Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלב VS סויה... מה אתם מעדיפים

redbaron
שימו לב! השרשור הזה בן 6910 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אפשר לראות בזה כסקר מטופש, אבל, היות ויש כאן לא מעט אנשים שהם אוהבי חיות ומבינים בתוספי מזון ובריאות אז, מה אתם מעדיפים, חלב או תחיליפי?

"האמת על תעשיית החלב"

חלב בריא או לא (חוץ מבשמן :roll: )?

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני אוהב חיות (בצלחת), מבין בתוספי מזון ובריאות, ואלרגי לחלב (כל הפין).

באופן כללי, בלי קשר אלי, אני מאמין שחלב (פרה) לא בריא, היות והוא לא בנוי לפירוק בקיבה אנושית, אלא בקיבה של עגלים, אשר יש לה הרכב אנזימטי שונה.

לגבי הסויה, ישנן כמה חברות עיקריות שמייצרות מוצרים, הגדולות ביניהן הן תנובה צוריאל ואלפרו. החלב של תנובה טעים ומגוון יותר (הוא גם טרי), אבל מלא בסוכר ברוב המקרים למעט סוג אחד או שניים, וזאת על מנת לטשטש את טעם הסויה. חובבי הבריאות לא יעדיפו אותו בגלל רמות הסוכר.

חלב אלפרו פחות מתוק, ובעל איכות דומה לזו של תנובה. הוא מיובא מבלגיה (אנטישמיטים), ולכן לא מגיע בגרסה טריה.

צוריאל מייצרים בעיקר משקאות חלב סויה שונים, לא נתקלתי בחלב סויה ללא טעמים מצידם. המוצרים שלהם מגיעים אך ורק בקירור, והם לא רעים.

נקודה שצריך לשים לב אליה היא שסויה עשויה להכיל אסטרוגן. אם צומחים לך שדיים, רצוי להפסיק לצרוך.

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסביר למה VEGANS הם כאלה אה ? :)

ובנימה קצת יותר רצינית , אני נתקלתי בחלב סויה של צוריאל לא בטעמים ( למעשה אני מתפלא איך אתה לא ... בהרבה מאוד בתי קפה משתמשים בהם משום מה ) והם מזעזעים.

לי אישית אין בעיה עם חלב בתור מוצרי חלב מעובדים ( גבינות על פיצה ועל הפרה שאני אוכל בלחמניה ) ומיכיוון שאידאלוגיה צמחונית או טבעונית הן לא ממש דרך חיים בשבילי , אני לא מוצא צורך להפסיק לצרוך חלב או בשר , לא בריא זה ענין ידוע על פי רוב.

ליביו

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שותה רק תערובת של 25% חלב אלפקות טהור, 25% חלב עיזים ו50% Paraflu.

למעיים בריאים ונטולי קורוזיה.

אל תשאל מה אתה יכול לעשות בשביל תרבות מוטורית, שאל מה תרבות מוטורית יכולה לעשות בשבילך.

המלצת השבוע: יפני זה money.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלב היחידי שאני שותה נמצא בכוס קפה על הבוקר ,והוא חלב 3% רגיל

חלב סויה/עיזים/חלב אורז נחמדים מאוד ,ואני גם שותה אותם מידי פעם

אבל לרוב זה חלב פרות רגיל טרי מפוסטר 3%-5%

הערה: האנזים שמפרק את הלקטוז שבחלב פרה נמצא בגוף האדם והוא נקרא לקטז ,אך הוא לא נמצא בתינוקים עד גיל שנה .

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני שותה חלב 3%, לרוב זה בקפה של הבוקר, למרות שלפעמים גם בערב כשחם ונגמר השוקו (ראו בהמשך) אני לוקח כוס חלב...

בנוסף אני שותה כל יום (טוב עד שנגמר ואז צריך לנסוע לסופר לקנות עוד) בערב שוקו קר או שוקו בננה בבקבוק (לא את כל הבקבוק, זה איזה ליטר... כמה שצריך) של יוטבתה (3 אחוזי שומן נדמה לי)...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא אוהב חלב :roll: אני לא מסוגל לקחת כוס חלב ולשתות אותה. אין לי בעיה עם שוקו או גבינות, אבל חלב טרי בכוס, לא אוהב.

צריך לבדוק את הנושא של חלב עזים, אמור להיות יותר טוב... יש לידי מושב שמוכר חלב טרי של עזים

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בסטייק ?

אם לא משמידים את נתח הבשר בצליית יתר , יש בו מספיק מיץ שישמש תחליף חלב במקום מי הגיר האלה שמשווקים לכם כמזון בריאות...

אגב , גילי , שמת לב ללוגו שעל החלב בסרטון . טנא נוגה...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בסטייק ?

אם לא משמידים את נתח הבשר בצליית יתר , יש בו מספיק מיץ שישמש תחליף חלב במקום מי הגיר האלה שמשווקים לכם כמזון בריאות...

אם תאכל על בסיס קבוע סטייק מפרה, יהיה לך כזה כולסטרול... שלא נדע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ,

יש לי כולסטרול , אני מ**ן בלי קונדום (פעם בשנה ,אבל בלי :roll: ) , המנוע אצלי עם CO 6 , רובץ שעות בשמש יוקדת ונוסע במהירויות שמקרבות אותי אל מותי.

לפחות לא נמות משעמום...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו ,

יש לי כולסטרול , אני מ**ן בלי קונדום (פעם בשנה ,אבל בלי :roll: ) , המנוע אצלי עם CO 6 , רובץ שעות בשמש יוקדת ונוסע במהירויות שמקרבות אותי אל מותי.

לפחות לא נמות משעמום...

זה מה שכולם אומרים עד שמגעים למיון...

חוץ מזה יש 20 חומצות אמינו שמהן מורכבים חלבונים.

במוצרים מין החי יש את כולם, מי שצמחוני חייב לשתות סוייה בכדי לשהלים אותם, כך שאין לכם ברירה אם אתה אוהבים או לא, צריך לשתות חלב סויה מי שצמחוני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה רע בסטייק ?

אגב , גילי , שמת לב ללוגו שעל החלב בסרטון . טנא נוגה...:roll:

:mm_yeah: :mm_yeah: :mm_yeah:

A MACHINE , KEPT ALIVE BY HIS LOVE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פחחח אשכנזים כולכם..

אני לא נוגע בשום מוצר של סויה וטעמתי והקאתי את כולם (וזה לא שנפלתי על חברות גרועות אלפרו וכד'..)

אני שותה קפה שחור, ותה ירוק לפעמים אז חלב לא ממש על בסיס יומי..

מטורף על נס , אייס קפה, שוקו וכל אלה שותה חופשי כשיוצא אין לי בעיה לשתות כוס חלב ככה נקי.

משתדל לקחת על בסיס יומי אחרי אימון חלבון מיי גבינה מרוכז 0 אחוז שומן וכורסטרול בטעם וניל.

בשר עוף וטונה אוכל חופשי ביצים, חלב עזים, אלפקות, וכל השאר זה מעדן אבל יקר ולא נגיש.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...