Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ראיון עם מנכ"ל סמל"ת- יבואנית פיאט, אלפא, לנצ'יה ופרארי

stio
שימו לב! השרשור הזה בן 6898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יפתח, להזכיר לך את השיחה הקטנה שהיתה לנו באירוע שחתם את הטרגה-פלוריו (מלון דן-פנורמה בת"א), בעצמך אמרת שתיאמו לך פגישה עם אורן חסון אבל ביטלת כי לא יכולת לבוא. אתה יודע שאני מכבד אותך ואין לי שום דבר נגדך אבל תתעסק במועדון שלך ועזוב את שלנו. אין לך מושג קלוש מה הלך הרוחות בוועד המועדון שלנו, המועדונים שלנו לא זהים לא בהרכב החברים ולא בהתנהלות, הרי בעצמך אמרת לי שאתם לא מסוגלים לעשות מפגשים רגועים ו"תרבותיים" כמו שלנו ואתכם מעניין רק מפגשי נהיגה של התחרעות - שזה בסדר לכשעצמו אם זה מה שעושה לכם את זה. נכון שסמל"ת לא תומכים באף מועדון מבחינת ספונסר ומבחינת מועדון אלפא איננו מעוניינים בכך בכלל ! אנחנו עמותה עצמאית וכך נישאר. שת"פ זה טוב ונחמד אבל אנחנו עצמאיים וכך גם סמל"ת. גם לי היתה קאפה טורבו וגם אני שילמתי על תיקונים במרכזי אבל מעולם לא חזרתי על אותה תקלה, תמיד קיבלתי שירות הוגן, מסור ומקצועי ועל-כן הערכתי לצוות המוסך. קנית לנצ'יה ואתה יודע מה קנית אז מה אתה מתבכיין על מחיר החלפים ?! ראית בעלים של אאודי או וולוו או ב.מ.וו שמתבכיין על מחירי חלפים ?! אני לא ! ולנצ'יה מכוונת להתחרות בדיוק באלה. המפגש האחרון במוסך המרכזי היה תוצאה של שת"פ בין המועדון וסמל"ת שהביעו נכונות והמון רצון טוב לעזור ואל תשכח שהם עסק כלכלי שנועד להרוויח כסף בעבור בעליו כאשר מכירת מכוניות ותיקונן היא רק האמצעי. אף יבואן לא נמצא "בעסק" מתוך ציונות ...

אל תירק לבאר שאולי תרצה לשתות ממנה בעתיד.

ניר.

If u have to go - go with a smile

lancia.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כאן די הפלת את עצמך, אני מצטער. לא יכול להיות שגרסת הכניסה של רכב מסוים תהיה נוראה ואיומה, וגרסת ה"על" שלו תהיה מדהימה עם רווחים. אל תשכחי שהבסיס הוא אותו בסיס, ולא מדובר כאן על יותר מסופר מיני מצויה. מנוע יותר חזק וגיר ידני לא הופכים רכב למדהים...

רוני

אחרי שנוהגים בגטס GLF ובגטס ספורט, ישנה הרגשה כאילו נהגת בשתי מכוניות שונות.

הגטס ספורט היא פשוט מיוחדת, נכון שהיא נראית אותו הדבר אבל מנוע חזק וגיר ידני בהחלט הופכים את הרכב למדהים. לגטס ספורט יש 105 כ"ס שזה כמו ל147 וכשנוהגים בה, באמת מרגישים כמה היא חזקה. אנחנו לא מדברים על GLF וGLS שזו בעצם אותה מכונית אבל מאובזרת בצורה שונה. אנחנו מדברים על גרסת הספורט של הגטס.

אני לא מתיימרת להיות מבינה גדולה אבל גם ל-206 יש מספר גרסאות ויכול להיות מצב שה1.4 אוטומטית תהיה מאכזבת אבל ה1.6 הספורטיבית תהיה מדהימה. (תסלח לי שאני לא זוכרת את השמות שלהן)

הגיוני?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי את עמדתך ולמה את "מגינה" על סמל"ת.

אני מזמין אותך לגשת למוסך ב.ט בבאר-שבע (מורשה), ולראות את המכונאים של קאיה!! עובדים על אלפא.

מוסך "אוטו-גת" (מורשה) בקרית-גת אין דין ואין דיין.

המוסך המורשה באשדוד (ברח לי השם..) אותו הסיפור.

ולא "שמעתי סיפורים" אלא רוב הפגועים של סמל"ת עוברים דרכי!! וכל המקרים שהזכרתי ושיש לי להזכיר אמיתיים ועצובים מרמת האחזקה.

מבחינתי אין שום סיכוי שאני יכנס למרכזי / מורשה, את כל חלקי החילוף שאנו צריכים אנו משיגים בעצמנו. אין לי שום עניין של הסתה או פגיעה במוסך, וכבודם (?) במקומם מונח אבל אמת היא אמת!

תשאלי שם מישהו אם הוא יודע מידות וכיוונים של דלתא HF טורבו של פריזמה סימבול או רחמנה לצלן של אינטגרלה (מנוע תמה טורבו).

ומתי את גברתי הנכבדה יצאת וסיירת במוסכים של סמל"ת?

קודם כל, כנראה שהייתה פה אי הבנה קטנה כי אני דיברתי ומדברת אך ורק על המוסך המרכזי של פיאט, אלפא ולנצ'יה את שאר המוסכים המורשים (או לא) אני לא מכירה ולכן לא דיברתי עליהם.

אז כרגע שאלתי מישהו (מהמוסך המרכזי כמובן) אם הוא יודע מידות וכיוונים של דלתא HF וכו'... ולמרבה הפלא במוסך המרכזי יש את כל הספרות והמידות של כל הלנצ'יות. אתה מוזמן להרים טלפון 03-6450612 ולשאול אותם על מידות וכיוונים ואני מבטיחה לך שיהיה להם את כל המידע המבוקש.

ברשותי פיאט בראבה שנת 96 ואני מטפלת בה רק במוסך המרכזי. אתה אולי לא יודע אבל אבא שלי עד לא מזמן ניהל את המוסך המרכזי של אלפא ולנצ'יה וכיום הוא מנהל גם את פיאט. הרבה לפני שהוא ניהל את פיאט טיפלתי ברכב שלי במוסך המרכזי ותמיד יצאתי מרוצה גם אם המחירים קצת יקרים. אז נכון שאבא שלי הוא המנהל ובגלל זה כתבתי לך עוד בתחילת הדיון הזה שאני לא אובייקטיבית אבל בגלל שאני מכירה את המערכת מבפנים ומכירה את הבעיות והתלונות אני מרשה לעצמי להגיב ולענות לך וכמובן שאני דואגת להתייעץ ולשאול את אבא שלי במקרים מסויימים.

אגב, עכשיו אני שמה לב שרק העברת אליי את השאלה לגביי ביקור במוסך המרכזי אך לא ענית לי. אז אשאל שוב, מתי היית בפעם האחרונה לטיפול / תיקון במוסך המרכזי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא מדברים על GLF וGLS שזו בעצם אותה מכונית אבל מאובזרת בצורה שונה. אנחנו מדברים על גרסת הספורט של הגטס.

אני לא מתיימרת להיות מבינה גדולה אבל גם ל-206 יש מספר גרסאות ויכול להיות מצב שה1.4 אוטומטית תהיה מאכזבת אבל ה1.6 הספורטיבית תהיה מדהימה. (תסלח לי שאני לא זוכרת את השמות שלהן)

הגיוני?

206XS? :-)

אביטל, למיטב זכרוני ה-GLS והספורט זה אותו הדבר.

בתחילת השיווק קראו לה ספורט וכעת קוראים לה GLS (היא מגיעה עם חישוקי סגסוגת, כריות צד, ספויילר חביב).

תקנו אותי אם אני טועה.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

206XS? :smile:

אביטל, למיטב זכרוני ה-GLS והספורט זה אותו הדבר.

בתחילת השיווק קראו לה ספורט וכעת קוראים לה GLS (היא מגיעה עם חישוקי סגסוגת, כריות צד, ספויילר חביב).

תקנו אותי אם אני טועה.

לגטס ספורט קוראים GLSport

חוץ מזה, הדגמים של הגטס הולכים ככה:

גטס 1.35 GLF גיר רגיל 5 דל' - רמת גימור בסיסית.

גטס 1.35 GLF אוט' 5 דל' - כנ"ל.

גטס 1.35 GLI אוט' 5 דל' - רמת בטיחות גבוהה יותר מה-GLF אבל אותה רמת אבזור.

גטס 1.35 GLS גיר רגיל 5 דל' - הגרסה המאובזרת

גטס 1.35 GLS אוט' 5 דל' - כנ"ל.

גטס 1.6 GLS אוט' 5 דל'

גטס 1.6 GLSport גיר רגיל 3 דל' - הגרסה המאובזרת והמשוכללת בין דגמי הגטס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גברת אביטל מוטיל,

אולי תתני קצת לאביך להגן על מעסיקיו. זו לא חוכמה גדולה להסתתר אחרי בני משפחה, בטח לא קטנים/נות ואולי אפילו קטינים/נות.

מר מוטי מוטיל - תתחיל להגיב ! או שאולי דעתך שונה מזאת של מעסיקיך ? אולי גם אתה מסכים עם המקרטגים ? אולי זה סתם הפחד שלך להגיד את אשר בו אתה מאמין.

כי בו נודה, שרות טוב מקבלים דווקה במוסכים הקטנים שעדיין מאמינים במוצרים שהיבואן היקר (expensive) שלנו שוכח ליבא. יבואן שלא מייבא ?! עצוב ....

בברכה, לקוח סמל"ת מתוסכל מהטמטום של היבואן !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפתח, להזכיר לך את השיחה הקטנה שהיתה לנו באירוע שחתם את הטרגה-פלוריו (מלון דן-פנורמה בת"א), בעצמך אמרת שתיאמו לך פגישה עם אורן חסון אבל ביטלת כי לא יכולת לבוא. אתה יודע שאני מכבד אותך ואין לי שום דבר נגדך אבל תתעסק במועדון שלך ועזוב את שלנו. אין לך מושג קלוש מה הלך הרוחות בוועד המועדון שלנו, המועדונים שלנו לא זהים לא בהרכב החברים ולא בהתנהלות, הרי בעצמך אמרת לי שאתם לא מסוגלים לעשות מפגשים רגועים ו"תרבותיים" כמו שלנו ואתכם מעניין רק מפגשי נהיגה של התחרעות - שזה בסדר לכשעצמו אם זה מה שעושה לכם את זה. נכון שסמל"ת לא תומכים באף מועדון מבחינת ספונסר ומבחינת מועדון אלפא איננו מעוניינים בכך בכלל ! אנחנו עמותה עצמאית וכך נישאר. שת"פ זה טוב ונחמד אבל אנחנו עצמאיים וכך גם סמל"ת. גם לי היתה קאפה טורבו וגם אני שילמתי על תיקונים במרכזי אבל מעולם לא חזרתי על אותה תקלה, תמיד קיבלתי שירות הוגן, מסור ומקצועי ועל-כן הערכתי לצוות המוסך. קנית לנצ'יה ואתה יודע מה קנית אז מה אתה מתבכיין על מחיר החלפים ?! ראית בעלים של אאודי או וולוו או ב.מ.וו שמתבכיין על מחירי חלפים ?! אני לא ! ולנצ'יה מכוונת להתחרות בדיוק באלה. המפגש האחרון במוסך המרכזי היה תוצאה של שת"פ בין המועדון וסמל"ת שהביעו נכונות והמון רצון טוב לעזור ואל תשכח שהם עסק כלכלי שנועד להרוויח כסף בעבור בעליו כאשר מכירת מכוניות ותיקונן היא רק האמצעי. אף יבואן לא נמצא "בעסק" מתוך ציונות ...

אל תירק לבאר שאולי תרצה לשתות ממנה בעתיד.

ניר.

1. את הפגישה עם אורן חסון ביטלתי לאחר שכל פעם שינו לי את מועד ושעת הפגישה (אני כנראה לא מספיק חשוב).

2. אין לי רצון להתערב לכם במועדון ולעולם לא עשיתי זאת, אבל אחרי כמה שנים טובות של התעלמות טוטאלית ממכם פתאום לאחר ארוע אחד הפכתם את עורכם? אל תשכח שהמועדון שלכם מנוהל ומסודר בצורה מאורגנת ומופתית ובמועדון לנצ'יה אני מריץ את העסק לבד + עזרה מחברים, יש לי כ 70 איש שרשומים ומקבלים עדכונים קשה לי להרים הכל בהסתמך על זמן פנוי בלבד ומי כמוך יודע את מידת ההקדשה שלי למועדון ומעל הכל למותג. אז איך אנחנו נראים בפני סמל"ת? אני צריך להיות מיליונר + 300 חברי מועדון בשביל לקבל יחס?? אמנם לא היית בפגישות אבל תן לי להזכיר לך את היחס החם שקיבלנו בשגרירות איטליה ואת הרצון לעזור.

את המועדון שלכם אני אוהב ומעריך (ומגיע למפגשים) אבל אין לך זכות לומר שאני מתערב לכם במועדון. האמת שהתעלמו ממכם היא אמת!

3.קניתי לנצ'יה ואני מתבכיין על החלקים?? דווקא מהמקלדת שלך זה יוצא?.....

להזכירך, בבעלותי: קאפה טורבו

דלתא HF טורבו

שאר המשפחה: קאפה 2.0 אוטומט

דדרה 1.6

אני מכיר את המותג על כל צדדיו, בכל מקרה המחירים בשמיים.

ולך אביטל.

אם הייתה אי הבנה אני מתנצל, התכוונתי לכלל המוסכים שנותנים את השירות ומוסמכים ע"י סמל"ת.

דווקא מקרה הראש מנוע בתמה יצא מהמרכזי, ולגבי המידות שביקשתי (במרץ 04) נענתי בשלילה 3 פעמים במוסך המרכזי.

גם מקרה צינור השמן יצא מהמוסך המרכזי.

וכן...גם מקרה הדדרה יצא (דיאגנוסטיקה) מהמרכזי וטופל במוסך מורשה בבאר שבע, ששוב, לא הועיל כלל.

והפעם האחרונה שהייתי במרכזי היתה בינואר (לא, לא בשביל תיקון אלא בשביל קאפה שהיתה למכירה וטופלה במרכזי)

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גברת אביטל מוטיל,

אולי תתני קצת לאביך להגן על מעסיקיו. זו לא חוכמה גדולה להסתתר אחרי בני משפחה, בטח לא קטנים/נות ואולי אפילו קטינים/נות.

מר מוטי מוטיל - תתחיל להגיב ! או שאולי דעתך שונה מזאת של מעסיקיך ? אולי גם אתה מסכים עם המקרטגים ? אולי זה סתם הפחד שלך להגיד את אשר בו אתה מאמין.

כי בו נודה, שרות טוב מקבלים דווקה במוסכים הקטנים שעדיין מאמינים במוצרים שהיבואן היקר (expensive) שלנו שוכח ליבא. יבואן שלא מייבא ?! עצוב ....

בברכה, לקוח סמל"ת מתוסכל מהטמטום של היבואן !

היי היי היי

א. גם אני יודעת לצעוק!!!

ב. אני לא קטינה.

ג. אבי לא מסתתר מאחורי! ולומר לך את האמת, אין לו בכלל עניין בפורום הזה, כשקורים דברים מעניינים לדוגמא הסקירה של מרוצי הראלי באשקלון אני מעדכנת אותו ומספרת ושומעת מה דעתו. מעבר לזה, אני בוחרת במה לשתף אותו או מה לשאול אותו וכאשר אני כבר מתייעצת ושואלת לדעתו אני כותבת ומגיבה כאן לבד ובשמי עם האינפורמציה שקיבלתי ממנו. אם הוא היה רוצה להגיב, הייתי פותחת לו משתמש.

ד. הוא לא קורא כאן את ההודעות כך שאת הפניות שלך אליו אתה יכול לעשות דרך הטלפון או האי מייל.

ה. אבא שלי לא מתערב בענייני סמל"ת הרי הוא רק מנהל את המוסך, הוא לא היבואן ואתה כמובן צריך לעשות את ההפרדה.

ו. על ההודעה הזאת דווקא אני בוחרת שלא להתייעץ עמו.

בברכה גברת אביטל מוטיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אישית מכירה המון לקוחות מרוצים שנהנים להגיע הן למוסך אלפא לנצ'יה והן לפיאט.
ופה בדיוק קבור הכלב.

בואו לא נכנס לנכונות של הסטיגמה על מכוניות איטלקיות (שמנסיוני אינן פחות אמינות מכל רכב אחר, אם הן מטופלות כהלכה), אבל הסטיגמה קיימת - שצריך להיות אחד שאוהב מוסכים כדי לאהוב רכב איטלקי.

עוד לא נתקלתי בבן אדם אחד שלא חשב שהלנצ'יה שלי מבלה יותר זמן במוסך מהרכב הפרטי שלו.

כדי שסמל"ת ימכרו כמו שצריך, הם צריכים להציף את הכבישים (דרך חברות הליסינג, אין דרך אחרת), ולגרום לכך שהדעה של אנשים לגבי מכוניות כאלו תשתנה (ושתשתנה מנסיון חיובי, לא מפרסום).

שאנשים ישמעו מחברים שהפיאט\לנצ'יה\אלפא שלהם לא רואה מוסך יותר מהפיז'ו של השכן, ולא יחיו מזכרונות של האוטוביאנקי שהייתה להם לפני 20 שנה ונסעה חרא כי אף מכונאי לא ידע לכוון לה הצתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רוב המגיבים עובדים\עבדו פעם בענף הרכב ?

האם אתם מודעים למחירי חלפים בחברות אחרות ולכן יודעים לבכות על מחירי חלפים לאלפא\לנצ'יה ?

נכון, ישנם חלקים מסויימים שהם יקרים, יותר מדי גם לטעמי ,אבל לפעמים חוסר חלפים חליפיים וכמות הייצור הקטנה של הרכבים האלה קובעת את מחירי החלפים ולא רצון היבואן.

עוד דבר, לפני שרוכשים אוטו חייבים לבדוק לא רק האם האוטו מתאים לך אלה גם האם אתה מתאים לאוטו הזה.

לא כל אחד יכול לקנות ב.מ.וו. 520 משומשת (ולא יקרה) וגם להחזיקה....הוא יקנה סדרה 3 או משהו יותר זול.

לגבי המועדונים , היתי במפגש של האלפא במרכזי (כמבקר) וחייב לציין שזה היה פשוט מדהים ואני לא יודע על מה הבכי המר שלך לגבי היחסים של היבואן...בעצם נוכח מצב הרוח המלחמתי שלך ותגובותיך בפורומים השונים זה לא פלא שהם לא רואים אותך ואת מועדון לנצ'יה (70 חברים ?) ממטר.

אם תתנהגו כמו אנשים מתורבתים ,תדברו בלי לצעוק אז אולי מישהו יקשיב לכם שם למעלה.

רק בידידות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם רוב המגיבים עובדים\עבדו פעם בענף הרכב ?

האם אתם מודעים למחירי חלפים בחברות אחרות ולכן יודעים לבכות על מחירי חלפים לאלפא\לנצ'יה ?

נכון, ישנם חלקים מסויימים שהם יקרים, יותר מדי גם לטעמי ,אבל לפעמים חוסר חלפים חליפיים וכמות הייצור הקטנה של הרכבים האלה קובעת את מחירי החלפים ולא רצון היבואן.

עוד דבר, לפני שרוכשים אוטו חייבים לבדוק לא רק האם האוטו מתאים לך אלה גם האם אתה מתאים לאוטו הזה

לא כל אחד יכול לקנות ב.מ.וו. 520 משומשת (ולא יקרה) וגם להחזיקה....הוא יקנה סדרה 3 או משהו יותר זול.

לגבי המועדונים , היתי במפגש של האלפא במרכזי (כמבקר) וחייב לציין שזה היה פשוט מדהים ואני לא יודע על מה הבכי המר שלך לגבי היחסים של היבואן...בעצם נוכח מצב הרוח המלחמתי שלך ותגובותיך בפורומים השונים זה לא פלא שהם לא רואים אותך ואת מועדון לנצ'יה (70 חברים ?) ממטר].

אם תתנהגו כמו אנשים מתורבתים ,תדברו בלי לצעוק אז אולי מישהו יקשיב לכם שם למעלה.

רק בידידות

אם אתה מעוניין לחטט בכיסים של אנשים אני חושב שזה לא המקום הנכון, ובטח לא האנשים הנכונים. ולדעתי, 70% מחובבי המוטוריקה קונים את הרכב שלהם כי זה מה שהם אוהבים! לא כי הוא משתלם להם כלכלית (עיין קצת בפורום טכני)

ואם אתה מוכרח לדעת אני מתאים בול לאוטו הזה. תודה על הדאגה.

אין לי שום רצון ש "יראו אותנו" אם היית טורח לקרוא את הת'רד במקום לקפוץ ולשלוף קשקושים אתה תבין שרוב טענותיי מופנות כלפי המוסכים וצורת הייחס של היבואן למותג.

בידידות....

אלפא רומאו ספיידר V6 3.2 בציר 2007

טל שביט (1955-2011) זה לא אותו הדבר בלעדייך, אתגעגע לנצח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבי לא מסתתר מאחורי!
אבל את כן מסתירה אותו כבר חצי שרשור.

באחת ההודעות הראשונות שלך כתבת:

ועוד משהו בנושא: עד לפני חודש היו שני מנהלים' date=' האחד ניהל את אלפא לנצ'יה והשני ניהל את פיאט. לאחרונה החליטו בסמל"ת (ואני באמת לא יודעת מה היו השיקולים) לתת לאדם אחד לנהל גם את פיאט וגם את אלפא לנצ'יה. אז אם תתנו צ'אנס.........!!![/quote']מההתחלה הכתיבה שלך נראתה חשודה וסובייקטיבית. מוטית בצורה די בוטה.

חלק מהאתיקה של לנהל דיון זה גילוי נאות.

אם היית מציינת כבר בהתחלה שיש לך קשר משפחתי לניהול המוסך הראשי ומביאה עובדות, מידע ותגובות לדיון, זה היה נראה רציני.

העובדה שהמשכת לסנגר בלי לציין שאת צד בעל אינטרסים בדיון היא ראויה לגנאי.

ואם כבר מדברים על אתיקה של דיון, אנא השתדלו לא לדרדר את תרבות הדיון בשרשור הזה, כי הוא התחיל כשרשור מעניין וחבל שהוא יינעל בגלל מריבות. ויכוחים לגיטימיים ותרבותיים הם דבר שכולנו משכילים ממנו, מריבות אישיות - לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדי שסמל"ת ימכרו כמו שצריך, הם צריכים להציף את הכבישים (דרך חברות הליסינג, אין דרך אחרת), ולגרום לכך שהדעה של אנשים לגבי מכוניות כאלו תשתנה (ושתשתנה מנסיון חיובי, לא מפרסום).

שאנשים ישמעו מחברים שהפיאט\לנצ'יה\אלפא שלהם לא רואה מוסך יותר מהפיז'ו של השכן, ולא יחיו מזכרונות של האוטוביאנקי שהייתה להם לפני 20 שנה ונסעה חרא כי אף מכונאי לא ידע לכוון לה הצתה.

זה ב"עולם מושלם". אבל גם אם זה לא אפשרי, לפחות לדאוג שלמי שיש כרגע אלפא או לנצ'יה, לא יחסרו חלקים, לא ישחטו אותו במחירים מופרזים על אלו שכן יש (אם כי סביר להניח שאלו שישנם לא נמכרו בשל מחירם המופרז - סוג של ביצה ותרנגולת) וידאגו שיהיה לו מקום לטפל באוטו.

לנצ'יה קאפה שעלתה לפני כמה שנים רבע מליון, שחונה שבוע עם שטיח גומי על הגג, לא תורמת הרבה לדימוי המותג. אם גומיית סאנרוף הייתה עולה בארץ פחות מ-800 ש"ח ויותר כמו 40 אירו (המחיר בספרד), בטווח הארוך זה היה משתלם ליבואן.

שי

פיספסת אה הו, אה הו, פיספסת, אה הו. פיספסת, נפלת על פז'ו.

אתה רוצה להתאבד נסה ליפול על שברולט.

פיספסת, פיספסת אה הו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא מחטט בכיסים שלך ידידי , רק רציתי להסביר שזה לא בעיה לקנות מכונית חלומותיך וצריכים גם לעשות חשבון האם גם מסוגלים להחזיקה.

אני יודע שאני מסוגל לקנות מרצדס משומש אבל, עם כל הכבוד לחלום הרטוב הזה, אני לא בטוח שיכול לעמוד במחירי האחזקה שלו ולכן מעדיף משהו שמתאים לי יותר.

ראיתי מספיק לקוחות שרכשו רכב מפואר משומש במחיר מציאה ואחרי פרק זמן קצר מכרו או השביתו אותו מכוון שלא יכלו לעמוד בנטל אחזקתו.

עברו הזמנים של אסקורט בת 10 שחלפים שלה הפכו לממש זולים עם התיישנותה , היום מכוניות יוקרה ישנות אפילו יותר יקרות לאחזקה ממכוניות חדשות וחייבים להתחשב בזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6898 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...