Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגיע הזמן להתקדם- סקודה אוקטביה או רעיון אחר ?

Roycohen1979

פוסטים מומלצים

לצערי הרב הזיע הזמן להפרד מהאופל אסטרה K סטיישן מודל 2017 שלי, שירתה אותי נאמנה במשך 4 וחצי שנים עם ממוצע של 40000 ק"מ בשנה (כשאין קורונה) והיא התגלתה כחזקה מאוד, שקטה בנסיעה, סוחבת נהדר גם בעליות קשות ורכב עמוס לעייפה ועדיין מלבד בלמים חלשים מרגישה מהנה על הכביש ביחס למשפחתומטית. היום רואה כבר 175000 ק"מ על השעון כשבמהלך השנים מלבד טורבו שהחזיר נשמתו לבורא לא חוותה אפילו תקלה אחת או שום צורך בתיקון נוסף מלבד החלפת בלמים, צמיגים וטיפולים שוטפים במוסך החברה, בנוסף עד היום אין סימנים של עייפות חומר, אין רעשים וקרקושים/ פלסטיקים מתפרקים/ חופשים למיניהם בכל מני אביזרים ומלבד פקק סורר בפנס ראשי ימין שנעלם הרכב מרגיש כמו חדש באופן מפתיע בהתחשב במוניטין של היצרן הזה.

אני אוהב לנהוג, יכול למצוא את עצמי חוצה את המדינה מצפון לדרום וחזרה ביום אחד, וביום אחר נכנס לסיוט של תל אביב או כל אזור אחר שסובל מהרכבת הקלה.

צריך רכב מרווח למשפחה עם 3 ילדים (אחת מתבגרת ואחד על בוסטר), עם בגאז גדול כמשפחה מטיילת לטיולים ארוכים, שיהיה לי נחמד גם כנסיעה משפחתית נעימה אבל גם כנהג קצת אגרסיבי שלוחץ חזק כשאני לבד באוטו ולא רק בכביש ישר.

החלום לסקודה סופרב נגוז מהעדר תקציב, אפילו שקלתי שברולט אקווינוקס עם פשרה על חוויות הנהיגה תמורת גודל ומרחב אבל נסיעת מבחן קצרה גרמה לי להחזיר את המפתחות (מוסר התנצלות כנה לאלו שנתקעו מאחורי כשהבנתי שפניית פרסה עם הבהמה הזו היא לא בדיוק חוויה נעימה פלוס 2 רוורסים מינוס נתיב שלם שצופר בחוסר סבלנות).

ואז עלתה האופציה של אוקטביה 1.5 ליטר כאחות הקטנה של הסופרב (להגיד על אוקטביה קטנה זה אירוני), כשהתקציב מאפשר לי את מודל 2020 הדגם שאחרי מתיחת הפנים החיצונית שעברה.

חייב לציין שקורולה סטיישן היברידית לא מעניינת אותי, נהגתי על כזו ויש לה הנאה מנהיגה של ביבמה ג'וק, רנו מגאן סטיישן חלשה ואנמית, סיוויק 1.5 טורבו עם בגאז קטן מדי ואי אפשר לחבר לה מתקן אופניים מאחור ומאזדה 3 צפופה מדי במושב האחורי.

האם האוקטביה יכולה להתגלות כסיוט תחזוקתי ?

אולי יש רעיון אחר שעונה על הקריטריונים שהעליתי ?

יאללה תשתוללו עם רעיונות/ מחשבות/ נקודות מבט שלא עלו לי בראש...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבת את המותג
תשתדרג לאיסינגה סטיישן (טורבו) עם 260סוסים ומרווח פנים מעולה
ותשאר עם הרבה עודף.

סייד סטיישן עם מנוע טורבו גם תתן לך הרבה בייחס למה שאתה מבקש.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חיפשתי אינסיגיה 2.0 בגרסה האחרונה שהגיעה לארץ, לא מצאתי אחת למכירה עדיין עם קילומטראז נמוך מספיק כדי שלשרוד אצלי 4 שנים ועדיין תחיה לספר את הסיפור.

אופל מותג בהחלט לא מוערך בארץ, אולי לובינסקי יצליחו לשקם את מה ששלמה סיקסט הצליחו להרוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכן שלי קנה שבוע שעבר אחת עם 100K ק"מ ונראת מצויין,
חייב לציין שהישנות שלו (החזיק 2 מ2012) שניהם עברו את  385K ק"מ על השעון אחת נמכרה לא מזמן לחלקים (קנו ג'ילי חדשה במקום) והשניהעכשיו הגיר מתחיל לזייף, והוא קנה את החדשה יותר

סה"כ הפגינו אמינות סבירה לאורך הזמן.

https://www.yad2.co.il/vehicles/item/yxaol1vz?ad-location=Main+feed+listings&opened-from=Feed+view&component-type=main_feed&index=6&color-type=Grey

עריכה אחרונה על ידי llaavvii
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, llaavvii כתב:

אהבת את המותג
תשתדרג לאיסינגה סטיישן (טורבו) עם 260סוסים ומרווח פנים מעולה
ותשאר עם הרבה עודף.

סייד סטיישן עם מנוע טורבו גם תתן לך הרבה בייחס למה שאתה מבקש.

אינסיגנייה סטיישן.... לא זוכר שראיתי כזו.

כמה סטיישן בכלל נמכרו? ועוד בגרסת ה 2.0 ליטר?

עריכה אחרונה על ידי razi_pazi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקטביה דור 3 מנוע 1.5 ליטר הוארכב נהדר, במיוחד בסוף חיי הדגם מודל 2020.

היה כזה רכב במשך 4 שנים ו-132k קמ כרגב ליסינג מהעבודה.

רכב מרווח מאוד, מאובזר היטב (מראות עם קיפול חשמלי, בקרת אקלים מפוצלת עם פתחים מאור ופנסי ערפל), מולטימדיה מעולה וצריכת דלק טובה (אצלי בממוצע ליטר ל-14 קמ כשלא ממש השתדלתי לחסוך...).

הרכב אצלי הפגין אמינות מושלמת!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, Michael01 כתב:

שקלת הונדה סיוויק?

כן, לאבא שלי יש כזו 1.5 ליטר טורבו.

רכב מדהים, ישיבה נמוכה והגה מצויין. הכול טוב ויפה אבל בגאז ממש קטן לצרכים שלי, בנוסף אי אפשר לחבר לו וו גרירה בגלל האגזוז המרכזי או מתקן אופנים מאחור כיוון שהכול פלסטיקים אז היא הופכת ללא רלוונטית כיוון שאצטרך להוריד את גב המושבים האחוריים ואז אין מקום לילדים כשיוצאים עם האופניים.

בתאריך 4.3.2024 בשעה 15:15, llaavvii כתב:

שכן שלי קנה שבוע שעבר אחת עם 100K ק"מ ונראת מצויין,
חייב לציין שהישנות שלו (החזיק 2 מ2012) שניהם עברו את  385K ק"מ על השעון אחת נמכרה לא מזמן לחלקים (קנו ג'ילי חדשה במקום) והשניהעכשיו הגיר מתחיל לזייף, והוא קנה את החדשה יותר

סה"כ הפגינו אמינות סבירה לאורך הזמן.

https://www.yad2.co.il/vehicles/item/yxaol1vz?ad-location=Main+feed+listings&opened-from=Feed+view&component-type=main_feed&index=6&color-type=Grey

אחלה עצה, אני בהחלט חושב עכשיו על האינסיגניה.

הרכב הספציפי הזה גם בשיקולים שלי וכבר יצרתי קשר על המוכר.

אם לא ילך איתו אחפש גם את ה1.5 ליטר השפויה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...