Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מוזיקה מאחסון מקומי - לא דרך האינטרנט

פוסטים מומלצים

יש לי שריטה, אני שונא עננים.

לא רוצה לנגן מוזיקה מיוטיוב או ספוטיפיי או כל פיתרון אחר.

אז... המכשיר המקורי שהגיע עם הלנצ'יה דלתא כבר לא ממש קולט דיסקים, כן אני עדיין עם דיסקים.

הוחלט לשדרג את המכשיר למולטימדיה, מגבלת גודל 7 אינץ'.

בנוסף אני צריך מכשיר שיודע לאחסן קבצים והמולטימדיה צריכה לדעת לגשת לקרוא ממנו.

מעבר לכך נדרש גם החיבור לשליטה מההגה אבל זה בקטנה.

מה עדיף במקרה כזה, אנדרואיד או מותג ?

אני לא זוכר איך קוראים למכשיר שמאפשר לאחסן מוזיקה ברכב.

אשמח לעזרתכם

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל מולטימדיה תציע חיבור USB. אליו אתה יכול לחבר דיסק און קי עם קבצים כאוות נפשך.

אבל, צריך לבדוק אם יש מגבלת נפח נתמך (כמו גם לעיתים יש מגבלה של שימוש בתקן 2.0 וכן מערכת קבצים FAT32) וגם לגבי קבצים נתמכים לניגון (למשל FLAC וכד').

נראה שניתן להשיג פלסטיקה ולהתקין איזה מכשיר אוניברסלי שרוצים.

לגבי מתאם שליטה מההגה, יש גם כאלו. אם תרכוש משהו סיני, צריך לבדוק מול המוכר עם מגיע מובנה (ולקוות שהוא יודע על מה הוא מדבר) או צריך קופסה חיצונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שכחתי לציין, אני מתכנן על המון מוזיקה ברכב, כנראה שיהיה 1TB.

לא מעוניין בדיסק און קי.

פלסטיקה כבר יש לי, שוכבת כבר כמה שנים בתא המטען וממתינה ליום שלה.

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מכיר מערכת מולטימדיה שיש לה זכרון מובנה גדול כל כך או לצורך הענין דיסק קשיח (HDD או SSD) מובנה (למרות שיש למשל DSP של אודיסון bit Play HD SSD, אבל עם רק 240GB).

בסופו של דבר תצטרך איחסון חיצוני כלשהו למערכת. מה המניעה מ-DOK? זה משהו שאפשר להסתיר או אפילו לייצר לו שקע במקום נוח.

יש גם מערכות עם כניסת כרטיס SD אולי, ובדר"כ אפשר לחבר נגן חיצוני בין אם בצורה מחווטת או אלחוטית (BT).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אכן המכשיר שזכרתי מהעבר, הוא תומך עד 2 טרה.

https://au.audison.eu/products/bit-play-hd/

Media Storage: 240GB SSD 2.5’’ (Included in bit Play HD SSD, internal, up to 2TB support)

האם יש דרישות מיוחדות מיחידת הראש כדי לחבר מכשיר כזה ?

DOK זה נפח קטן מדי לטעמי.

לא מעוניין באלחוטי.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 40 דקות, amir74 כתב:

האם יש דרישות מיוחדות מיחידת הראש כדי לחבר מכשיר כזה ?

היציאות שם הן RCA או אופטי, אז צריך כניסה תואמת ביחידת הראש או במכשיר אחר אליו יחובר.

אבל, מבחינת שליטה בו, נראה שרק דרך שלט ייעודי (DRC) או אפליקציה בטלפון. כלומר לא דרך יחידת הראש/כפתורי הגה.

אגב תיקון, לא מדובר ב-DSP עצמאי. אני בכלל לא בטוח שאתה צריך כזה מוצר לדרישות שלך.

אני מניח ש- @lanosforce ידע להרחיב לגבי מוצרים כאלו של אודיסון? או אחרים?

לפני 40 דקות, amir74 כתב:

DOK זה נפח קטן מדי לטעמי.

יש של 1TB, אבל העלות מכובדת (יש גם 2TB, קצת יותר גדולים על גבול ה-SSD).

בנוסף, בנפחים הגדולים רובם ככולם בתקן USB 3.0 ומעלה, מה שעשוי להוות בעיה במכשירים מסויימים.

אפשר גם להסתכל על SSD למיניהם. ושוב ענין התמיכה המירבית של המכשיר אליו יחובר (למשל על אחד מהמולטימדיות שצירף ברנד, רשום שתומך במקסימום 256GB חיצוני).

עריכה אחרונה על ידי Tom_22
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל הביט פליי של אודיסון - אני לא בטוח אם הם המשיכו אותו בכלל - באתר שלהם, בסדרת מוצרי הBIT הוא לא מופיע בכלל והאמת זה שהמוצר לא אפוי עד הסוף מבחינתי - לשלוט עליו עם שלט רחוק או דרך אפליקציה מהסמארט מכל מה שראיתי וזוכר לגביו לא התרשמתי אחרת מזמן היה אחד בבעלותי. 

אבל אני חושב שלא צריך להסתבך עם זה עד כדי כך כי גרסאות האנדרואיד שרצות היום על רוב הHU האלה הן 10,11 ואפילו 12 

אני חושב שרובן כבר באופן של ברירת מחדל תומכות בUSB HOST שמאפשר נפחים גדולים של 1 ואפילו 2 טרה. 

פשוט לפנות למוכרן של הHU ולשאול אותו אם יש מגבלה ידועה. 

פתרונות של נגנים חיצוניים מבוססי אנדרואיד כמו סוני ווקמן, שאנלינג, הייביי, אסטל אנד קרן, פיו, אייבאסו גם אפשרי אבל לבדוק תמיכה באנדרואיד אוטו חוטי\אלחוטי - ושוב, זו אופציה מסובכת יותר, יקרה יותר שלדעתי בשרשור הזה לא נחוצה. 

• אהבתי 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השליטה במכשיר כזה היא לא דרך יחידת הראש או כפתורים בהגה אני אצטרך לוותר.

גם ככה בקושי יש לי חלוקת קשב. להסתכל באפליקציה בטלפון ולנהוג, זה בשבילי מתכון לתאונה במאה אחוז.

אם אני מבין נכון, נגן חיצוני זה עוד מכשיר שאני לא רוצה.

אבדוק לגבי מכשירים שתומכים ב-USB HOST.

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לנצ'יה דלתא 2012.

אני לא מעוניין לחרוג מהגבולות המקוריים ובטח שלא יסתיר את פתחי המיזוג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

9 אינץ' לא ייכנס, כמו שכתבתי מגבלת הגודל היא 7 אינץ'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסכים של JOYING תומכים בדיסק קשיח חיצוני בנפח של עד 500GB 

אתה יכול ללכת על 2DIN אוניברסלי רגיל או שאסי 2DIN עם מסך "צף" גדול יותר 

יש להם היצע רחב במידות שונות.

https://www.joyingauto.com/universal-car-radio/double-din-car-stereo.html

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...