למי שמכיר הרכב אדיר של simon posford וראג'ה ראם האגדי מז'אנר הטראנס. בקרוב אלבום חדש אחרי מספר שנים.

חובה!

http://flacshare.net/index.php?showtopic=3846&hl=

http://flacshare.net/index.php?showtopic=3862&st=0&p=10508entry10508

ECLIPSE7200MKII, L6L1V2, GENESIS DUAL MONO EXTREME, ARSENAL 10, SUNDOWN SAE1000D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Donald Fagen - The nightfly

תקליט הסולו של דונאל פייגן משנת 1982, ממקימי להקת Steely Dan, שהתאפיינה ביצירה על קו התפר בין ג'ז לרוק פרוגרסיבי.

התקליט בעל אופי ג'זי קליל וזורם, אינסטרומנטלי ווקאלי, בעל איכויות הפקה וסאונד נדירות.

כשהוא מושמע על מערכת טובה ומכוילת - התענוג הוא עצום גם ללא מי שלא חובב ג'ז (לדוגמא: אני).

מומלץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי פשוט להשתמש בFLAC Frontend, אפשר למצוא באתר של FLAC.

וזו לא המרה אלא "חילוץ" Extract, מה גם שבהכרח לא יהיה איבוד איכות, שהרי FLAC זה בעצם WAV דחוס ללא איבוד איכות.

תחשוב על זה כמו תוכנת כיווץ winzip או winrar לקבצי סאונד.

למכירה המערכת שלי -Focal, Nakamichi, Xetec, Eclipse...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

מטיס את השרשור המעולה הזה לאוויר :multi:

עם המלצה חדשה ישנה-מאוד לשיר "אודיופילי" מה-80s:

Alphaville - A victory of love

שיר שמשלב ווקאלי, אלקטרוני, קצבי וגם שקט, יורד נמוך ועולה גבוה (זמר מוכשר מאוד). מרגש על מערכת טובה.

ועוד משהו שמפתיע אותי שלא הוזכר:

Madonna - Ray of light

דיסק מדהים באיכויות הפקה נדירות.

רוק מכסח לפרצוף, הרבה מלודיות, עם הרבה אינסטרומנטל וזמר ברמה אופראית:

Muse - black holes and revelations

לא יכול בלעדיהם. כמובן רמות הפקה מרשימות מאוד.

וב180 מעלות מהמיינסטרים עד כה - קצת אלטרנטיבי איכותי:

Grandaddy - Sumday

אולי אחת מלהקות האלטרנטיב האמריקאיות המעניינות ביותר של העשור האחרון שמשלבות רוק, בלדות, גיטרות, שירה מלנכולית, וסימפולים הזויים לגמרי ליצירת שירים עם סאונד ייחודי לגמרי. בהחלט מומלץ!

יללה תנו בראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהוד בנאי-ממשיך לנסוע. דיסק הופעה משולש.

אני מאוד אוהב את הזמר הזה, בשירים שלו יש המון כלי נגינה שמשתלבים יפה. שירים מאוד מוזיקליים.

האלבום הופק בצורה טובה מאוד לדעתי, והקטעים שהקהל מעורב בהם רק מוסיפים.

גם לא יקר-100 שקל ל3 דיסקים

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

המלצה על אתר להורדות באיכות אודיופילית (DVD AUDIO, MFSL, HDCD וכולי)-

http://avaxhome.ws/

יש שם קטגוריות שונות כולל אחת בשם "אודיופיל", בין היתר יש שם פלאקים באיכות דגימה שמתעלה על CD רגיל (לבעלי הCARPC מבינכם).

http://avaxhome.ws/music/audiophile

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש שאלות לגבי איך לצרוב דיסק - אין בעיה לשאול, אבל נא לפתוח בשרשור נפרד. לא פה :-P

מנהלים, לדעתי אפשר למחוק את התגובות בנושא...

גם אני חושב שאינפקטד הם בין המפיקים האלקטרונים הטובים בארץ, אבל לזרוק סתם שם של אמן זה לא לעניין.

לפחות תמליצו על דיסק כזה או אחר שאתה חושבים שאיכות ההפקה שלו טובה במיוחד.

לדעתי כל החומר שלפני Classical Mushroom לא היה מופק ברמה (כולל The Gathering שהיה דיסק שמכר בצורה היסטרית ונחשב לאחד המוצלחים). Classical Mushroom הופק ברמה גבוהה, והם רק משתבחים מאז.

הם מוכיחים שהם אמנים של מוזיקה אלקטרונית בכלל, ולא רק פסיטראנס.

הדיסק החדש של אינפקטד THE LEGEND OF BLACK SHWARMA

Hu: Pioneer 9800 BT Comp:

DLS-UR36i

SubWoofers: Double Eartquake SubZero 2000RMS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה שירים יש דיסק PSY שניקרא בבלס (בועות) הוא גם טוב

Head Unit: Pioneer DEH5450SD amp1: sierra f250.4 amp2: dc audio monoblock 2.0k alternator: 120amp Battery deep discharge: xs power 6500 Wiring: 0 gage knu consept

VW Golf MK3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 5135 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...