Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור הסילבסטר הרישמי! (וגם מצעד הגאווה של חברי הפורום)

Guest ®XploiteR
שימו לב! השרשור הזה בן 6699 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אומנם קצת באיחור אבל רק עכשיו עבר לי ההנגאובר (יענו חמרמורת..)

שנה אזרחית טובה,מכוניות,סטקים ושתיה לרוב.. :beerchug::x-mas:

ולכל הרומנים שבפורום LA MULTI ANI

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 74
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שנה אזרחית טובה ומי יתן וליאשה יהיו חברים סוף כל סוף. והוא יפסיק להתחנחן לאישפוז. ולאלי.

מה אני רוצה מ2006 ?

אני קודם כל רוצה שיעבור לי הבחילה.

אחר כך אני רוצה לשתות שוב,

ואז ששוב יעבור לי הבחילה.

דניאל.

Those Who Dance Are Considered Insane By Those Who Can't Hear The Music.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יופי חכם גדול, ומס הכנסה מחשב לך את המס לפי השנה העברית? ביטוח לאומי משלם קיצבאות לפי התאריך העברי? תאריכים אתה סופר לפי התאריך העברי? אז חלאס לבלבל את המוח. חוגגים את תחילת השנה החדשה, ולא את הולדת או מות ישו או אנערף מי שמת או נולד ביום הנ"ל.

שנה טובה לכולם, הרבה בריאות והצלחה בכל מעשיכם. :)

פליקס

תאמת שכן...בדוק איךחיל מקבל צוי גיוס...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

spidrman, הישראלי הממוצע שותה 13.3 ליטר בירה (קורונה...) בשנה. ואתה? בשבוע? :wink:

האמת שאני ירדתי בכושר בזמן האחרון עקב עבודה בלילות, אבל... זהו... מחר יום אחרון,

ואז אני מתחיל להתאמן על מצערת מלאה לביקור באוסטרליה עוד חודש :beerchug:

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לפחות סיימתי לפני זמן קצת את החגיגות שנמשכו קצת יותר מ 26 שעות

אני יכול לפחות להגיד שזה בטוח החג שלי אז חג שמח לכל הרוסים היהודים הנוצרים הבודים ה..... מה עוד יש טוב הבנתם את הרעיון

CHEEEEEEEEEEEERS

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"עבדתי ערב, עבדתי בוקר. יום אחד" אפשר לקרוא את זה לפי הלחן התנכ"י של בריאת העולם. אין הרבה הבדל רק הרבה עבודה.

כשאתה עובד במוצ"ש עד 12 בלילה ולמחרת צריך לקום שוב ב7 בבוקר למשמרת, אין לך הרבה ספייס לחגוג את השנה החדשה.

אבל שיהיה, אין הרבה הבדלים בין הסילבסטר ליום שישי רגיל שלי, קונים וודקה מזיינים תשכל וקמים למחרת בערב. אז אפשר להגיד שפספסתי יציאה של יום שישי. :roll:

הכי מצחיק היה לנסות לשכנע את הרוסים בעבודה שלי שאנחנו היהודים בישראל לא אמורים לחגוג את הסילבסטר בעיקרון כי זה חג נוצרי וזה לא חג שלנו. הם ניסו לומר לי שזה חג כלל עולמי.

עכשיו לך תסביר להם שישראל לא חלק מהעולם :wink:

שנה טובה.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שנה קלנדרית טובה ומוצלחת לכולם!

שלא יורידו לכם כנפיים או חצאיות עם פטיש 10 קילו וידפקו לכם חצי אוטו בדרך

שלא יחתכו לכם סט צמיגים חדש לפני שלקחתם אותו להתגרזנות

שלא יגנבו לכם את המערכת פיוניר דולפינים שקניתם בשקל וחצי

שלא יעבירו לכם מפתח על האוטו, ואז יחליטו להשלים את העבודה עם מגרפה

שלא יקרוס עליכם הבוק 3 טון שקניתם בטכנו-צינור עם אחריות "לכל החיים" (חיים של מי?)

שלא יהרס לכם המאוורר באמצע הצהריים בחודש אוגוסט בדיוק אחרי שחבר שלכם החליט לתקוע באוטו

שלא תבוא עונדה עם נאונים כחולים ומדבקות "No Fear" ותאכיל אתכם עשן

שלא ישפך לכם קפה חם על הביצים באמצע ה-Apex בנס הרים

שלא יחכה לכם ברמזור סמוי שאחותו מרביצה לו וחברה שלו לא נתנה לו כבר חודשיים.

שלא יחרבנו לכם ציפורים על כל הגג 2 שניות אחרי שעשיתם פוליש-ווקס באוטופיקס ב-5000 ש"ח.

שלא יבוא קטנוע שזרקתם עליו סיגריה אתמול, ויזרוק לכם סיגריה לתוך הרכב וישרוף לכם את הכיסאות ספורט המעפנים שלכם.

שלא תתגרזנו במנחת ופתאום ינחת עליכם איזה בואינג 747 ויביא לכם איזה שיפצור בשילדה.

שלא תתכופפו להחליף צמיג עם אפוד *זוהר* בצד הדרך, ואז יבואו אליכם 3 כושים גדולים מאחורה...

תנו בגבוהות :twisted:

- - -------[Fireball]------ - -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

С новым годом

שנה טובה.......!

( מה שמוזר זה שלא קם כאן "טיפוס" שהזכיר "סילבסטר" ואמר שהוא רצח יהודים...כי זה מה שכולם אומרים לי בלי קשר =\ )

וואי וואי איך חגגתי!! כל הלילה בכתה שאני אפסיק :roflmao: איך שפוגשים את השנה ככה היא תעבור עליך.....במקרה הזה אני רק יכול לומר הלוואי!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סילבסטר זה לתת שם קצר יותר וקליט יותר

מה אתה מעדיף ליקורא לזה ''חגיגות השנה האזרחית החדשה''

רנה דקארט אמר:אני חושב משמע אני קיים

גארי קספרוב אמר:אני טוב כי אני חושב 5 מהלכים קדימה

זיגמונד פרויד אמר:כשאתה חושב על משהו תחשוב עליו דרך כל 4 הכיונים ולא דרך כיון אחד הכיון הישיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי מצחיק היה לנסות לשכנע את הרוסים בעבודה שלי שאנחנו היהודים בישראל לא אמורים לחגוג את הסילבסטר בעיקרון כי זה חג נוצרי וזה לא חג שלנו. הם ניסו לומר לי שזה חג כלל עולמי.

שנה טובה.

למה בדיוק אנחנו לא אמורים לחגוג חג אזרחי למהדרין?!!

סילבסטר זה חג נוצרי- אנחנו חוגגים את השנה האזרחית החדשה

שנה טובה וחסרת ויכוחים תיאולוגיים!!

יש אנשים שמוציאים ממך את המיטב, אנשים נפלאים ונדירים. אני קוראת לו אהובי - אסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה בדיוק אנחנו לא אמורים לחגוג חג אזרחי למהדרין?!!

סילבסטר זה חג נוצרי- אנחנו חוגגים את השנה האזרחית החדשה

שנה טובה וחסרת ויכוחים תיאולוגיים!!

סתם שאלה, איזה חג יש בראש השנה,

אני נוצרי וכזה ועדיין החג הזה הוא לא חג דתי ככל שידוע לי ואין לא משמעות דתית - למרות שהידע הדתי שלי שואף לאפס אבל עדיין זה מה שידוע לי .

מעניין למה כולם טוענים שזה חג "נוצרי" ! ?מישהו יכול להסביר לי :p

Every man has his own destiny: the only imperative is to follow it, to accept it, no matter where it leads him

Henry Miller

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...