Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טרקטורון לשעות הפנאי, שווה את ההוצאה או לא?

d00G
שימו לב! השרשור הזה בן 6643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לטרקטורון תיהיה עגלה שאיתה אני יסע לחולות, לים וכו' בשביל לרכב עליו. האם יש עוד דברים שאני צריך לדעת?

תודה, יוסי.

שים לב: רוב או כול החופים בישראל סגורים בפני נסיעת כלי רכב, כמו גם רוב משטחי החולות שהם בעצם שמורות טבע!

כמו כן - אם תחזיק טרקטורון - לאו דווקא תצטרך ידע בריתוך (?), אני חולק על זה שטען זאת: לא יותר ידע בריתוך מאשר מי שמחזיק רכב פרטי "רגיל".

עוד נקודה חשובה: אין תחליף לרכיבה (גם באוגוסט!) עם קסדה (כמובן), כפפות שטח, מגיני ברכיים, מגיני כתף וגוף ומגפיים. מניסיון אישי. ועוד: טרקטורון הוא כלי מכשיל: הוא מהר מאד נוטע בך תחושת אשליה של שליטה בכלי אבל מרכז הכובד שלו גבוה יחסית ובפרט בארץ אשר בה הוא מחויב בהתקנת קשת התהפכות. שים לב לא להתהפך!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמובן שאני יתחשב בכל הדברים הנ"ל, אני יסביר לכם בדיוק מה אני רוצה.

אני רוצה כלי, שיהיה זריז, אבל לא יותר מידי זריז, שיהיה קטן (עד כמה שאפשר), שיחזיק בעליות ובחולות, ולא חייב ל-2 אנשים אפשר גם לבנאדם אחד. כלי שלא יהיה יקר מידי, ושלא יעשה בעיות יותר מידי, צריכת הדלק היא גם נושא חשוב. יש לי ולאבי ידע קודם במכונאות, וגם לחבר של אבי יש מוסך בלוד, אז בעיות ותקלות אני ידע לתקן אם צריך. זה לא הבעיה שלי.

תודה רבה, יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הארקטיק קאט DVX400 יכול להיות נחמד. בעצם, כל טרקטורון ספורט יהיה נחמד (הפרדטור, הDS והDVX), אבל הDVX אמור להיות זול יותר.

בכל מקרה, יש פורומים בנושא, כדאי לך להתייעץ עמם.

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא רוצה משהו מסוכן (DS) אני רוצה משהו בסיסי, לא מהיר מידי, ולא מסוכן מידי.

שיהיה איתו רק כיף, הרי בכל זאת זה כלי מאוד מסוכן טרקטורון. שלא יהיה גם יקר ולא יעשה בעיות.

תודה, יוסי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שדווקא כלים ספורטיביים הם בטוחים באותה מידה, אם לא יותר.

בעיקר עניין של משקל - הם שוקלים בין שני שליש לחצי מטרקטורוני עבודה. הם גם נמוכים יותר ורחבים יותר, מה שמביא ליציבות עדיפה.

כאמור, DVX...

למכירה פנסים קדמיים מקוריים חדשים לGTI MKV

My grandfather rode a camel, my father rode a camel, I drive a Mercedes, my son drives a Land Rover, his son will drive a Land Rover, but his son will ride a camel -

Rashid bin Saeed Al Maktoum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי הרבה ידע אבל אני יכול לייעץ קצת.

לפי מה שאתה אומר אני הייתי הולך דווקא על הספורט מן של פולריס למשל(יש אחד בבית שנת 99 500 סמ"ק) הוא כלי עם כוח שלא נגמר ומאוד נוח להרכבה של שתיים למשל.

כל טרקטורון ספורט ידרוש ממך הרבה יותר תצומת לב וכמו שאמרת הם כנראה יהיו יותר מסוכנים ואני גם חושב שהם יותר מסתם טיולים על החוף.

בכל מקרה אם לא דווקא הספורטמן אז כל טרקטורון עבודה אחר בנפח די גדול.

אני התייחסתי לספורטמן כי זה כלי שיש לי ניסיון איתו.

דרך אגב שקונים כלי כזה לוקחים לבדיקה.

והייתי ממליץ לבדוק אפשרות של קנייה דרך סוכנות של פולריס(או כל אחד אחר) כי בד"כ הם נותנים אחריות על טרקטורונים יד שנייה.

נ.ב.

על חוף הים אסור ליסוע וזה אפילו יכול לעלות לך בקנס כספי גבוהה.

to finish first first you have to finish

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב אם אתה מעלה סרטונים ואתה מדבר על DS אז בבשה לך DS עם טורבו ו180 כוחות סוס

http://www.mytempdir.com/428115

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז כמו שאמרו לך פה רבים לפני טרקטורן זה כלי מאוד כיפי ונותן FUN בכומיות מסחריות אבל אם אתה לא מבצע חלק מהטיפולים אז קצת יקר להחזיק אותו.

אני לא חושב שכדאי לך לקנות בלאסטר בגלל שזה כלי די קטן, ממש אבל ממש לא נוח להרכיב עליו, מנוע 2 פעימות 200 סמק שנותן הרבה כוח,אבל הכלי הזה ממש שוחט באחזקה שלו, צריך לעשות לו מנוע פעם בכמה זמן וזה לא ממש זול אבל מבחינת כיף אז זה אחד הכלים הכי כיפים שנסעתי עליהם, לדוד שלי היה אחד כזה וממש אהבתי אותו, מכונת ביצועים אמיתית.

אם אתה רוצה כלי עבודה אז כמו שהמליצו לך לך על אחד הכלים של הונדה, אלו כלים שלא נגמרים ומחזיקים לעד, פשוט לא קורה להם כלום, מאוד מאוד אמינים, מאוד חזקים, לא הכי מהירים אבל גם לא תגיע אחרון כל פעם, האחזקה שלהם יחסית זולה ופשוטה.

יש גם את הכלים של פולריס ולמרות שהם אוטמטיים גם הם מומלצים לטיולים, סקרמבלר או L400 הם טרקטורוני ספורט אוטממטיים מאוד נחמדים וטובים אבל לפולריס יש כמה מחלות כמו למשל המגנטו שנוטה להתקלקל פעם בכמה זמן.

יש גם את טרקטורני העבודה של פולירס כמו האקספרס והאקספלורר שהם מאוד מומלצים ואין שום דבר שהם לא יעברו בשטח, אבל גם להם אותם בעיות.

המליצו לך על DVX, לדעתי אם אין לך את הניסיון הדרוש אז חבל לך בכלל לחשוב על כלי כזה כי הוא פשוט כלי מטורף, הוא יחסית קטן, מנוע חזק מאוד, די יקר גם לקניה וגם לאחזקה ואם אין לך ניסיון אז עדיף שלא תתקרב אליו כי זה יסתיים רע מאוד, כנ"ל גם לDS ופרדטור.

וואריאר או הונדה EX הם גם כלים שיכולים להתאים לך, הם ספורטיביים, מהירים, אמינים, לואריר יש קצת בעיות חשמל בסלילים שלו אבל לא ממש בעיה לסדר אותם, בכל אופן כלים ממש מומלצים ומהנים שאני בטוח שתאהב, יש להם גם שוק חזק מאוד, שים לב שהונדה EX שהוא היה מיבוא בין השנים 96-96 נמכר במחירים די גבוהים 15-20 אלף.

ובנוגע למה ש GREEN MONSTER, אז הוא צודק ב100% כי אני מכיר את מי שהוא היה חבר שלו ושניים מהם הם בעלי מוסך לטרקטורנים ואופנועים, לאחד אחר לו ולאחיו יש מוסך קטן מתחת לבית, ולשאר החברים שלהם גם היה כלים והם היו מטפלים בהם בחצרות ככה שחבל לזלזל בידע של "ילדים" כי אותם ילדים התחילו לרכב מגיל 14 והיו גם לומדים מכונאות והיו ממש מלקקים את הכלים שלהם.

mercdes-benz E350,jaguar xj, audi a3 sortback, seat leon 1.8tsi. gmc sonoma 92- my sweets

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב: רוב או כול החופים בישראל סגורים בפני נסיעת כלי רכב, כמו גם רוב משטחי החולות שהם בעצם שמורות טבע!

כמו כן - אם תחזיק טרקטורון - לאו דווקא תצטרך ידע בריתוך (?), אני חולק על זה שטען זאת: לא יותר ידע בריתוך מאשר מי שמחזיק רכב פרטי "רגיל".

עוד נקודה חשובה: אין תחליף לרכיבה (גם באוגוסט!) עם קסדה (כמובן), כפפות שטח, מגיני ברכיים, מגיני כתף וגוף ומגפיים. מניסיון אישי. ועוד: טרקטורון הוא כלי מכשיל: הוא מהר מאד נוטע בך תחושת אשליה של שליטה בכלי אבל מרכז הכובד שלו גבוה יחסית ובפרט בארץ אשר בה הוא מחויב בהתקנת קשת התהפכות. שים לב לא להתהפך!

מדבריך אני מבין שגילמת את בר מוח שאומר: "דרדסבא תמיד אומר..."

בעל טרקטורון, (ואם לא היה לך, אז סתם שתדע) צריך לרתך לא פעם בטרקטורונים ישנים חלקים מסויימים בשלדה, או במתלים הקדמיים אחרי שנוחתים מספר פעמים על הרצפה.

בקשר לקסדה, בשביל להטיף, יש כומר.

בקשר לקשת התהפכות, אני מוכן להראות לך לאיזה זוויות מגיע טרקטורון עם קשת התהפכות, זה שהיא גבוהה, לא מעלה את מרכז הכובד של הטרקטורון בצורה שלא תאפשר סיבובים מהירים או זוויות חדות.

אתה רוצה לצאת לטיול שבת עם המשפחה (טיול רגוע) אתה מוזמן ללבוש את כל ציוד המגן שתמצא באי ביי, אנשים אחרים לעומת זאת כאשר מטיילים עם משפחה, לא נמצאים במירוץ.

לא טענתי שצריך לדעת לרתך, אבל רצוי שיהיה לך את האפשרות מידי פעם לבצע תיקונים לבד, זה חוסך לא מעט כסף.

והכי מצחיק במה שכתבת, "שים לב שלא להתהפך", (???)

שא ברכה - ובברכה.

ולפותח השרשור, בהנחה שלא תעשה ביטוח וכל הבלגן הזה, ממליץ לך להוריד את קשת ההתהפכות, אחרת הנזקים לטרקטורון יהיו גבוהים בהרבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלאסטר לא יתאים לך מאוד נוקשה, מסורבל ו 2 פעימות רק למי שבאמת אוהב כלי זול שנותן הרבה ואם נופלים על אחד טוב אז אין הרבה הוצאות( אם לא הייתי מטפל לבד באמת שהייתה לי בעיה) ובנוסף בלסטר אוהב דלק.

עדיף לך למצוא 4 פעימות נחמד.

EX הוא אחלה וגם מתאים לך.

ועדיפות לסטרטר ולא לקיק, זה נחמד עד שיש בעיות ואז זה חרא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדבריך אני מבין שגילמת את בר מוח שאומר: "דרדסבא תמיד אומר..."

בעל טרקטורון, (ואם לא היה לך, אז סתם שתדע) צריך לרתך לא פעם בטרקטורונים ישנים חלקים מסויימים בשלדה, או במתלים הקדמיים אחרי שנוחתים מספר פעמים על הרצפה. ???

בקשר לקסדה, בשביל להטיף, יש כומר. יופי.

בקשר לקשת התהפכות, אני מוכן להראות לך לאיזה זוויות מגיע טרקטורון עם קשת התהפכות, זה שהיא גבוהה, לא מעלה את מרכז הכובד של הטרקטורון בצורה שלא תאפשר סיבובים מהירים או זוויות חדות.

אתה רוצה לצאת לטיול שבת עם המשפחה (טיול רגוע) אתה מוזמן ללבוש את כל ציוד המגן שתמצא באי ביי, אנשים אחרים לעומת זאת כאשר מטיילים עם משפחה, לא נמצאים במירוץ.

לא טענתי שצריך לדעת לרתך, אבל רצוי שיהיה לך את האפשרות מידי פעם לבצע תיקונים לבד, זה חוסך לא מעט כסף.

והכי מצחיק במה שכתבת, "שים לב שלא להתהפך", (???)

שא ברכה - ובברכה.

השתעשעתי לקרוא את תשובתך המתנשאת. לא תאמין, אבל יש עוד אנשים שרכבו או עדיין רוכבים על טרקטורון כאן בארץ. אפילו שהם זקנים ממך... מאד הרשימה אותי הצעתך להראות לי לאיזה זויות אתה מצליח להגיע; בעוונותי ניסיון של 1 שנה בנהיגות מסלול (לא בארץ כמובן, בצרפת) תחרותית ועוד אין ספור שעות נהיגה (רכיבה?) בשביל הכיף. אם הרכב לא מתהפך או מתרסק, אלא נוחת כראוי - המתלים שלו יכולים לספוג המון (המון) נחיתות ולפני שניגשים לרתכת, הבולמים נהרסים. אלא אם אתה עושה זאת עם רכב טיול ולא רכב תחרותי יותר. נגעת גם בהתייחסותי לפן הבטיחותי: עצוב לשמוע שעדיין ישנם אנשים החושבים שאם בטיול משפחתי עסקינן - אז אפשר לוותר על ביגוד המגן. לידיעתך: הכומר לא יוכל לעזור מאוחר יותר, בגלל שיהיה מאוחר יותר. יש לי הרגשה שאם לא הייתה חובת קסדה לטוסטוסים ואתה היית או אולי הינך רוכב על כזה - בטח היית מוותר עליה. ולמשפט המחוכם האחרון שכתבת: לי עצוב שאתה מתשעשע מההערה שלי ומזה שאינך מפגין יכולות גבוהות יותר בהבנת הניקרא. הבקיאות שלך בנושאי הבטיחות מפחידה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6643 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...