Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פנס לד אחורי מונדאו לא עובד

עודדון

פוסטים מומלצים

פנס אחורי במונדאו 2011, החלק השמאלי של הפנס שיושב על הדלת האחורית עובד תקין (3 פסים מוארים) כפי שרואים בתמונה, החלק הימני לא עובד,

רעיונות איך לפתור לבד או מחייב פנייה לחשמלאי מקצועי, אם כן, אשמח להמלצה באזור רחובות, תודה

.thumb.jpg.740a9c7d1181da72bd20084ca913955c.jpg

עריכה אחרונה על ידי עודדון
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק בספר הרכב האם מדובר על מנורת לד הניתנת להחלפה או פס לדים שהינו מובנה לתוך הפנס.

במידה והפס חלק בלתי נפרד מהפנס תצטרך להחליף את כול הפנס.

לפני הכול בדוק פיוזים ואת החיווט לפנס.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני, מדובר על פס לדים מובנה בפנס.

גם פס לדים ניתן להחלפה, אך הסיפור הרבה יותר מסובך ורצוי קצת ידע בחשמל/אלקטרוניקה.

בדר״כ הנזק נגרם מחדירת מים אל המעגל המודפס, לכן רצוי לבדוק, האם לא נוצר שיתוך (קורוזיה) על המעגל (בעיקר באזור החיווט).

גם פרוק הפנס עצמו מערים קשיים, ויש לפרק המון פריטים.

• אהבתי 1

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובות,

הפנס נראה חדש (הוחלף משום מה ב- 2018 על פי הסטוריית טיפולים, אולי גם בגלל בעייה כזו) ובכל מקרה לא מתכוון להתעסק בשיפוץ הפנס עצמו,

פנס חדש אפשר להזמין ב- 360 ש"ח כך שזה לא סיפור יקר במיוחד, אבל רוצה לוודא שאכן הפנס הוא הבעייה ולא קצר \ נתק \ עומס על הקו,

אור ברקס ואיתות עובדים תקין,

ממתין להמלצה לחשמלאי באזור רחובות שיכול לתת אבחנה מדוייקת וגם לא ישחט במחיר כי צריך אולי לפרק חצי רכב במעקב אחר החיווט (אם זה לא הפנס),

חושב אולי לגשת למוסך אביב שהוא מורשה פורד ברחובות, למישהו יש נסיון איתו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, עודדון כתב:

תודה על התגובות,

הפנס נראה חדש (הוחלף משום מה ב- 2018 על פי הסטוריית טיפולים, אולי גם בגלל בעייה כזו) ובכל מקרה לא מתכוון להתעסק בשיפוץ הפנס עצמו,

פנס חדש אפשר להזמין ב- 360 ש"ח כך שזה לא סיפור יקר במיוחד,

היכן מצאת פנס חדש ב-360 שקלים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, עודדון כתב:

אוטו365

לדעתי מדובר על מוצר תוצרת סין לכן אני מציע לבדוק טוב טוב האם החלק מתאים לרכבך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, מרק10 כתב:

לדעתי מדובר על מוצר תוצרת סין לכן אני מציע לבדוק טוב טוב האם החלק מתאים לרכבך.

יש איזה מוצר שהוא לא תוצרת סין ?....חחח.....הזמנתי כבר ואבדוק לאחר שאקבל, מקווה שמתאים, אם לא, יש אפשרות החזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, עודדון כתב:

יש איזה מוצר שהוא לא תוצרת סין ?....חחח.....הזמנתי כבר ואבדוק לאחר שאקבל, מקווה שמתאים, אם לא, יש אפשרות החזרה

קיים הבדל עצום בין ייצרן סיני עלום שם שמייצר חלקי רכב תחת מותג עצמאי שלו או תחת מותג כמו DEPO לעומת ייצרן שנחשב ייצרן OEM או לספק TIER1 שהחלקים שלו מורכבים בפס הייצור של הרכב.

תתפלא אבל להרבה ייצרני רכב יש מפעלים בצ'כיה, פולין, תורכיה ועוד מדינות בעולם הגדול.

הבקליט עם הלדים שאתה רכשת בעקרון מדובר על מוצר פשוט שלפעמים באמת אפשר לשקול רכישה מייצרן סיני.

עריכה אחרונה על ידי מרק10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, מרק10 כתב:

קיים הבדל עצום בין ייצרן סיני עלום שם שמייצר חלקי רכב תחת מותג עצמאי שלו או תחת מותג כמו DEPO לעומת ייצרן שנחשב ייצרן OEM או לספק TIER1 שהחלקים שלו מורכבים בפס הייצור של הרכב.

תתפלא אבל להרבה ייצרני רכב יש מפעלים בצ'כיה, פולין, תורכיה ועוד מדינות בעולם הגדול.

הבקליט עם הלדים שאתה רכשת בעקרון מדובר על מוצר פשוט שלפעמים באמת אפשר לשקול רכישה מייצרן סיני.

הוצאתי את הפנס התקול שגם הוא הוחלף ב 2018 אז לא יודע אם הוא מקורי, אבל בכל מקרה הותקן ע"י מוסך פורד מורשה ועלה לבעלים הקודם מעל 1000 ש"ח, עליו כתוב מיוצר בטייוואן, אז זה יותר טוב ? בכל מקרה, מחר מקבל את הפנס החדש, אז נקווה קודם כל שאכן יעבוד תקין ולא יתברר שזו תקלה אחרת ושיחזיק לפחות 5 שנים כמו הנוכחי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, CiUiK כתב:

רכב 2011 עם לד? לא הייתי מאמין עד שקראתי את זה

באופן כללי המונדאו יפיפייה והעיצוב שלה עדיין תופס גם עשור אחרי

מסכים איתך מאוד, קניתי אותה לפני שבוע כרכב נוסף לשימוש בימים לא נעימים לרכיבה בגלל שאני אוהב את העיצוב (ביחוד של ההאצ'בק), הנוחות בפנים ואיכות הנסיעה, מקווה שתראה גם רמה סבירה של אמינות ואז זו חבילה מושלמת בשבילי בכלום כסף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 52 דקות, עודדון כתב:

מסכים איתך מאוד, קניתי אותה לפני שבוע כרכב נוסף לשימוש בימים לא נעימים לרכיבה בגלל שאני אוהב את העיצוב (ביחוד של ההאצ'בק), הנוחות בפנים ואיכות הנסיעה, מקווה שתראה גם רמה סבירה של אמינות ואז זו חבילה מושלמת בשבילי בכלום כסף.

תטפל בה טוב עם חלפים מקוריים ובהנחה שלא שברו אותה לפני ולחצו אותה כל רמזור, ייתכן מאוד לקבל אמינות ברמה סבירה

לפורד יש שם, גם אם לא כזה טוב בישראל, הם לא נופלים מקיה ויונדאי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...