Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם לעבור לרכב ליסינג?

iceman669
שימו לב! השרשור הזה בן 6312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם

עקב מעבר לעבודה חדשה הוצע לי לקחת רכב בתנאים די נוחים

כיום אני נוהג בסובארו איפרזה 2001 (1.6 אוטומט) שמורה מאוד עם 85000 ק"מ

שאני מטפל בה בנאמנות

לאחר חישוב נוכחתי לדעת שההבדל העיקרי בהשכרת רכב ליסיניג הוא שאתה נפגע

בגובה השכר וההפרשות לביטוחים השונים

מבחינת עלות האחזקה שני הרכבים זהים פחות או יותר יש עלות גבוהה יותר לרכב הליסיניג אך זה די זניח לעומת ההטבה של לנהוג ברכב חדש לא צריך להתעסק עם חברות ביטוח טיפולים וכו...

אשמח לדעת אם נתקלתם במצב דומה או שיש לכם תגובה עיניינית

דרך אגב מאוד אהבתי את הC4 אך עדיין לא נהגתי עליה ורב הקישורים מדברים על גיר בעייתי

אך לדעתי כל גיר אוטומט מסרס את הרכב בין אם הוא יפני או אירופאי לפחות ברכבים בקבוצה הזו

בברכה

"Ferrari is A toned down version of God"- Jeremy Clarkson

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה עניינית לא תוכל לקבל.

הכל עניין שלך מול הניירת שלך ומחשבון.

רוצה תגובה עניינית? תעלה לפורום תלושי שכר הכוללים את כל ההפרשות, את ההצעה המלאה של הליסינג כולל גילומים וניכויים, את פירוט ההוצאות על הרכב הפרטי שלך (ביטוחים + דלק + טיפולים + ירידת ערך) וחכה שרואה חשבון יעלה לפורום.

בקיצור - אם זו החלטה נכונה כלכלית, תשב ותחשב מול כל הנתונים. זו לא שאלה שקשורה לפורום רכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת ענית לעצמך.

אם אחרי ניכויים ותוספת קרבית יוצא לך ששת אלפים תשע מאות וחמש.. סתאם.. (גבעת חלפון)

אם אחרי ניכויים ההפרש בנטו יצא לך כמו או טיפה יותר מהעלות של האחזקה העכשיות של הרכב שלך כולל ירידת ערך שלו אז זה כדאי.

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת רכב?

רוב רובם (ואולי כולם) של רכבי הליסינג שהם לא תוצרת קוריאה עדיפים על סובארו 2001, בנוחות ,בבטיחות, ובמרווח.

מבחינת ביצועים? בערך שווה, תלוי ברכב.

מבחינת איבזור? תלוי באיבזור של הרכב שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מעוניין לקנות רכב חדיש, וההתלבטות שלך היא אם לקנות בעצמך או להשתמש בזכות לקבל רכב צמוד מהמעביד, תמורת הורדה בשכר + תשלום שווי למס, אזי נכון להיום, רכב צמוד לרב כדאי יותר. רק תזכור שסביר להניח שהחלטה על עליית תשלום שווי הטבת רכב צמוד למס, תתקבל בשבועות הקרובים, מה שעלול לגרום לכך שלקיחת רכב צמוד מהמעביד לא תשתלם כלכלית בהשוואה לרכישת רכב חדש באופן עצמאי.

כלכלית, סביר להניח שהשימוש ברכב הנוכחי שלך (שהוא בן 6) יותר זול בהשוואה לעלות נטו של רכב צמוד (בהנחה שהנסועה שלך ממוצעת).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תחשב את זה איך שתרצה....תמיד יהיה זול יותר להחזיק רכב פרטי מאשר ליסינג! אלא אם כן אתה עובר את ה2000 ש"ח הוצאות דלק בחודש.

החישוב כמובן מתבסס על נתון מכריע..והוא הפרשות לקרנות הנאמנות והפנסיה..זה לדעתי הנפגע העיקרי.

Audi S5 4.2 V8 FSI Quattro

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני ממליץ בין היתר לראות שאתה באמת מחזיק מעמד במקום העבודה, ואז תשקול את העניין.

אני ביצעתי את החישוב לגביי (מזדה 3 מול הגולף שלי) ועם כמה שכביכול חלקי VW יקרים , יותר משתלם לי לא לקחת ליסינג.

הוצאות הרכב מכסות מעל ומעבר ברוב המקרים (ועוד אצלי הן נמוכות יחסית כרגע), ואני נוסע ברכב שאני בחרתי ולא המעביד בחר עבורי (או נתן לי לבחור מתוך מבחר מצומצם של דגמים לא מאובזרים).

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת יש הערכות מבוססות על מידת ההעלאה הצפויה בשווי השימוש לקבוצה 3 ? או שהכל פקה-פקה ורס"ן שמועתי ?

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אחרי ניכויים ותוספת קרבית יוצא לך ששת אלפים תשע מאות וחמש.. סתאם.. (גבעת חלפון)

שלושת-אלפים מאתיים ושש אגורות. מספר עגול :wink:

מחפש סוזוקי ג'ימני סטיישן 1,600 סמ"ק אוטומט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6312 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...