Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שכירת רכב בצרפת

sperial
שימו לב! השרשור הזה בן 354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז טנטטיבית הוזמן טוסון, אבל כשנגיע לאריזה נראה אם אפשר להשתנמך (חסכון של כ-400 ש"ח).

כשאני משווה את תנאי ההשכרה לאלה שהכרתי לפני הקורונה מדובר בהדרדרות רצינית. ההשתתפות העצמית גדלה פי 3-4. לכן שילמתי פרמיה על ביטול השתתפות עצמית, אבל לא ברור לי האם הוא כולל גם שבר זכוכית כפי שהיה בעבר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כמו שאתה יודע זה עניין של קטגוריה. יש רכבים יותר גדולים ויותר קטנים ולא בטוח שתקבל טוסון כמו שלא בטוח שתקבל 3008.

אם עוזר לך - בראב 4 נכנסו 2 מזוודות בקלות ובלי מאמץ והיה מקום לעוד דברים. להשערתי שתי מזוודות גדולות ושני טרולי יכנסו שם.

עוד אופציה מתוך ניסיון - 5008 - 4 מזוודות גדולות נכנסו עם הכיסוי לתא המטען.

בכל אופן כדאי לבדוק האם נותנים כיסוי לתא המטען, לא נתקלתי עוד ברכב באירופה שלא היה לו כיסוי לתא המטען, אבל כן קרה לי בקנדה שנה שעברה.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 4 שעות, sperial כתב:

מכיר את האזהרה של שגרירות ארה"ב על קיסריה?

לא. מהי?

• אהבתי 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחו”ל גם משתדל לשים הכל מתחת למדף האחורי.

לא סבור כי פורצים לרכב ריק רק בגלל שהוא השכרה.

לא מכיר את צרפת. מוזר לי שאין שם סטיישנחם בהשכרה, זה משהו אירופאי מובהק. שכרתי פעמיים באוקראינה אוקטבה סטישן ובפולין i30 סטיישן. ידניים. היו נהדרים.

נסה לטלפן לתחנות השכרה בשדה התעופה ולברר.

עריכה: ברנטלקארס מופיע כי לאוויס בפריז יש מגאן ידני סטיישן במחיר 2204 שח לשבוע.

עריכה אחרונה על ידי tinoki

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם באתר של שלמה סיקסט יש כמה דגמי סטיישן ידניים.

אבל מבדיקה זריזה שעשיתי גם באוויס, לא ראיתי אוטומט סטיישן במחיר סביר (אם זה מה שהוא מחפש). רק CLA סטיישן.

עריכה אחרונה על ידי dorsht

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, laviil כתב:

מה שהדליק את הפורץ שלך היה שמדובר ברכב השכרה. אין יותר בולט מזה. 

זה בולט בישראל כי יש עליהן מדבקות ענקיות. באירופה מקסימום אולי יש מסגרת למספר רישוי, ובסבירות גבוהה גם זה לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מוגבל לאוטומט בגלל דרישה של אשתי. יש לה ניסיון של מעל 20 שנה על ידני, אבל לא מוכנה לחזור אליו.

הוזכר ה-5008, היה לי כזה ב-2010 (וב-2016 רנו אספאס רובוטריק באותה קטגוריה) - הובילו כמו גדולים משפחה של 5 מבוגרים על ציודה. 

לגבי הפורץ - יתכן שלוחית הרישוי השוויצרית משכה את תשומת ליבו, אבל אני מסופק אם היה טורח לפרוץ רכב ריק. אבל, אתה יודע, אני יכול לשאול, אין מי שיענה. לגיס,שלי פרצו לרכב באופן מובהק בגלל מטען גלוי.

המחירים באתרי חברות ההשכרה הם קצת בלוף, כי הם "ערומים", ואתה מוסיף השלמת ביטוח והם מוכפלים.

ואחרון חביב, הסיפור עם קיסריה היה בדף הזה. בקיצור, אזהרה מפריצות רכב בחניון הגן הלאומי. עכשיי ראיתי שהדף עודכן והאזהרה הוסרה (או שפקקתי אותה).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי לפני יומיים משהות של 12 יום עם פולקסוואגן טיגואן. מבחינת אי נראות המזוודות - אידאלית. יש מעין כיסוי שמסתיר את התכולה שתחתיו. בנוסף, יש  שורת מושבים שלישית שמתקפלת, כך שיש המון מקום. תהנה בטיול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף חברת השכרה לא מתחייבת על רכב מסוים - רק על קטגוריה. היום פחות פורצים לרכבים מבעבר ותמיד עדיף לרוקן את המטען. נסיעה טובה

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני הסנט שלי מהשכרות רבות - להגיע לדלפק ולהתמקח שם, תבוא בראש פתוח, אל תפחד מהלוך חזור לחניון אם אתה לא מרוצה מהרכב - עשיתי את זה לא מעט פעמים וגם אם בזבזתי שעה אקסטרא בשדה שאר הטיול היה טוב יותר כי לא התפשרתי.

לגבי המטען - לראשונה שיניתי גישה בטיול בקנדה (אירופה קצת רחוקה לי כרגע) מהסתיו האחרון - היינו 2 זוגות, אני ואשתי ועוד זוג חברים מישראל, ברכב אחד, אומנם גדול, אבל אחד - ולא היה מקום ל "פשוט לארוז את כל הארון בגדים" כמו בד"כ ולכן כולם היו צריכים להצטמצם - אבל מסתבר שזו לא היתה בעיה בכלל. כל צימר\דירה\מלון\AIRBNB שהציע מכונת כביסה ומייבש - נעשה בהם שימוש - זה היה פשוט מושלם ואני לא מבין למה עד היום סחבתי בגדים לשבועיים שלושה כל פעם. זה גם שמר את השקית בגדים מלוכלכים בגודל מינימאלי כל הזמן, מה שהרבה יותר נעים. מומלץ בחום לתת צ'אנס לשיטה הזו. (אני כותב פה כאילו גיליתי את אמריקה, אבל ככה זה הרגיש לי)

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Michazzz מוכר, ידוע ונעשה יותר מפעם בעבר. החלוקה לקטגוריות נוטה להיות, איך לומר, ״יצירתית״, ואתה יכול לקבל באותה כותרת מכונית עם בגאג׳ של 350 ליטר או של 500 ליטר. זה הולך בשני הכיוונים, היו מקרים שהייתי צריך יועץ כדי להסתדר עם תא המטען הקטן, היו מקרים בהם היה בו מקום לשכן 3 אנשים ללינת לילה.

@Morningstar - מה שאתה מציע מתאים לנסיעה שבה אתה מתיישב במקום אחד לכמה ימים. הטיול הנוכחי מבוסס על שהיות קצרות - מגיע למלון ב-7 בערב ויוצא למחרת ב-8 בבוקר. פה ושם 2 לילות רצופים באותו מקום. במצב הזה מצד אחד אין זמן לכביסה, מצד שני הציוד נמצא ברכב גם כשהוא חונה באתרי תיירות בין לינה ללינה, ואלה מועדים לפורענות מבחינת פריצות. לפעמים אפילו לא מוציאים את כל המזוודות מהרכב ללילה אלא משאירים אותן בתוכו בחניון המלון. וחוץ מזה רוצים שמישהו אחר יכין לפחות את ארוחת הבוקר.

גם מבחינת כמות ציוד - עד בסביבות שבוע אין בעיה להסתדר עם טרולי של 8 ק״ג. מעבר לכך צריך יותר והכוונה היא לקחת עוד מזוודה לא גדולה לכל אחד (או מזוודה אחת גדולה משותפת לשנינו, אבל היא פחות נוחה לנשיאה וגם ניצול הקצבת המשקל במטוס פחות טוב).

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה ממני, בטיול של יותר משבוע מתכננים כביסה באמצע, ככה לא אורזים יותר מדי דברים מיותרים. זה נוח ומריח טוב (תשאל את שרה נתניהו...)

• אהבתי 1

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, sperial כתב:

אבל כשנגיע לאריזה נראה אם אפשר להשתנמך (חסכון של כ-400 ש"ח).

אני שוב מחזיר אותך להמלצות שלך מהעבר.

תזמין את הרכב הכי מרווח שניתן, בהתחשב במספר הנוסעים וכמות המטען. אל תתפשר על פחות, בגלל 400 ש"ח (שמתחלקים על שבועיים).

נסיעה טובה. ממתינים להמלצות כשתחזרו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, אבל אלו המלצות לאחרים.

אני , לעצמי , שוכר פיאט 500, קושר את המזוודה עם חבל על הגג, טוחן כריך מעוך מהפאוץ', ועושה קפה באמצעות מזלג חשמלי שהבאתי מהבית.

כזה אני, צנוע.

• אהבתי 2
  • מצחיק 3

סלע

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 354 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...