Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חבילת טלויזיה הכי מומלצת היום

timur2008

פוסטים מומלצים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 35 דקות, Johnathan כתב:

לא הבנתי למה אתה לא עובר לסטינג טי וי?

אני יושב על מסלול של 69 ₪ לחודש לשנה ואחר כך 89 ₪. 

מעולה מכל בחינה. 

זה קצץ מורכב. 

המטרה העיקרית זה להתנתק מממירים ומכל חתונה עם ספק כזה או אחר. 

היום אני משתמש בתשתית של יס בכדי לקבל אינטרנט בכל הבית על התשתית מולטי רום שלהם. 

בכדי להתנק מזה אני חייב להחזיר להם ציוד ואז יש לי בעיה של אינטרנט בבית, לכן ביצעתי חיבור לפרטנר tv 

כאשר הם אמורים לדאוג לי ל 2 נקודות רשת בבית, אחרת איך תעבוד הטלוויזיה שלהם ללא אינטרנט, ואחרי זה אלוהים גדול😜

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מסתבך עם הטלוויזיה כדי לחסוך מודם ונתב?

לא יודע איזה דירה יש לך, אבל אתה יכול להפריד בין האינטרנט לטלוויזיה, לקבל מספק האינטרנט מודם כבלים\מודם DSL\מתאם סיבים ואם יש צורך לרכוש נתב פרטי (או יותר, אם הדירה גדולה) כדי שתשתית הרשת הביתית לא תהיה תלויה בספק הטלויזיה. יש על כך דיונים ארוכים בעיקר בשרשורים העוסקים בסיבים ובשיפוץ דירות.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא פשוט אצלי יש בעיה שהמודם נמצא בממד. 

אני צריך תשתית. 

לא משנה, זה כרגע נסיוני עם פרטנר, מקסימום אני יעבור למי שארצה אחרי זה. 

קשה קצת להסהיר את זה בפורום. 

ממש לא מסתבך, מחפש לרדת מהוצאה גדולה וכבדה בכמה שפחות נזק

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא האם אתה מסוגל להחליף את הקואקס של יס לכבלי רשת. הציוד עולה פרוטות, השאלה היא האם אתה מסוגל לעשות את העבודה בעצמך.

אני מחובר ל-yes plus, משתמש בממירים כי רוב הטלוויזיות שלי ״טפשות״. חלק מהממירים צמודים ל-AP’s ומחוברים אליהם במגשרי רשת קצרים, האחרים מחוברים בוויפיי. יש לי בבית גם רשת קואקסים מהימים ההם וליד כל ממיר יש מתאם moca, מעשית הם ללא שימוש.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא ולכן אני מתקין כרגע בשלב הזה פרטנר שיעשו לי את ההתקנה אני מקווה כלקוח חדש. אחרי זה אם לא אהיה מרוצה פשוט אעבור חברה. 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מתנתק מהטלויזיה הלווינית של יס, איך פשוט בשביל להיפטר מכל הספקים זה לקנות ממיר לוויני ולהתחבר לעמוס עם הצלחת הנוכחית של יס. (ממיר DVB-S)

עקרונית אפשר גם להתחבר דרך הוט עם ממיר מתאים (ממיר DVB-C) ולקלוט את הערוצים הישראלים שאמורים להיות פתוחים אבל מניסיון שלי, הערוץ היחיד שנקלט עם הממיר של הוט זה ערוץ 11HD.

לא בדקתי עם ממיר dvb-c. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 שעות, timur2008 כתב:

זה קצץ מורכב. 

המטרה העיקרית זה להתנתק מממירים ומכל חתונה עם ספק כזה או אחר. 

היום אני משתמש בתשתית של יס בכדי לקבל אינטרנט בכל הבית על התשתית מולטי רום שלהם. 

בכדי להתנק מזה אני חייב להחזיר להם ציוד ואז יש לי בעיה של אינטרנט בבית, לכן ביצעתי חיבור לפרטנר tv 

כאשר הם אמורים לדאוג לי ל 2 נקודות רשת בבית, אחרת איך תעבוד הטלוויזיה שלהם ללא אינטרנט, ואחרי זה אלוהים גדול😜

בתגובה להודעה שלי כתבת שרכשת ציוד פרטי (ראוטר).

אם אני מבין נכון יס עשו לך נקודה גם בממד, ע"י שימוש בטכנולוגיית moca (העברת אינטרנט ע"ג כבל coax)

טכנאי פרטנר לא יעשה לך נקודה נוספת בחינם, יגבו לך עליה כסף ככל הנראה.

אז איך שאני רואה את זה, האופציות שלך הן:

1. לשלם לפרטנר על נקודת רשת נוספת - נקודת RJ45 בקיר והכבל יתחבר לראוטר הפרטי שלך.

2. לשלם לטכנאי פרטי על נקודת רשת נוספת - כנ"ל.

3. להשתמש בטכנולוגית powerline, להעברת רשת ע"ג תשתית החשמל. לדוגמה: https://www.amazon.com/TP-Link-AV1000-Powerline-Ethernet-Adapter/dp/B08M13B8B6/ - לא דורש עבודה.

4. להשחיל לבד כבל רשת במקום ה-coax הקיים - לרכוש כבל רשת באיכות טובה + שקע לקיר + ראש זכר לחיבור לראוטר.

5. למקם ראוטר נוסף (AP) בסמוך לממד כדי שתהיה באזור קליטה אלחוטית טובה - אפשר לעשות את זה בצורה אלחוטית, תלוי מה המרחק וטיב הקליטה מהראוטר הראשי.

לכל אחת מהשיטות יתרונות/חסרונות משלה וכמובן עלויות שונות.

תעשה את השיקולים שלך מה הכי כדאי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצל הבן שלי פרטנר הגיעו עד ארון התקשורת עם סיב והרכיבו ממיר אופטי לחשמלי.  לממ״ד הם משכו כבל רשת  וכך גם לנקודה בסלון, שתיהן מחוברות לראוטר. 

ה AP מורכב בסלון ומכסה את כל הבית. 

ניתן לקבל התקנה ללא ראוטר ולהשתמש בציוד פרטי. במיקרה שלי זה mikrotik . 

עריכה אחרונה על ידי zaf

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מחובר לאינטרנט של פרטנר חבר, לסיבים. 

ונשאר בפרטנר.  

הנתב שלי של tp link עובד כבר שנתיים. 

מפה זה יוצא אחוצה מהממד דרך התשתית של יס. כי ברגע שיש מולטי רום, יש לך קופסה בכל חדר שיש לה חיבור רשת, וככה קיבלתי נקודת רשת בכל חדר בבית שהיה בו ממיר. 

כרגע שיס יורד, פרטנר יעשו השחלה של כבל רשת, זה מה סוכם והוסבר להם במפורש. 

לא יעשו אחפש פתרון  אחר. 

אבל זה גם לא הגיוני כי יש אנשים שהראוטר שלהם בממד. מצידי שיעביר למקום אחר ויעשה נקודה בממד אם בא לו.. זה הכל שלהם, אין להם את מי להאשים.

גם האינטרנט וגם הטלוויזיה. 

לפני 2 דקות, timur2008 כתב:

אני מחובר לאינטרנט של פרטנר חבר, לסיבים. 

ונשאר בפרטנר.  

הנתב שלי של tp link עובד כבר שנתיים. 

מפה זה יוצא אחוצה מהממד דרך התשתית של יס. כי ברגע שיש מולטי רום, יש לך קופסה בכל חדש שיש לה חיבור רשת, וככה קיבלתי נקודת רשת בכל חדר בבית שהיה בו ממיר. 

כרגע שיס יורד, פרטנר יעשו השחלה של כבל רשת, זה מה סוכם והוסבר להם במפורש. 

לא יעשו אחפש פתרון  אחר. 

אבל זה גם לא הגיוני כי יש אנשים שהראוטר שלהם בממד. מצידי שיעביר למקום אחר ויעשה נקודה בממד אם בא לו.. זה הכל שלהם, אין להם את מי להאשים. 

תגובה ל 

Bebest

עריכה אחרונה על ידי timur2008

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני מבין נכון אתה זקוק לשתי נקודות רשת - אחת בממ״ד והשניה מחוצה לו, כשביניהן אותו כבל רשת שהזכרת. הסיב יגיע לאחת מהן, יחובר למתאם שממיר לאות חשמלי, וזה יחובר למודם - נתב, שאליו ישורשר בכבל רשת לנקודת גישה. טכנית קנה שני נתבים, אחד הגדר כמודם נתב וחבר לממיר האופטי, את היציאה שלו חבר לכבל הרשת שבקצהו האחר נתב המוגדר כנקודת גישה. פשוט מאוד, והציוד היחיד שתצטרך לקבל מספק הסיבים הוא הממיר מאופטי לחשמלי.

את הטלוויזיות תחבר לרשת בכבל או WiFi בהתאם מיקום יחסית לנתבים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עברתי לאינטרנט של הוט, 107 שח לחודש וזה כולל תשתית + ספק, שירות NEXT TV שניתן להתקין בו זמנית על 5 מכשירים, זה כולל ערוצים בסיסים של הוט וגם VOD, יש בבית שני מוקה שנותנים אינטרנט אלחוטי טוב ויציב. סגר לי את כל הפינות. 

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

אם אני מבין נכון אתה זקוק לשתי נקודות רשת - אחת בממ״ד והשניה מחוצה לו, כשביניהן אותו כבל רשת שהזכרת. הסיב יגיע לאחת מהן, יחובר למתאם שממיר לאות חשמלי, וזה יחובר למודם - נתב, שאליו ישורשר בכבל רשת לנקודת גישה. טכנית קנה שני נתבים, אחד הגדר כמודם נתב וחבר לממיר האופטי, את היציאה שלו חבר לכבל הרשת שבקצהו האחר נתב המוגדר כנקודת גישה. פשוט מאוד, והציוד היחיד שתצטרך לקבל מספק הסיבים הוא הממיר מאופטי לחשמלי.

את הטלוויזיות תחבר לרשת בכבל או WiFi בהתאם מיקום יחסית לנתבים. 

שאני חושב על זה, שתכלס אני צריך 3 מכשירי מוקה ויש לי את כל האינטרנט שאני צריך. 

1- ממד

2 - ראוטר בסלון 

3 - כבל רשת לאקס בוקס לילד. 

התשתית קיימת בקירות של יס, לא צריך בתכלס להשחיל כלום, אולי לשנות חיבורים. 

אתן לפרטנר לחבר. 

אם ישימו מוקה שלהם הכל יעבוד. בעתיד אולי אחליף. 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Michazzz כתב:

אני עברתי לאינטרנט של הוט, 107 שח לחודש וזה כולל תשתית + ספק, שירות NEXT TV שניתן להתקין בו זמנית על 5 מכשירים, זה כולל ערוצים בסיסים של הוט וגם VOD, יש בבית שני מוקה שנותנים אינטרנט אלחוטי טוב ויציב. סגר לי את כל הפינות. 

סיבים 1 ג'יגה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...