Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

[יצאתי לבדוק] Purple-Drop (המקביל של IRON X) מהאתר של סנונית (חומרי ניקוי לבית ולתעשיה)

פוסטים מומלצים

*** גילוי נאות: אין לי שום קשר לחנות הנ"ל. לא מניות ולא היכרות עם מישהו שקשור אליהם. החומר נרכש במיטב כספנו. הלוואי והייתי מכיר מישהו או שהיו לי מניות שם ואז הייתי עושה עליכם כמה ג'ובות על הדרך - אבל זה לא המקרה *** 

:-)

התחלקנו 3 חבר'ה במיכל של 5 ליטר.

ניצלתי את הקופון של סוף שנה - המקנה 24% הנחה לקראת 2024.

החומר עם המשלוח יצא 120 שקל (אחרי הנחה) כך שלכל חבר יצא לשלם 40 שקלים תמורת כ 1.65 ליטר.

המשלוח היה מהיר ויעיל. הזמנתי עוד 2 חומרים במיכל של 5 ליטר (דגריזר לשטיפת מנוע ועוד סבון לשטיפת הרכב ללא מגע) והכל הגיע עד הדלת עם שליח שלא נתן לי להרים את הארגז אפילו בפתח הדלת.

מבחינת עלות מול תועלת: לצורך השוואה -  500ML של חומר של חברה מתחרה עולה בין 60 ל 90 שח (גאלון של 4 ליטר באיזור 400 שקל).
נכון להיום באתר של סנונית - 5 ליטר עולים 125 שח + משלוח. עם הקופון של 2024 יעלה לכם 120 עד הבית כולל משלוח.

העבודה עם החומר מאוד פשוטה וההוראות ברורות.

כמו בכל חומר מקביל, צריך לעבוד בסביבה מאווררת וכו'.

לחומר יש ריח של נבלה (מסתבר שזה לא משהו חריג לסוג הזה של הנוזל שמפרק את הליכלוך ה"מתכתי").

לקחתי מרסס איכותי שהיה לי מאיזה חומר שקניתי בעבר, ניקיתי היטב ומזגתי את החומר לתוכו.

ריססתי על הגלגל (לא שפשפתי עם מברשת, יכול להיות שהייתי מצליח לנקות עוד ליכלוכים עם מברשת) חיכיתי 3 דקות ושטפתי עם גרניק. התוצאות מדברות בעד עצמן.
(שימו לב לקאליפר לפני ואחרי).

אני ממליץ (תקנו אריזה גדולה ותחלקו עם עוד חבר או שניים, זה אידאלי).

איציק

תמונה של WhatsApp‏ 2023-12-30 בשעה 11.44.18_0e0b6748.jpg

תמונה של WhatsApp‏ 2023-12-30 בשעה 11.44.36_f79a47a8.jpg

תמונה של WhatsApp‏ 2023-12-30 בשעה 11.44.46_6da997e0.jpg

תמונה של WhatsApp‏ 2023-12-27 בשעה 16.19.16_6f44b92f.jpg

• אהבתי 6

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@pasat04

בוא חמודי בוא

בוא עיוני בוא

הגלגלים של הוולוו מחכים.

נקנה?

איציק אל תצחק. אדון פאסאט אומר שאין שום אופציה שהג'נטים שלי ינוקו איי פעם כי הם הזונחו קשות כמה שנים טובות . בוא נראה אם החומר הזה יעזור. אני יודע שאפילו אם חומרים של אייפקס מוטורס הביאו של מוטול וכל החברות ההיי אנד האלו, לא הצלחתי להוציא את השחור מהג'נטים במקומות מסויימים אנסה לצלם מחר באור ותיתן דעתך. אני מאוד אשמח אם הם יהיו מבריקים. 

• רעיון טוב! 1

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במחיר הזה, אין לך מה לחשוב פעמיים.
גם אם תפספס את המבצע ותקנה עם עוד 2 חברים, כל אחד ישים 50 וכמה שקלים - ויש לך יותר מליטר וחצי של חומר לנסות לנקות את הג'אנטים. במקרה שלך זה לרסס, לעבור עם מברשת קטנה במקומות בעיתיים, לשטוף בלחץ ולחזור על הפעולה שוב אם יש צורך.

מה שבטוח זה שהחומר מבצע היטב את הייעוד שלו, בוודאי שגם ביחס למתחרים. הוא פשוט מנקה מעולה מתכות (שמת לב לקאליפר ואפילו לראשי הברגים שנמצאים שם מאחור...אין משהו מתכתי שהוא לא מנקה). הג'אנטים אצלי דיי נקיים אז אין הרבה סימני סגול על החלק החיצוני, אבל בפנים רואים עבודה נהדרת - גם בחוץ תכל'ס.

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

נראה מעולה,

אני אזמין גם את החומר ואנסה אותו,

אני רוצה גם לעשות פלסטלינה על הדרך,

יש להם איזה חומר שאפשר להשתמש איתו בתור חומר סיכוך? (שאני אזמין גם על הדרך).

Mazda 3 2006 1.6L - SOLD

Hyundai Coupe 2008 2.7L Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

משתמש בו שנים, הריח נוראי מאוד וזה מה שגורם לי להשתמש בו פעם בהרבה זמן, חייב להשתמש במקום מאוורר טוב.

למתחרים הריח יותר נסבל ושל אדמס היה הכי נורמלי.

מבחינת ניקיון עושה את העבודה ורואים את האפקט מהר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביחס למחיר, נראה שהתוצאה טובה מאוד. לא יודע אם הייתי משתמש במוצרים האחרים שלהם שמיועדים יותר למכוני שטיפה ואלו לרוב מוצרים אגרסיביים למדי, אבל לניקוי החישוקים זו תמורה מעולה לכסף. 

תודה על הסקירה!

עריכה אחרונה על ידי Supertigre
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...
לפני 20 דקות, reloop כתב:

איך הסבון לשטיפת הרכב ללא מגע?

עד עכשיו עבדתי ללא מקציף איכותי - ואני חייב לציין שלמרות זאת החומר עשה עבודה !
אממה, רק השבוע קיבלתי את המקציף לגרניק + אקדח קצר לגרניק, כך שאני הולך לבדוק את זה בצורה יותר יסודית הסופ"ש.

לפני בערך שבועיים-שלושה קיבלתי מקציף נוסף (ידני) שהזמנתי מאליאקספרס והוא התגלה כמצויין (!) אבל לא יצא לי לשטוף את האוטו בשבועיים האחרונים לכן אין לי רשמים בנוגע לעבודה עם הסבון ללא מגע פלוס מקציף.
אחזור לדווח.

איציק

• רעיון טוב! 1

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, איציק נ. כתב:

לפני בערך שבועיים-שלושה קיבלתי מקציף נוסף (ידני) שהזמנתי מאליאקספרס והוא התגלה כמצויין (!)

אפשר קישור?

מה אתם אומרים על המקציף הידני החשמלי? אם למישהו יש ניסיון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...