Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירשור תמונות מספר 1 ממפגש רכבי אספנות באנגליה. 22 תמונות, 3.1 מגה.

Guy
שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש בארץ לפחות עוד שתי מכוניות ברמה של המכונית של אלכס. GB's :wink: ...

בברכה,

קובי

קובי מילוא אני מסכים איתך. אני מכיר אחת לבנה במצב ג'דיד.:shock2:

אם תעלה עוד יצירת אומנת נוספת לסמלון שלך, תיחסם גישתך לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה הרכב שמופיע לפני הרנו אלפינה?

http://www.carsforum.co.il/shares/guy/UK/old/1/P8060045.JPG

די טומאסי כלשהו?

זו ג'נסן אינטרספטור (Jensen Interceptor). מכונית קופה-פאר בריטית משנות השישים ותחילת השבעים. היה גם דגם פתוח נדיר למדי. המכונית צויידה במנוע V8 של קרייזלר, בנפחים של 6.2 ו-7.2 ליטר, עם תיבה אוטומטית.

היה גם דגם בשם FF, עם הנעה 4X4 קבועה ובלמים עם ABS. מאד מתקדם יחסית לתקופה, וגם מאד יקר...

בברכה,

קובי

fs_!cid_001a01bf2e07$7ef075c0$0100007f@jacb.jpg

fs_dsc00066.jpg

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קובי מילוא אני מסכים איתך. אני מכיר אחת לבנה במצב ג'דיד.:shock2:
יש גם אחת צהובה מדהימה באזור חיפה. היא שווה בערך 150,000 ש"ח והיא מוצעת למכירה בלוח יד שניה.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה דגם חד-פעמי או שג'נסן זה יצרן?
ג'נסן היה יצרן קטן, אבל מכובד.

האחים ריצ'רד ואלן ג'נסן הקימו את החברה בשנת 1936 לאחר שכבר כמה שנים קודם הם התעסקו עם שיפורי מרכב למכוניות קיימות. החברה נסגרה בשנת 1976, לאחר שהחליפה בעלות מספר פעמים.

למיטב ידיעתי הם מעולם לא יצרו מנועים משלהם, אלא שתלו במכוניות מנועים של פורד, קרייזלר, ולסיום גם של לוטוס (בג'נסן-הילי). היו גם נסיונות להחיות את המותג בסוף שנות ה-90, אבל הנסיון נכשל למרות שנבנו מספר אבי טיפוס יפים.

פרוט נוסף אפשר לקרוא כאן:

http://www.users.bigpond.com/tfmuch/jensenhistory.htm

בברכה,

קובי

NewCV8.jpg

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש גם אחת צהובה מדהימה באזור חיפה. היא שווה בערך 150,000 ש"ח והיא מוצעת למכירה בלוח יד שניה.
היא היתה שלי פעם, והיא תהיה שווה 150,000 ש"ח רק אם מישהו באמת ישלם את הסכום הזה. בינתים זה לא מה שהיא שווה, אלא מה שהמוכר רוצה...

היא פורסמה גם כאן בפורום, לפני כשלושה חודשים: http://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=72607

בברכה,

קובי

MGC Roadster 1969

Jaguar 420 1967

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שאני ציניקן, אבל יש דברים שלא צוחקים עליהם, למשל MGB's.:wink:
שירשור כזה ארוך בנושא MG וירון פרץ לא הגיב??? מאד משונה!

ac cobra - יצירת אומנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שירשור כזה ארוך בנושא MG וירון פרץ לא הגיב??? מאד משונה!
יכול להיות שהוא בחופשה בחו"ל. עכשיו קיץ וכולם מטיילים. חוץ ממני שאף פעם אין לי חופש מהעבודה וכסף לנסיעות. ככה זה שנולדים וחיים באופקים.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות שהוא בחופשה בחו"ל. עכשיו קיץ וכולם מטיילים. חוץ ממני שאף פעם אין לי חופש מהעבודה וכסף לנסיעות. ככה זה שנולדים וחיים באופקים.
מוטי שברת אותי

אני לא מפסיקה להזיל דמעות, יצרתי אגם...

אול תנחם אותך העובדה שעל פי מדיניות האוצר העתידית כנושא לאומי חברתי ראשון במעלה יוזילו את כרטיסי הטיסה, ואז בטוח שגם עניי עירך ואתה תוכלו להגשים את חלומכם , תשארו רעבים אמנם, אולם לחו"ל תוכלו לנסוע , נו ??? לא הגיעו ימות המשיח סוף סוף????

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6829 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...