Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איזה חבילת טלויזיה הכי מומלצת היום

timur2008

פוסטים מומלצים

תראה, זה יכול להיות אפילו הג'מפר שמחבר את המודם למחשב או למוקה. רשת תפעל תמיד בקצב של הרכיב החלש ביותר. תה צריך ללכת רכיב רכיב ולבדוק. למשל - לחבר את המחשב ישירות למודם. אם תקין - לחבר דרך המוקה (אני מניח שיש לה גם יציאת RJ45 ושיש לך כבל רשת קצר שידוע כתקין). אם לא תקין - להחליף כבל. אם תקין - לבדוק עם מוקה אחרת (יש לך שלוש).

אבל לפני שאתה מתחיל עם כל הסיפור בדוק את המפרטים של כל רכיבי הרשת - הן המוקות והן הכבלים. אני מניח שהמודם חדש מהניילונים ותקין. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני מניח שאלו מתאמי מוקה מיושנים בתקן 1.0 שתומכים במהירות מקסימלית של 135 מב לשניה.

החדשים יותר בתקן 2.0 תומכים ב1 גב לשניה.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, פינדר כתב:

אני מניח שאלו מתאמי מוקה מיושנים בתקן 1.0 שתומכים במהירות מקסימלית של 135 מב לשניה.

החדשים יותר בתקן 2.0 תומכים ב1 גב לשניה.

לא יודע ולא בטוח. 

הבחור הנחמד שמכר לי, חיבר  אותם מולי בבית. 

בכבל ישיר למחשב נייד קיבל 500 mbps

דרך מוקה 300

אני חושב שיש משמעות גם לכ 20  מטר כבל אולי או לא יודע למה.  אגב קיבלתי מהירות כזאת בדיוק על תשתית של יס שהייתה. 

אני לא בתחרות מגות, הכל רץ פיקס כולל סרטים 8k 

אין לי בעיה שיהיה לי 100 קבועים וטובים, הכל בסדר. 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כך משהו לא תקין. אתה משלם על 1,000 מס״ש, אין סיבה שתקבל פחות מ-800-900. לא צריך את המהירות? החלף את החבילה ליותר זולה.

ביצעת את הבדיקה שהצעתי עם טלפון?

בדקת על המדבקות מה הדגם של המוקה, ובדקת את המפרט במרשתת?

לי יש בבית עשרות מטרים של cat 6 ו-cat 5e, וחוץ מהנתב המחובר למתאם הסיב כל הרשת עוברת דרך סוויץ׳, ובכל מקום מהירות 750-900 מס״ש.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככל הנראה פספסתם אבל צילמתי את המוקה, מצלם תכף שוב.. יש לי בלי קשר מועד טכנאי, אני לא מבטל אותו, שיגיע נבדוק איתו ביחד ואם הציוד שלי מגביל את המהירות המירבית אני אצמצם את החבילה. בפועל הכל עובד לי פיקס גם שהפעלתי סרטונים 8k ב 3 מכשירים במקביל 

20231230_205600.jpg

20231230_172954.jpg

20231230_172945.jpg

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.12.2023 בשעה 21:02, sperial כתב:

תראה, זה יכול להיות אפילו הג'מפר שמחבר את המודם למחשב או למוקה. רשת תפעל תמיד בקצב של הרכיב החלש ביותר. תה צריך ללכת רכיב רכיב ולבדוק. למשל - לחבר את המחשב ישירות למודם. אם תקין - לחבר דרך המוקה (אני מניח שיש לה גם יציאת RJ45 ושיש לך כבל רשת קצר שידוע כתקין). אם לא תקין - להחליף כבל. אם תקין - לבדוק עם מוקה אחרת (יש לך שלוש).

אבל לפני שאתה מתחיל עם כל הסיפור בדוק את המפרטים של כל רכיבי הרשת - הן המוקות והן הכבלים. אני מניח שהמודם חדש מהניילונים ותקין. 

בדקתי וככה 

בממד ששם יש ראוטר 

אלחוטי בטלפון מקבל 460

במחשב נייח 90

במחשה נייד אלחוטי מקבל 150

במחשב נייד קווי 94

מחוץ לממד דרך מוקה מקבל בערך 90 

גם קווי וגם אלחוטי. 

חיברתי סטרימר  km7 mecool בממד. 

אלחוטי מקבל 249

אותו ראוטר בטלפון מקבל באותו מקום 450

קווי 91

נבדק דרך אפליקציה של יס. 

אין לי דרך נוספת  לבדוק כמה מקבלת מוקה ראשונה קווי כי ככל הנראה זה מוגבל בכרטיסי רשת ואין לי עוד מחשבים או דרכים לבדוק. 

עריכה אחרונה על ידי timur2008

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדגם הזה הא moca 1.1 שיכול להגיע עד 185 מס"ש.

נראה שהכבלים שלך, כולת אלה שחיברת למחשבים, או מיושנים או לא תקינים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 דקות, sperial כתב:

הדגם הזה הא moca 1.1 שיכול להגיע עד 185 מס"ש.

נראה שהכבלים שלך, כולת אלה שחיברת למחשבים, או מיושנים או לא תקינים.

יש הבדל בין כבלים רשת אם הוא תקין? כאילו אם זה כבל תקין יש הבדל מהירות בין ישן לחדש? 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש סוגים שונים. כבלי רשת מוגדרים בקטגוריה, אתה רוצה cat 5e ומעלה. גם קואקסים יש באיכויות שונות, אם כי אני לא מכיר את המינוח.

אולי @מרק10יוכל לעזור.

גם כבלים תקינים לכאורה יכולים להיות תקולים - הכבל, המחברים או ההלבשה של המחברים על הכבלים.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.1.2024 בשעה 17:27, sperial כתב:

יש סוגים שונים. כבלי רשת מוגדרים בקטגוריה, אתה רוצה cat 5e ומעלה. גם קואקסים יש באיכויות שונות, אם כי אני לא מכיר את המינוח.

אולי @מרק10יוכל לעזור.

גם כבלים תקינים לכאורה יכולים להיות תקולים - הכבל, המחברים או ההלבשה של המחברים על הכבלים.

לאחר בדיקה מעמיקה ולאחר שהעברתי 2 כבלי רשת . אז ככה. 

הנתב שלי מסוג tp link vr 400 

מוגבל ל 100 ב יציאות lan שלו, ולכן אני מקבל 93 מקסימום בחיבור רשת בנתב השני. 

זאת הסיבה שהוא עצמו נותן 450 ב wifi 

ובמקום אחר רק 92.

אשקול החלפתו בהמשך אם יהיה צורך. כרגע הכל טס ועובד מושלם. 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אם נחזור לנושא המקורי. 

כמה אתם משלמים על אינטרנט סיבים וחבילת טלויזיה. 

ומה החבילה היותר נורמאלים עם ערוצים שבאמת רואים ולא אוסף של זבל. או לסירוגין אפליקציה שנותנת שירותי טלוויזיה הכי מומלצת וזולה היום שניתן לחזור אחורה לתכנים. 

טויוטה קורולה ספייס 2019

מאזדה 3 ספיריט 2014 2.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדיל בין חיבורי תשתית לתוכן.

חבילות התוכן הן הדבר העיקרי שמבדל בין הספקים. מחירי התשתית דומים למעט עושק דמי ההתקנה שבהרבה מקרים מבוטלים בהתאם לוותק של המנוי. במקרה שלי בהוט, דמי ההתקנה היו 125 שקלים עבור פריסה של חיבורי נחושת ישירות לסוויצים בשתי הקומות על מנת לקבל 1 גיגה בפורט, בנוסף להפצה של רשת אלחוטית ברחבי הבית.  אבל זה מקרה פרטי שלי. אצל הילדים לא היו דמי התקנה בפרטנר וגם ב יס . (בניין משותף, עשרות דיירים) .

אצלי היה חשוב תוכן שנמצא אצל כמה ספקים - HBO, HULU, Disney, discovery. והקבוצה הקנדית (HGTV) . מצאנו את זה רק בהוט. יש חפיפה מסויית ב יס ופחות בפרטנר. אז לא ניתן להשוות כל כך. ובעיקר שאין זהות בין חבילות התכנים. רק דימיון.  נטפליקס בכל מקרה זה מנוי שאני והילדים מחזיקים בנפרד.  בסך הכל כולנו משלמים במצטבר סכומים קרובים מאד. 

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, timur2008 כתב:

אז אם נחזור לנושא המקורי. 

כמה אתם משלמים על אינטרנט סיבים וחבילת טלויזיה. 

ומה החבילה היותר נורמאלים עם ערוצים שבאמת רואים ולא אוסף של זבל. או לסירוגין אפליקציה שנותנת שירותי טלוויזיה הכי מומלצת וזולה היום שניתן לחזור אחורה לתכנים. 

85₪ לסיבים של פרטנר (ספק ותשתית, 300/30), ציוד שלי פרטי לכן לא משלם על שכירות של ציוד מהם.

99₪ סטינג החבילה המושלמת (כבר מעל 3 שנים איתם), נותן לי מענה מלא לצרכים (ערוצי ילדים, מדע וכו׳)

בנוסף IPTV בעלות של כ200₪ לשנה, נותן מענה לשידורי הספורט וערוצים בינלאומיים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...