Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

pioneer DEH-P8400MP שווה?

snowbol
שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

האם זה מכשיר טוב ?? האם למשהו יש אותו?

כמו כן מה עדיף הוא או JVC KD-LH1100 ?

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

:evil:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אף אחד לא מכיר או לא יודע? :?

THE SYSTEM: HU: ECLIPSE cd-7100, AMPS : XETEC vector 350.6 , A/D/S p950.2 , FRONT : MAC AUDIO Maximus 2.16 , Sub : Rockford Fosgate rfz3412 12' 150w rms

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם זה מכשיר טוב ?? האם למשהו יש אותו?

כמו כן מה עדיף הוא או JVC KD-LH1100 ?

לידיעתך, פיוניר הפסיק את הייצור של ה8400 לטובת מחליפו הטוב יותר 8500.

לדעתי הHU מצויין מבחינת האופציות שהוא מציע. לא אהבתי את מנגנון הפתיחה המסובך ולכן רכשתי 7500 שדומה לו מאד.

http://www.pioneerelectronics.com/Pioneer/CDA/CarProducts/CarProductDetails/0,1429,92899,00.html

D

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע שהפסיקו לייצר אותו..לכן הוא נמכר במחיר נמוך הרבה יותר...

ותכלס זה אותו המכשיר כמו ה8500 רק עם שם אחר...אולי כמה פונקציות פחות אבל בס"הכ אותו מכשיר....

בקשר למנגנון פתיחה אני באמת לא יודע כמה נוח יהיה שהפנל הזה ישכב כל הזמן בשבילשהתצוגה תהיה נורמלית, כמו כן אני לא בטוח בנוגע לדלאיי שלו...כי אם זה איזה 7 שניות בין שיר לשיר אז אני אפילו לא אפזול לכיוון שלו

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא refurbished ולא נפל משום משאית...נכון שזה לא כמו חדש אבל זה בא בחבילה חדשה והמכשיר חדש לגמרי כי אם גם היה בו פגם הוא הוחלף ונוסע ועכשיו הוא בסדר גמור אפילו יותר טוב מחדש כי הבדיקות שהוא עבר קפדניות יותר..

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

refurbished זה אומר שהמכשיר או שהיה בתצוגה או שהוחזר במסגרת 14 יום מיום קנייתו או שהיה בו פגם כלשהו שבגללו הוא הוחזר...המכשיר מוחזר למפעל ושם כל פגם קטן מתוקן והמכשיר יוצא חדש לגמריי רק שאי אפשר לקרוא לו חדש, אורזים אותו מחדש והכל הוא בא עם כל התוספות המקוריות ןפילו עם אחריות של חודש וחצי...

ולכן המחיר שהוא נמכר בו הוא מחיר נמוך בכ 50% ממחירו כחדש על אף שהוא אפשר להגיד די חדש בעצמו.

ואין מצב לעוד אחד כי זה מארה"ב ופשוט אלינו קרובים אז אני מתלבט מה להזמין..

תנסה בebay יש שם כמה מוכרים ששולחים לישראל את הנגנים האלה אז אם תתעניין אתה יכול לקבל אותו לארץ...

המשלוח יעלה לך איזה 70$ עם ביטוח , זה עדיין יוצא שווה אבל אתה תעשה את החשבון

101 סוסים לבלימת האיביזה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ל8400 אין שום דיליי שם העברה בין שיר לשיר והמנגנון הפעלה שלו הוא נוח חבל על הזמן זה הרבה יותר נוח שהוא שוכב כי זה בזווית נוחה

וזה גם אחד המכשירים היותר יפים שראיתי....

לחבר שלי יש אחד כזה

היום זה המחר שדאגת לו אתמול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7610 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...