Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

dragster

puntoELX
שימו לב! השרשור הזה בן 7693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.

היתי בשבת בתערוכה והיה שם דוכן מושקע של חברת dragster. חברה שעושה עלייה לארץ מאיטליה. מישהו מכיר אותה? מה אתם אומרים עלייה?

2pac

west side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי על החברה הזאת כתבה באגו כשהם היו בתערוכה, האמת הופתעתי לשמוע שהם איטלקיים גם כי הסיומת של האתר שלהם היא CH http://www.dragster.ch שזה אם אני לא טועה של שוויץ.

בכל אופן ממה שקראתי עליהם מדובר בחברה עם מוצרים ברמת כניסה שבשביל הכסף נותנים תמורה טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי מגבר מהסדרה הקודמת שלהם 606 (6 * 60RMS), המגבר ברמה גבוהה יחסית (שוב לא ברמה של PPI, ORION ואילך...), מה שכן המחירים בארץ כיום למגבר כזה הם בסביבות ה4-5K כך שהם בכלל לא זולים.

לפי המחירים האלה אין תמורה למחיר ב5K ניתן להביא מגברים הרבה יותר טובים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי היום בתערוכה וכמובן שראיתי אותם לא הבנתי מה אני רואה(פעם ראשונה שאני נתקל בחברה...) וכן היה להם רכב מושקע אחושרמוטה עם איזה מיליון רמקולים סאבים וכ"ו...

עכשיו ממה שהיה אפשר לשמוע שמעתי את הקומפוננט בדלתות ושמעו חרא הטוויטר שלהם מסריח בטירוף ובכל לא שמעו נקי אלא סאונד צעקני ומתחכתי, את הסאבים היה קשה לבחון כי הם היו FREEAIR והדלתות היו פתוחות אבל הם נראה לי נחמדים... בכל מקרה ממש לא אהבתי ובטח שלא את המחירים שנראים לי גבוהים, בכל מקרה היה שם שני רכבים של סראונד ושם שמעו כמו שצריך(טוב נו מורל :wink: ) אבל הסאבים איכזבו בעוצמה...

Kenwood HU

Kenwood Rear 7*10 80W RMS Speakers

Morel Hybrid 6 Component System

Lightning Audio S2.300 1*340W RMS

Lightning Audio S2.250 2*75W RMS

Lanzar VIBE420 2*150W RMS

Rockford Fosgate 12" Subwoofer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה היה שם שני רכבים של סראונד ושם שמעו כמו שצריך(טוב נו מורל :wink: ) אבל הסאבים איכזבו בעוצמה...

שכחת להוסיף בסוף "(טוב נו מורל :wink: )" . . .

:wink:

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שלא, אבל אתה רואה לפי האופי של הטוויטר שהוא זורם לך במוח :screwy:

Kenwood HU

Kenwood Rear 7*10 80W RMS Speakers

Morel Hybrid 6 Component System

Lightning Audio S2.300 1*340W RMS

Lightning Audio S2.250 2*75W RMS

Lanzar VIBE420 2*150W RMS

Rockford Fosgate 12" Subwoofer

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7693 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...