Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

"חבילת ההטבות" של קפיטל מוטורס...

yossiaviel

פוסטים מומלצים

טוב, אז הסיפור הוא כזה:

לאחר חפירות מצד אשתי לכיוון רכב חשמלי חדש, היא בדקה ברשת והצביע על רכב מסויים.

את האמת ? גם אני השתכנעתי קצת, והרכב הוא צירי FX EV, או ברוב מדינות העולם נקרא, OMODA EV5 .

ראיתי בקפיטל מוטורס, שהם מציעים אותו עדיין במחיר "החדירה" : 152990, לדגם ההתחלתי, ואמרתי לעצמי לתת ציאנס, לזרום איתם, כדי לנסות להגיע לעיסקה. הקונה נרשם כיד-1 . 00 ברשיון .

אגב, ניתן לקבל את המחיר הזה גם בקרסו, [סליחה פריסבי], כאשר מבקשים את התערבות מנהל האולם או זה של המכירות..

מחירי הרכבים שלהם אינם שונים ממחירי היבואן המלאים. מצד שני יש להם יתרון באספקה מיידית במקום. כולל העברת הבעלות, [שהיא על חשבון הקונה]..

השארתי פרטים בקפיטל , ולא חזרו. התקשרתי וענה נציג המכירות .

לאחר שיחה קצרה של דקות בודדות, שלא הניבה תוצאות של ממש, כאשר הוא ניסה בכל כוחו להוריד את מחיר הרכב שלי לכמה שיותר, לבסוף הגענו להסכמה לגבי מחיר הטרייד. לאחר ששלחתי לו תמונות של הרכב יחד עם טופס הבדיקה. בכל זאת הוא צריך להרוויח. ואני מבין את זה .

כאשר שאלתי אותו "איך מבצעים את העיסקה? אני רוצה להעביר את ההפרש בהעברה בנקאית".. 

ואז נפלה הפצצה האמיתית.

הנה חלק מהתמליל :

אני : יש הפרש XXXXX של כסף. תן לי מס חשבון בנק, ושלח לי הזמנה של החדש.

הנציג: רגע, אני צריך, וחייב לתת לך "חבילת הטבה". 

אני: בסדר. מה הבעיה ?

הנציג: חבילת ההטבה מתומחרת ב-....22000 שקל !! קח את זה בחשבון..

אני : מה יש בזה ???

הנציג : התקנת איתוראן, בתשלום חודשי על השירות, והבטחה על טרייד עתידי של החל מ- 15% הפחתה, ומעלה, על הרכב שקנית כרגע מאיתנו, לאחר 3 שנים...

אני : טוב, אני מוותר על כל אלה. תן את "ההטבה" הזו למישהו אחר. בוא נתקדם..

הנציג : אי אפשר. תראה...אני מבזבז איתך כבר 13 דקות עם העסקה. אני מוכר כאן ב-6 דקות רכב... אני כאן איתך בחריגה...

אני : שיהיה לך כל טוב. מצטער שבזבזתי לך את הזמן. ביי...

ואני שואל את עצמי שוב . עדיין קיימים אנשים שנופלים במלכודות הללו ?

את האמת ? כבר שכחנו מזמן את  הבטחת השר דאז, שכניסת חברות כאלה יגרמו לתחרות והורדת מחירים .

עריכה אחרונה על ידי yossiaviel
  • מצחיק 2
  • מבאס 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הוא סיים את השיחה ולא חזר אלייך אז כנראה שיש לא מעט אנשים שאכן נופלים בפח הזה.

האשמה היא לא בחברה, האשמה היא באוכלוסייה.

לו כולם היו בעלי הבנה בסיסית בצרכנות נבונה, חברות כאלו לא היו קיימות ולחילופין היו חולפות מן העולם. 

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהתגלו במערומיהם - מדוע שהנציג יחזור אליו ?

השאלה שצריכים לשאול היא לא האם נפלו אנשים ב"פח" הזה (שזה לא נראה כ"כ "פח" למי שעיניו קצת בראשו...) אלא מדוע משרדי מכירות נוקטים בשיטה כזו.

הנציג חורג מהזמן עאלק... כאילו שמוכרים פה חלב או יוגורט...

• אהבתי 1

alfa 156 2.5.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

170K ב6 דקות. שזה יחלחל לכם קצת.

אם זו המציאות אזי הרבה אנשים נופלים בפח ואני מבין למה אנשים שעושים את עסקת חייהם (נדלן) לא משקיעים את הזמן בשביל ללמוד את השוק שהם הולכים לעשות את העסקה הכי גדולה שלהם..

נהיה לארגים והנציג מכירות מוכר בכל יום בתכלס 3 שעות מתוך ה8 שעות משמרת. זה אומר 5 מיליון שקל כל יום?

• אהבתי 1
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, motizkn כתב:

לא מצליך להבין מה הוא מנסה למכור לך? הוא מצפה שתשלם עוד 22000 ש"ח?

או שפשוט הוא מנסה למכור לך איתורן ואומר שזה שווה 22000 ש"ח.

מצטרף לשאלה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היותר מעניינת היא למה פנית אליהם בכלל? 

לפי האתר שלהם, הם מציגים מחיר מחירון, תשלום חודשי של XXXX שקלים למשך 3 חודשים ואז מציגים אופציות לטרייד אין, השלמת היתירה, או פריסה שלה ל- 60 תשלומים. כול זה מבלי להציג את היתירה לתשלום

זה במילים אחרות, הלוואת בלון, רק שאתה לא יודע מה הבלון. ממש הלוואות שוק אפור. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 30 דקות, אלעדית כתב:

מצטרף לשאלה

הוא מצפה שאני אקנה ממנו את הרכב במחירון שלהם, שהוא למעשה המחירון של היבואן הרשמי בדיוק, בתוספת "ההטבה" המטופשת, שלטענתו היא שווה עוד 22000 שקל. הם לא מציינים את זה באתר שלהם, אלה רק בטלפון.

ז"א בחשבון פשוט, 152000 שקל+22000 .

לטענתו ,הרכבים במלאי למסירה מיידית, ההטבה היא למעשה התקנת האיתוראן, והאופציה שניתנת לי לטרייד אין בסוף התקופה, במחירון פחות 15% על הרכב שאני אמסור להם .

לא מבין מאיפה יש להם את החוצפה בכלל להציע כאלה דברים..

אני מתאר לעצמי שהם הצליחו עם כמה עסקאות מן הסוג הזה לפני כן, ובסך הכל מה יש להם להפסיד .

הרי להציע שטויות לא עולה כסף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד שקראתי את התגובות הייתי בטוח שלחצת פעמיים על 2 או על 0.

22000 ש"ח? אם בנאדם חוסך אלפיים ש"ח בחודש זה חיסכון של שנה. הזיה.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...