Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אהלן חברה

DaviX
שימו לב! השרשור הזה בן 7707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קוראים לי דוד, יש לי יונדאי לנטרה (כן אפשר לצחוק עלי, אני רגיל)

ואפילו נדפקתי מפירלס (בכלל מריצים קטעים הא?)

קיצר בזמן האחרון החלטתי שאני רוצה לעבוד על האוטו שלי בעצמי.

אני הולך לקנות את ה TS-w304C של פיוניר (ב500 שח) חדש. ולהרכיב אותו בעצמי כולל לבנות תיבה. יש לי מגבר פיוניר g35x שהיה מחובר עד לא מזמן לאחוריים (כשהיה לי 205) עכשיו הוא רץ על ריק (כי חיברתי אותו לפירלסים והוא שרף להם את הצורה) בקיצור נגשר אותו ונחבר, שיהיה צליל יפה., יש לי HU מגעיל טיכו של גנרל - לא עושה לי בעיות, אבל גם אני לא יכול להגיד שאני מבסוט ממנו...

הדרך ארוכה :) נעים מאוד.

אם בא לכם להתווכח, חופשי, לא איתי ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קוראים לי דוד, יש לי יונדאי לנטרה (כן אפשר לצחוק עלי, אני רגיל)

ואפילו נדפקתי מפירלס (בכלל מריצים קטעים הא?)

קיצר בזמן האחרון החלטתי שאני רוצה לעבוד על האוטו שלי בעצמי.

אני הולך לקנות את ה TS-w304C של פיוניר (ב500 שח) חדש. ולהרכיב אותו בעצמי כולל לבנות תיבה. יש לי מגבר פיוניר g35x שהיה מחובר עד לא מזמן לאחוריים (כשהיה לי 205) עכשיו הוא רץ על ריק (כי חיברתי אותו לפירלסים והוא שרף להם את הצורה) בקיצור נגשר אותו ונחבר, שיהיה צליל יפה., יש לי HU מגעיל טיכו של גנרל - לא עושה לי בעיות, אבל גם אני לא יכול להגיד שאני מבסוט ממנו...

הדרך ארוכה :) נעים מאוד.

אם בא לכם להתווכח, חופשי, לא איתי ;)

ברוך הבא..!

דבר ראשון להבא כתוב כותרות מתאימות לנושא ולא משהו בסגנון אהלן חבר'ה.. אבל אתה חדש נותר :wink:

לגבי הפירלסים - עלה לך מאה שקל כדי להחכים. תחשוב על זה כשיעור טוב לחיים ותגיד תודה שהם לא עשו נזק, כבר שמענו על מקרים בהם הם דפקו הד יוניטים ומגברים..

לגבי הסאב, חפש באינטרנט הוראות יצרן לגבי סאב זה ותבדוק אם הוא צריך תיבה אטומה, אם כן אז באיזה נפח. אם לא אז זה תיבה עם פורט, בה יש יותר מדי חישובים ודברים שאתה צריך להתחשב בהם שממש לא כדאי לבנות את התיבה הראשונה שלך כתיבת פורט - מסובך מדי. את התיבה יש לבנות מ-MDF בעובי של 18 מ"מ.

תחסוך קצת כסף ותחליף את ההד יוניט זריז מאד..

שוב, ברוך הבא!

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כדאי את הסאב ב 450 בלי תיבה?

בהחלט כן..

הסאב הזה פשוט והעיקר זול. יש לו תמורה מצוינת ביחס למחיר הנמוך שלו. הכל כמובן מתוך ניסיון של חברים פה ובביקורות שקראתי.. וגם שמעתי את הסאב בפעולה אבל את גירסאת הפרי אייר שלו.. ה-F..

ראלימן

קורס 154 RESTEPA.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...