Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שירות לקוי במוסך

מישהי 75

פוסטים מומלצים

הכנסתי את הרכב שלי לפני כ3 וחציצחודשים למוסך. מאז יש למוסך כל מיני תירוצים, לא מוצאים חלקים, הזמינו חלק-לא מתאים, הזמינו עוד אחד גם לא מתאים, עוד פעם מחפשים, בינתיים הכל שולם ורכב עדיין לא תקין. לפני 3 שבועות הודיעו שהרכב תוקן אבל כשהנעתי התחיל לעשות רעש נוראי שאי אפשר לנהוג בו (תוקנה לדבריהם התקלה אבל יצרו חדשה). מאז 3 שבועות ממציאים 101 תירוצים- הזמנו איש מוסך, המחשב התקלקל, הבעל מוסך לא נמצא, חסר בורג נסענו להביא אותו ועוד. הייתי לפחות 5 פעמים במוסך ב3 שבועות אחרונים ואף לא פעם ראיתי מישהו שמטפל ברכב, ושוב יש לו שלל תירוצים. כעת מתעלם ולא עונה לפלאפון. מה לעשות? לקחת את הרכב למוסך אחר לתקן ולתת לו לשלם על זה? להגיש תלונה לאיגוד המוסכים? אני התייאשתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה רכב?

איזה מוסך?

להוציא את הרכב מיד למוסך מומלץ, ולהגיש תלונה מיידית לאיגוד המוסכים

• רעיון טוב! 2

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע שתכתבי מאיפה בארץ ואיזה סוג רכב, ותקבלי כאן המלצה על מוסך. לא נראה שיש מה להשאיר את הרכב שם. 

אני לא יודע מה שווה תלונה לאיגוד המוסכים (לא מכיר), אבל אם הדברים כפי שאת כותבת יש מקום לתביעה קטנה. 

האם כל התקופה הזו סיפקו לך רכב חליפי לפחות? 

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בפרופיל רשום טוארג..

לפי הפורם במרכז, יש את מוסך רון שמומלץ.

כריזמה אייר 2002 יד ראשונה

יאריס 2005, כמו חדשה

?Is it just me, or is it getting crazier out there

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...