Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דיסני באורלנו, ממליצים רכב להתנייד בין האטרקציות?

ניקו פ.
שימו לב! השרשור הזה בן 304 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

מספר אנשים שישהו שם באחד הריזורטים לאיזה 3-4 ימים. מעוניינים לדעת האם כדאי לשכור רכב כדי לנוע בין האטרקציות שיש שם (כל הפארקים וזה) או שעדיף תחבצ/שאטלים?

תקציב הוא לא הבעיה. נטו עניין של עדיפות ונוחות, כי אם למשל אין שם באמת חניות בשום מקום או שזה כל הזמן פקקי על אז לא באמת רואים צורך ברכב. 

מצד שני אם להתנייד מריזורט לפארק שעשועים כזה או אחר לא הכי כיף בתחבצ ויש חניה ליד האטרקציות הגדולות (גם אם בתשלום), אז יעדיפו רכב. 

בכללי אם יש המלצות לאורלנדו ולסביבה של דיסני אשמח לשמוע. צריכים למלא שם 3 ימים נגיד. הזמן לא גמיש. 

תודה לכולם.  

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בפארקים באורלנדו לפני עשרים שנה, אז אני לא יודע מה המצב כיום, אבל קשה לי להאמין שהשתנה משהו דראסטי.

בגדול 99% מארהב מוכוונת לשימוש ברכב פרטי וזה נכון גם שם. המרחקים בין הפארקים והמלונות גדולים. גם אם ירצו לצאת בערב מהמלון לשופינג או מסעדה יצטרכו רכב.

סביב כל פארק יש מגרשי חניה ענקיים. אם הם לא באים בשיא העונה אז בכלל לא אמורה להיות בעיית חניה.

עריכה אחרונה על ידי פינדר
  • אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באחד הריזורטים - הכוונה לאחד המלונות של הדיסני? אם כן, אמורים להיות שאטלים מהמלון לכל הפארקים. השאטלים לוקחים אותך מהפתח של המלון לפתח של הפארק, ולכן עדיפים על רכב פרטי - החניות יכולות להיות די רחוקות מהפתח.

קח בחשבון שהנ"ל תקף רק לפארקים של הדיסני ויש גם פארקים אחרים באזור.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel
  • אהבתי 1

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו היינו שם עם רכב פרטי, אבל אני יודע במפורש שאנשים (משפחות עם

ילדים קטנים שפגשנו בכפר הנופש) הסתדרו נהדר בתחבורה ציבורית, כמו שכתבו

למעלה.

אבל בכל מקרה יש חניות רכב ענקיות שמסומנות באיזורים. קל  ומאד מסודר שם. חובה לרשום ולצלם בדיוק את מקום החניה. אני פתאום מצאתי את עצמי בתוך אוקיאנוס של מכוניות חונות,

וניכנסתי לפניקה lol , מזל שהיה איתנו בחור סטודנט ברכב שזכר איכשהוא.

עריכה אחרונה על ידי yossy
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ישן באחד מהריזורטים של דיסני בתוך מתחם הפארקים - חד משמעית לא צריך, השאטלים נהדרים, בתדירות גבוהה ועובדים משעות הבוקר המוקדמות עד שעות סגירת הפארקים.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אהבתי שיש פה תגובות הפוכות בדיוק אחת לשניה...

מה אני עושה עכשיו? שוכר רכב לשבוע באורלנדו או לא?
(כן, אני אהיה במלון של דיסני. כן, אני אהיה רק בפארקים של דיסני)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה ישן בדיסני ולא מתכנן לצאת מהדיסני במשך כל השהייה כנראה לא צריך רכב. אם אתה חושב שתרצה לקפוץ לאורלנדו או בכלל לצאת מהתחום של הדיסני כנראה שכן צריך רכב. כתלות באיזה מלון אתה ישן, להגיע ברכב לאורלנדו לוקח משהו כמו 20 דקות - חצי שעה. בתחבורה ציבורית הרבה יותר.

צריך לחשוב גם איך אתה מגיע לדיסני ויוצא משם ליעד הבא. לא מתמצא במחירים של תחב"צ/אובר/אחר אבל יכול להיות ששווה לשכור רכב ושישב בחניה של המלון.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התכנון הוא להיות שם שבוע.
3 ימים בפארקים, יום בקנדי ו- 3 ימי מנוחה.

חשבנו על אובר או מונית בשביל להגיע לקנדי. 

להגיע מנמל התעופה ובחזרה, הבנו שיש אוטובוס שמגיע עד לאיזור הפארקים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, רק אתה מכיר את הצרכים שלכם.

אצלנו אין מצב שלא היינו יוצאים מהמלון 3 ימים.

לפי מה שאתה מתאר, יכול להיות שתסתדרו בלי רכב.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...