Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור מאוד מוזר בשעת לילה מאוחרת

the pawer of spl
שימו לב! השרשור הזה בן 6602 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לכול החכמים שחושבים שהיא זונה היא לא וזה 90% בטוח חבל שאתם צוחקים ולא מנסים לרגע להיכנס לזה ברצינות
שאל אותה "כשאת אומרת לא, למה את מתכוונת?"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גת! :evil:

מארה על ראשיהם של לועסי התועבה הזו! :evil:

כמה פעמים יצאתי עם טוריה להתכסח עם קקות שנכנסו לחצר שלי לגנוב מהחרא הירוק\אדום הזה, אחד מהם אפילו עמד על הגג של האוטו שלי כדי להגיע לענפים הטובים!

כמה התחננתי לבעל הבית שלי שיעקור את החרא מושך הזבובים הזה, אבל תימני לא יעקור גת.

והגנבים האלו - נרקומנים זבלים, שייקח אותם האופל! שתרד להם שנה מהחיים על כל עלה שלעסו! שיירקבו לנצח נצחים בבורות החרא הרותח במדור השביעי של הגיהנום כשהשדים מוצצים את דמם ויוצקים עופרת מותכת לגרונם כך שאפילו לזעוק את כאבם לא יוכלו! שייפשט עורם מעליהם בחומצות ויגולגלו בקדרות מלח בבשרם החשוף, שיוכו בכל מיני רימה ותולעה שתאכלנה בבשרם המדמם בעודם בחיים ושלא תיטרף עליהם דעתם מרוב מכאוב ודווי למען יהיו ערים וצלולים לכל דקה ודקה של סבל בנצח העובר עליהם!

גת! הא!

זו תפילה??

זה נכון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה הזוי ... כל השרשור הזה במיוחד ההודעה של צביקה.
הזוי ?

תמשיך לקרוא הלאה, ותראה כמה אתה שתיל בקרקע שלא משקים אותו לכן הוא לא מתפתח!

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה שמוליקיפוד קוצני משרבב את מחצית גופו מחלון הנוסע של פיז'ו עם ספוילרים וג'אנטים מגנזיום. אם אני החיים שלך למה אתה לא עוצר, יא ערס???

5 תווים

קו---------------------------------------

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורנו היקר pawer of spl (שגיאת הכתיב במקור) מדבר על צומת גלילות בואכה הכפר הירוק

ואילו בכתבה מדובר על תל-אביב רבתי (היא הייתה מתחת לבית שלי ולא עשיתי כלום... :lol: ).

לכו לישון.

MCS 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחורנו היקר pawer of spl (שגיאת הכתיב במקור) מדבר על צומת גלילות בואכה הכפר הירוק

ואילו בכתבה מדובר על תל-אביב רבתי (היא הייתה מתחת לבית שלי ולא עשיתי כלום... :lol: ).

לכו לישון.

האם תל אביב רבתי לא כוללת צומת גלילות, בואכה הכפר הירוק, ואולי הכתבת היתה גם שם, פגשה גברים

לא מענינים, ועברה למרכז תל אביב, בואכה תל ברוך, בכתבה כמו בסרט יש עריכה, ולא ניתן להכניס בכתבה מסוימת, את כל ההתרחשיות הלא מענינות, והלא מושכות קוראים, גם במגזין הריטינג קובע.

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם תל אביב רבתי לא כוללת צומת גלילות, בואכה הכפר הירוק, ואולי הכתבת היתה גם שם, פגשה גברים

צביקה

אתה טועה צביקה.

אני מכיר את כל הזונות בצומת גלילות ובכפר הירוק , אף אחת מהן לא כתבת.

GOT סחוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. אישפוז, קח חומר ריסוס ורסס את העץ זה כבר ישאיר להם טעם אחר בגרון ובמוח. (יש לשכן שלי פרדס של גת על חצי דונם)

2. דניאל, אחת כזאת נראית טוב עומדת לך מתחת לבית ואתה לא עושה כלום? היתי אומר שאתה חובב גברים אם ככה

some people need a high five

in the face

with a chair

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...